Ваш кошик поки порожній.
Рубанки Макита
Акумуляторний рубанок Makita XGT 40 V MAX KP001GZ (без АКБ)
Код товару: KP001GZ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 36 В (40 V MAX) |
| Тип акумулятора | Li-Ion, XGT |
| Оберти | 15.000 /хв |
| Ширина ножів | 82 мм |
| Вага | 3 кг |
20645
/userfiles/image/catalog/kp001gz_makita.jpg
KP001GZ
Акумуляторний рубанок Makita XGT 40 V MAX KP001GZ (без АКБ)
6543
Рубанок Makita 1806B
Код товару: 1806B
Більше інформації про виріб
| Потужність | 1200 Вт |
| Оберти | 15.000 /хв |
| Ширина ножів | 170 мм |
| Вага | 9,0 кг |
31019
/userfiles/image/catalog/1806b_makita.jpg
1806B
Рубанок Makita 1806B
383
Акумуляторний рубанок Makita XGT 40 V MAX KP001GM201
Код товару: KP001GM201
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 36 В (40 V MAX) / 4Аг х2шт |
| Тип акумулятора | Li-Ion, XGT |
| Оберти | 15.000 /хв |
| Ширина ножів | 82 мм |
| Вага | 3 кг |
43499
/userfiles/image/catalog/kp001gm201_makita.jpg
KP001GM201
Акумуляторний рубанок Makita XGT 40 V MAX KP001GM201
8008
Рубанок Makita KP312S
Код товару: KP312S
Більше інформації про виріб
| Потужність | 2200 Вт |
| Оберти | 12.000 /хв |
| Ширина ножів | 312 мм |
| Вага | 18,4 кг |
92800
/userfiles/image/catalog/kp312s_makita.jpg
KP312S
Рубанок Makita KP312S
386
Рубанок Maktec MT 191
Код товару: MT191
Більше інформації про виріб
| Потужність | 500 Вт |
| Оберти | 16.000 /хв |
| Ширина ножів | 82 мм |
| Вага | 2,7 кг |
3071
/userfiles/image/catalog/79e08f32fa8a036f84441baab7b7a7ff_xl.jpg
MT191
Рубанок Maktec MT 191
635
Рубанок Makita 1902
Код товару: 1902
Більше інформації про виріб
| Потужність | 550 Вт |
| Оберти | 16.000 /хв |
| Ширина ножів | 82 мм |
| Вага | 2,5 кг |
5087
/userfiles/image/catalog/1902_makita001.jpg
1902
Рубанок Makita 1902
774
Рубанок Makita MT M1902
Код товару: M1902
Більше інформації про виріб
| Потужність | 500 Вт |
| Оберти | 16.000 /хв |
| Ширина ножів | 82 мм |
| Вага | 2,7 кг |
5633
/userfiles/image/catalog/m1902_makita.jpg
M1902
Рубанок Makita MT M1902
1278
Рубанок Makita N 1923 B
Код товару: N1923B
Більше інформації про виріб
| Потужність | 550 Вт |
| Оберти | 16.000 /хв |
| Ширина ножів | 82 мм |
| Вага | 2.9 кг |
7437
/userfiles/image/catalog/makita_n_1923_b.jpg
N1923B
Рубанок Makita N 1923 B
400
16
0
92800










