
068-324-43-10
Ви обираєте завдання – ми підберемо інструмент!
(066)677-81-95 |
(068)324-43-10
Відгуки покупців
Акумуляторна пряма шліфувальна машина XGT 40 V MAX GD001GZ (без АКБ):
переваги
- XGT 40V Max пряма шліфмашина з фіксатором вимикача.
- Регулювання обертів у 5 діапазонах дозволяє точно підібрати швидкість під конкретний тип роботи.
- Функція підтримання постійних обертів: машина не просідає під навантаженням і забезпечує стабільний результат.
- При раптовому падінні обертів спрацьовує система Active Feedback Sensing Technology (AFT), яка вимикає інструмент.
- Електричне гальмо миттєво зупиняє двигун після відпускання вимикача.
- Оснащена захистом від повторного запуску та плавним пуском — інструмент стартує м’яко, без ривків.
- Вбудоване LED-підсвічування світить ще 10 секунд після відпускання вимикача (за потреби можна вимкнути).
- Зручна у використанні завдяки вузькому корпусу та антиковзкому гумовому покриттю.
- Поставляється зі стандартною цангою 6 мм (цанги 3 мм, 8 мм, 1/8" та 1/4" доступні як опція).
- Технологія XPT забезпечує підвищений захист від пилу та вологи.
- Оснащена безщітковим двигуном BL, який підтримує стабільні оберти під навантаженням.
- Окрім моделі GD001G, Makita також пропонує модель GD002G із кнопкою безпеки.
- Зверніть увагу: акумулятор і зарядний пристрій до комплекту постачання не входять.
Акумуляторна пряма шліфувальна машина XGT 40 V MAX GD001GZ (без АКБ):
техничні характеристики
| Напруга акумулятора | 36 В (40 V MAX) |
| Тип акумулятора | Li-ion, XGT |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Кількість обертів холостого ходу | 7.000 - 29.000 /хв |
| Максимальний діаметр цанги | 8 мм |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 80 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 91 дБ(А) |
| Вібрації: шліфування | 5.4 м/сек² |
| Розміри (Д х Ш х В) | 458 x 85 x 134 мм |
| Вага відповідно до EPTA | 1.5 кг |
Акумуляторна пряма шліфувальна машина XGT 40 V MAX GD001GZ (без АКБ):
комплектація
Зверніть увагу, що акумулятор і зарядний пристрій до комплекту постачання не входять
Виробник має право змінювати комплектацію та конструкцію без внесення змін до інструкції та без повідомлення. Щоб уникнути непорозумінь, уточнюйте комплектацію у менеджерів.
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер дізнатися яким перевізником надіслати замовлення та як зручніше його сплатити.
Ви можете отримати своє замовлення у таких кур'єрських службах:
- Нова Пошта
- САТ
- Нічний Експрес
- Автолюкс
- Інтайм
Також за попередньою угодою Ви можете вибрати будь-який інший перевізник.
Оплату можна здійснити:
- накладним платежем (при отриманні товару в компанії-перевізнику), тимчасово не доступно
- за безготівковим розрахунком (підприємство є платником ПДВ і перебуває на загальній системі оподаткування)
Якщо у Вас виникли запитання Телефонуйте:
| 066-677-81-95 | |
| |
068-324-43-10 |
makita-ua.net надає стандартну гарантію на інструменти терміном на 1 рік.
Оскільки ми є авторизованим дилером, купуючи у нас ви також можете оформити продовжену гарантію:
- 3 роки для інструменту;
- 2 роки для літій-іонних акумуляторних батарей.
Винятком є:
- акумуляторні ліхтарі, бензинові газонокосарки з двигунами B&S, аккумулятори та зарядні пристрої, придбані окремо;
- 6 місяців на зарядні пристрої та акумуляторні батареї, придбані окремо від інструменту.
Для цього, на сайті офіційного представника, ознайомившись з умовами надання гарантії, потрібно заповнити анкету, а потім зареєструвати інструмент.
Окремо реєструються всі літій-іонні акумуляторні батареї, навіть якщо вони входять до комплекту поставки вашого інструменту.
×| Назва товару | Ціна |
| Акумуляторна пряма шліфувальна машина XGT 40 V MAX GD001GZ (без АКБ) | 8999 |
| Термін кредиту | Перший внесок | Максимальна сума | Щомісячний платіж |
| 4 міс | 0 грн | 30 000 грн | 2250,00 грн |
Кредит надається Альфа-Банк Україна
Для оформлення кредиту потрібно тільки Прізвище Ім'я По батькові, номер телефону і email
Дякуємо за Ваш відгук, він буде опублікований найближчим часом!
×




