Валяев Юрий, модель производится в Китае

Відгуки покупців
Уточните пожалуйста! Какая страна сборки?
Сергей Владимирович, можно
Здравствуйте, можно ли использовать эту модель еще и как не сложное сверление по дереву? DF347DWE. Спасибо.
Сергей Днепр, DF333 - на базе 12 вольтовых моделей, DF347 - 14,4 вольт
Чем эта модель отличается от более новой 333, за счёт чего её цена намного выше??
Юра, в комплекте 2 аккумулятора по 1,5Ач
Роман, по оптовим закупкам звертайтеся за телефонами на нашому сайті
чи можлива оптова закупівля?
Мирослав, на жаль поки що неможливо реалізувати, обмежує - ядро сайту, але ми над цим працюємо, в найближчому майбутньому виправимось
Вітаю. .... Чому ваш сайт не державною мовою.?
Сергвй, модель шурупокрута DF347DWE виготовляється на власному заводі в Китаї.
Добрий день. Яка країна виробник даної моделі? Дякую
хотел купить 6271dwae, ребята посоветовали эту модель так как батарейки лучше. спасибо, доволен чень
Акумуляторний дриль-шурупокрут Makita DF 347 DWE:
переваги
- Інструмент G-Series
- Безключовий патрон дозволяє швидко встановлювати та знімати свердла однією рукою
- Надійний редуктор із металевими шестернями та захистом від пилу забезпечує більш тривалий термін служби інструменту
- Ергономічна рукоятка з гумовими вставками забезпечує зручне захоплення, покращує управління інструментом та знижує втому користувача
- Регулювання швидкості
- Кнопка реверсу
Акумуляторний дриль-шурупокрут Makita DF 347 DWE:
техничні характеристики
| Напруга акумулятора | 14,4 В |
| Акумулятор | Li-ion, G-Series |
| Ємність акумулятора | 1.5 Аг |
| Кількість обертів холостого ходу | 0 - 400 / 0 - 1.400 /хв |
| Діаметр патрона | 0,8 - 10 мм |
| Діаметр свердління сталь/дерево | 10 / 25 мм |
| Регулювання крутного моменту | 16 + D |
| Регульований крутний момент | 1 - 4 Нм |
| Крутний момент | 30 / 15 Нм |
| Механічні швидкості | 2 |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 70 дБ(А) |
| Рівень шуму: похибка (к) | 3 дБ(А) |
| Рівень вібрації: свердління по металу | 2,5 м/сек² |
| Рівень вібрації: похибка (к) | 1,5 м/сек² |
| Розміри (Д х Ш х В) | 198 x 83 x 235 мм |
| Вага відповідно до EPTA | 1.4 кг |
Акумуляторний дриль-шурупокрут Makita DF 347 DWE:
комплектація
Зарядний пристрій DC18WA 195423-6
Акумулятор BL1414G (2 шт)
Валіза 824981-2
Виробник має право змінювати комплектацію та конструкцію без внесення змін до інструкції та без повідомлення. Щоб уникнути непорозумінь, уточнюйте комплектацію у менеджерів.
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер дізнатися яким перевізником надіслати замовлення та як зручніше його сплатити.
Ви можете отримати своє замовлення у таких кур'єрських службах:
- Нова Пошта
- САТ
- Нічний Експрес
- Автолюкс
- Інтайм
Також за попередньою угодою Ви можете вибрати будь-який інший перевізник.
Оплату можна здійснити:
- накладним платежем (при отриманні товару в компанії-перевізнику), тимчасово не доступно
- за безготівковим розрахунком (підприємство є платником ПДВ і перебуває на загальній системі оподаткування)
Якщо у Вас виникли запитання Телефонуйте:
| 066-677-81-95 | |
| |
068-324-43-10 |
makita-ua.net надає стандартну гарантію на інструменти терміном на 1 рік.
Оскільки ми є авторизованим дилером, купуючи у нас ви також можете оформити продовжену гарантію:
- 3 роки для інструменту;
- 2 роки для літій-іонних акумуляторних батарей.
Винятком є:
- акумуляторні ліхтарі, бензинові газонокосарки з двигунами B&S, аккумулятори та зарядні пристрої, придбані окремо;
- 6 місяців на зарядні пристрої та акумуляторні батареї, придбані окремо від інструменту.
Для цього, на сайті офіційного представника, ознайомившись з умовами надання гарантії, потрібно заповнити анкету, а потім зареєструвати інструмент.
Окремо реєструються всі літій-іонні акумуляторні батареї, навіть якщо вони входять до комплекту поставки вашого інструменту.
×| Назва товару | Ціна |
| Акумуляторний дриль-шурупокрут Makita DF 347 DWE | 4061 |
| Термін кредиту | Перший внесок | Максимальна сума | Щомісячний платіж |
| 4 міс | 0 грн | 30 000 грн | 1016,00 грн |
Кредит надається Альфа-Банк Україна
Для оформлення кредиту потрібно тільки Прізвище Ім'я По батькові, номер телефону і email
Дякуємо за Ваш відгук, він буде опублікований найближчим часом!
×





