- Електроінструменти
- Садова техніка
- Обладнання
- Витратні матеріали
- Аксесуари
- Акумулятори, зарядні пристрої та адаптери до них
- Куртки, жилети, ковдри
- Зберігання та транспортування інструменту
- Шуруповерти та дрилі (аксесуари)
- Дискові, настільні, стрічкові пилки (аксесуари)
- Лобзики (аксесуари)
- Перфоратори (аксесуари)
- КШМ, болгарки (аксесуари)
- Фрезери (аксесуари)
- Ланцюгові пили (аксесуари та приладдя)
- Рубанки та рейсмуси (аксесуари)
- Пилососи (аксесуари)
- Технічні фени (аксесуари)
- Пістолети для герметика (аксесуари)
- Пневмоінструмент, нейлери, скобозабивачі (аксесуари)
- Ґрунтові бури (аксесуари)
- Шліфмашини (аксесуари)
- Пилки для гіпсокартону (аксесуари)
- Очисники високого тиску, мийки (аксесуари)
- Ліхтарі (аксесуари)
- Міксера / мішалки (аксесуари)
- Секатори, кущорізи та ножиці для трави (аксесуари)
- Універсальний інструмент БФІ (аксесуари)
- Повітродувки (аксесуари)
- Ножиці та різаки по металу (аксесуари)
- Аксесуари для кавоварок, холодильників, чайників
- Заклепочники (аксесуари)
- Пістолети для змащування техніки (аксесуари)
- Садові обприскувачі (аксесуари)
- Пістолет для в'язання арматури (аксесуари)
- Лазерна техніка
Ваш кошик поки порожній.
Прямі шліфувальні машини Макита
Акумуляторна пряма шліфувальна машина Makita BGD800RFE
Код товару: BGD800RFE
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В / 3Аг х2шт |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Оберти | 26.000 /хв |
| Розмір цанги | 3 / 6 / 8 мм |
| Вага | 2 кг |
13605
/userfiles/image/catalog/bgd800rfe.jpg
BGD800RFE
Акумуляторна пряма шліфувальна машина Makita BGD800RFE
834
Пряма шліфувальна машина Makita GS6000
Код товару: GS6000
Більше інформації про виріб
| Потужність | 750 Вт |
| Оберти | 5,600 /хв |
| Розміри абразивних дисків | 150х20 мм |
| Вага | 5,2 кг |
99999
/userfiles/image/catalog/gs6000_makita.jpg
GS6000
Пряма шліфувальна машина Makita GS6000
5145
29
0
99999
Продовжити покупки
Array
(
)
Maklta.com.ua - Офіційний дилер Makita в Україні
© 2026 Всі права захищені.
© 2026 Всі права захищені.
068-324-43-10 (Ви обираєте завдання – ми підберемо інструмент!)
(068)324-43-10 | (066)677-81-95
(068)324-43-10 | (066)677-81-95
графік роботи:
пн-пт з 09:00 до 18:00
сб з 09:00 до 14:00
нд вихідний
пн-пт з 09:00 до 18:00
сб з 09:00 до 14:00
нд вихідний




