Дмитрий, подойдут две вкладки 837670-0 и 837916-4

068-324-43-10
Ви обираєте завдання – ми підберемо інструмент!
(066)677-81-95 |
(068)324-43-10
Відгуки покупців
Добрый день. Какая вкладка подойдет для DTW181Z в макпак?
Акумуляторний ударний гайкокрут Makita DTW181Z (без АКБ):
переваги
- Компактний - загальна довжина 151 мм для відмінної маневреності
- Автоматичний режим зворотного обертання - протягом 0,2 с (для відкручування)
- Makita BL- безщітковий двигун постійного струму, що не потребує обслуговування
- Технологія - XPT - підвищена стійкість до пилу та вологи
- Алюмінієвий корпус, який збільшує термін служби
- 2-ступінчасте регулювання частоти удару
- Максимальний крутний момент - 180 Нм
- Два вбудовані світлодіоди, що висвітлюють робочу область з функцією післясвітлення
- Не працює з батареями BL1811G, BL1813G, BL1815G (без електроніки) та батареями BL1815 (18 В / 1,3 Ач)
- Постачання без валізи, батарей та зарядного пристрою
Акумуляторний ударний гайкокрут Makita DTW181Z (без АКБ):
техничні характеристики
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Кількість обертів холостого ходу / 1-а швидкість | 0 – 1,300 /хв |
| Кількість обертів холостого ходу / 2-а швидкість | 0 – 2,400 /хв |
| Частота ударів / 1-а швидкість | 0 - 2.000 /хв |
| Частота ударів / 2-а швидкість | 0 - 3,600 /хв |
| Стандартні болти | M8 - M16 |
| Високоміцні болти | M5 - M12 |
| Тип хвостовика | 12,7 мм / 1/2" |
| Макс. крутний момент (високий) | 65 / 180 Нм |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 98 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 109 дБ(А) |
| Рівень шуму: похибка (к) | 3 дБ(А) |
| Вібрації: ударне закручування | 12,5 м/сек² |
| Рівень вібрації: похибка (к) | 1,5 м/сек² |
| Розміри | 151х79х235 мм |
| Вага відповідно до EPTA | 1.5 кг |
Акумуляторний ударний гайкокрут Makita DTW181Z (без АКБ):
комплектація
Поставляється без батарей та зарядного пристрою
Виробник має право змінювати комплектацію та конструкцію без внесення змін до інструкції та без повідомлення. Щоб уникнути непорозумінь, уточнюйте комплектацію у менеджерів.
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер дізнатися яким перевізником надіслати замовлення та як зручніше його сплатити.
Ви можете отримати своє замовлення у таких кур'єрських службах:
- Нова Пошта
- САТ
- Нічний Експрес
- Автолюкс
- Інтайм
Також за попередньою угодою Ви можете вибрати будь-який інший перевізник.
Оплату можна здійснити:
- накладним платежем (при отриманні товару в компанії-перевізнику), тимчасово не доступно
- за безготівковим розрахунком (підприємство є платником ПДВ і перебуває на загальній системі оподаткування)
Якщо у Вас виникли запитання Телефонуйте:
| 066-677-81-95 | |
| |
068-324-43-10 |
makita-ua.net надає стандартну гарантію на інструменти терміном на 1 рік.
Оскільки ми є авторизованим дилером, купуючи у нас ви також можете оформити продовжену гарантію:
- 3 роки для інструменту;
- 2 роки для літій-іонних акумуляторних батарей.
Винятком є:
- акумуляторні ліхтарі, бензинові газонокосарки з двигунами B&S, аккумулятори та зарядні пристрої, придбані окремо;
- 6 місяців на зарядні пристрої та акумуляторні батареї, придбані окремо від інструменту.
Для цього, на сайті офіційного представника, ознайомившись з умовами надання гарантії, потрібно заповнити анкету, а потім зареєструвати інструмент.
Окремо реєструються всі літій-іонні акумуляторні батареї, навіть якщо вони входять до комплекту поставки вашого інструменту.
×| Назва товару | Ціна |
| Акумуляторний ударний гайкокрут Makita DTW181Z (без АКБ) | 6999 |
| Термін кредиту | Перший внесок | Максимальна сума | Щомісячний платіж |
| 4 міс | 0 грн | 30 000 грн | 1750,00 грн |
Кредит надається Альфа-Банк Україна
Для оформлення кредиту потрібно тільки Прізвище Ім'я По батькові, номер телефону і email
Дякуємо за Ваш відгук, він буде опублікований найближчим часом!
×



