Александр, регистрация инструмента производится согласно артикула на коробке или в документе реализации, Если Вы приобрели без аккумуляторов то выбираем из списка TW141DZ.
Если в списке нет какой либо комплектации, то на гарантийном талоне есть номера телефонов помощи по регистрации, они же добавляют новый инструмент, который еще там не появился

Відгуки покупців
при регистрации купленного TW141D не смог найти его в предлагаемом перечне....там есть только TW140DWA, его и указал....все правильно?
Акумуляторний ударний гайкокрут Makita TW141DZ (без АКБ):
переваги
- Вбудоване світлодіодне підсвічування полегшує роботу в темряві
- Ергономічна рукоятка
- Зручно розташований перемикач реверсу
- Відмінне рішення для роботи у важкодоступних місцях
- Патрон представлений квадротом 1/2 дюйма (12,7 мм)
- Експлуатація інструмента не потребує великих фізичних зусиль з боку користувача.
- Металевий корпус редуктора
Акумуляторний ударний гайкокрут Makita TW141DZ (без АКБ):
техничні характеристики
| Напруга акумулятора | 10.8 В (12 V MAX) |
| Тип акумулятора | Li-ion, CXT |
| Тип двигуна | щітковий |
| Кількість обертів холостого ходу | 0 - 2.600 /хв |
| Частота ударів | 0 - 3.200 х/в |
| Стандартні болти | M8 - M16 |
| Високоміцні болти | M6 - M12 |
| Посадкове місце | 1/2 ", 12,7 мм |
| Крутний момент (високий) | 145 Нм |
| Габарити | 168x66x224 мм |
| Вага відповідно до EPTA | 1,2 кг |
Акумуляторний ударний гайкокрут Makita TW141DZ (без АКБ):
комплектація
Картонна коробка
Кліпса на пояс 346909-5
Зверніть увагу, що акумулятор, зарядний пристрій та валіза для транспортування в комплект поставки не входять
Виробник має право змінювати комплектацію та конструкцію без внесення змін до інструкції та без повідомлення. Щоб уникнути непорозумінь, уточнюйте комплектацію у менеджерів.
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер дізнатися яким перевізником надіслати замовлення та як зручніше його сплатити.
Ви можете отримати своє замовлення у таких кур'єрських службах:
- Нова Пошта
- САТ
- Нічний Експрес
- Автолюкс
- Інтайм
Також за попередньою угодою Ви можете вибрати будь-який інший перевізник.
Оплату можна здійснити:
- накладним платежем (при отриманні товару в компанії-перевізнику), тимчасово не доступно
- за безготівковим розрахунком (підприємство є платником ПДВ і перебуває на загальній системі оподаткування)
Якщо у Вас виникли запитання Телефонуйте:
| 066-677-81-95 | |
| |
068-324-43-10 |
makita-ua.net надає стандартну гарантію на інструменти терміном на 1 рік.
Оскільки ми є авторизованим дилером, купуючи у нас ви також можете оформити продовжену гарантію:
- 3 роки для інструменту;
- 2 роки для літій-іонних акумуляторних батарей.
Винятком є:
- акумуляторні ліхтарі, бензинові газонокосарки з двигунами B&S, аккумулятори та зарядні пристрої, придбані окремо;
- 6 місяців на зарядні пристрої та акумуляторні батареї, придбані окремо від інструменту.
Для цього, на сайті офіційного представника, ознайомившись з умовами надання гарантії, потрібно заповнити анкету, а потім зареєструвати інструмент.
Окремо реєструються всі літій-іонні акумуляторні батареї, навіть якщо вони входять до комплекту поставки вашого інструменту.
×| Назва товару | Ціна |
| Акумуляторний ударний гайкокрут Makita TW141DZ (без АКБ) | 4127 |
| Термін кредиту | Перший внесок | Максимальна сума | Щомісячний платіж |
| 4 міс | 0 грн | 30 000 грн | 1032,00 грн |
Кредит надається Альфа-Банк Україна
Для оформлення кредиту потрібно тільки Прізвище Ім'я По батькові, номер телефону і email
Дякуємо за Ваш відгук, він буде опублікований найближчим часом!
×


