
Відгуки покупців
Акумуляторний ударний гвинтокрут Makita DTD 152 RMJ:
переваги
- Акумуляторний ударний гвинтокрут Makita DTD152 відрізняється високою надійністю та зносостійкістю
- Ергономічний корпус захищений від проникнення пилу та вологи
- Обгумована рукоятка гасить вібрацію і зручно лежить у руці
- XPT технології - підвищена стійкість до пилу та вологи
- Система світлодіодного підсвічування дозволяє працювати в умовах недостатньої видимості без використання ліхтарика
- Збільшена зносостійкість
- Встановлення біти одним рухом
- Тип гвинтів M4 - M16
Акумуляторний ударний гвинтокрут Makita DTD 152 RMJ:
техничні характеристики
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Тип двигуна | щітковий |
| Ємність акумулятора | 4 Аг |
| Кількість обертів холостого ходу | 0 - 2900 /хв |
| Частота ударів | 0 - 3500 /хв |
| Посадкове місце | 1/4" , 6,35 мм |
| Тип гвинтів | M4 - M8 |
| Стандартні болти | M5 - M16 |
| Високоміцні болти | M5 - M12 |
| Макс. крутний момент (високий) | 165 Нм |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 93 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 104 дБ(А) |
| Рівень шуму: похибка (к) | 3 дБ(А) |
| Вібрації: ударне закручування | 10,5 м/сек? |
| Рівень вібрації: похибка (до | 1,5 м/сек? |
| Розміри (Д х Ш х В) | 198 x 79 x 249 мм |
| Вага відповідно до EPTA | 1.5 кг |
Акумуляторний ударний гвинтокрут Makita DTD 152 RMJ:
комплектація
2 акумулятори BL1840
Зарядний пристрій DC18RC
Кейс MacPac 821550-0
Вкладка 837670-0
Виробник має право змінювати комплектацію та конструкцію без внесення змін до інструкції та без повідомлення. Щоб уникнути непорозумінь, уточнюйте комплектацію у менеджерів.
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер дізнатися яким перевізником надіслати замовлення та як зручніше його сплатити.
Ви можете отримати своє замовлення у таких кур'єрських службах:
- Нова Пошта
- САТ
- Нічний Експрес
- Автолюкс
- Інтайм
Також за попередньою угодою Ви можете вибрати будь-який інший перевізник.
Оплату можна здійснити:
- накладним платежем (при отриманні товару в компанії-перевізнику), тимчасово не доступно
- за безготівковим розрахунком (підприємство є платником ПДВ і перебуває на загальній системі оподаткування)
Якщо у Вас виникли запитання Телефонуйте:
| 066-677-81-95 | |
| |
068-324-43-10 |
makita-ua.net надає стандартну гарантію на інструменти терміном на 1 рік.
Оскільки ми є авторизованим дилером, купуючи у нас ви також можете оформити продовжену гарантію:
- 3 роки для інструменту;
- 2 роки для літій-іонних акумуляторних батарей.
Винятком є:
- акумуляторні ліхтарі, бензинові газонокосарки з двигунами B&S, аккумулятори та зарядні пристрої, придбані окремо;
- 6 місяців на зарядні пристрої та акумуляторні батареї, придбані окремо від інструменту.
Для цього, на сайті офіційного представника, ознайомившись з умовами надання гарантії, потрібно заповнити анкету, а потім зареєструвати інструмент.
Окремо реєструються всі літій-іонні акумуляторні батареї, навіть якщо вони входять до комплекту поставки вашого інструменту.
×| Назва товару | Ціна |
| Акумуляторний ударний гвинтокрут Makita DTD 152 RMJ | 5565 |
| Термін кредиту | Перший внесок | Максимальна сума | Щомісячний платіж |
| 4 міс | 0 грн | 30 000 грн | 1392,00 грн |
Кредит надається Альфа-Банк Україна
Для оформлення кредиту потрібно тільки Прізвище Ім'я По батькові, номер телефону і email
Дякуємо за Ваш відгук, він буде опублікований найближчим часом!
×



