владимир, нет такой модели 550DWE24V, скорее всего Вы видели это на сайте олх или пром, это подделка

068-324-43-10
Ви обираєте завдання – ми підберемо інструмент!
(066)677-81-95 |
(068)324-43-10
Відгуки покупців
что за шурик 550DWE24V
Сергей Сойма, на сайте есть комплектация DDF458Z - 4927 грн ( цена на 22,03,18 )
Без батарей и зарядки какая цена
Акумуляторний дриль-шурупокрут Makita DDF 458 RFJ:
переваги
- Висока продуктивність завдяки великому моменту затягування
- Легкий та компактний інструмент
- Міцний корпус редуктора з алюмінієвого сплаву
- Покращений захист від попадання пилу та вологи забезпечує надійну роботу навіть у погану погоду
- Додатковий акумулятор та додаткова бічна рукоятка у комплекті поставки
- Залишковий заряд батареї може бути зазначений у три етапи простим натисканням кнопки:
- 3 індикатори: більш ніж на 50% від повної ємності акумулятора;
- 2 індикатори: від 20% до 50% від повної ємності акумулятора;
- 1 індикатор: менше 20% повної ємності акумулятора.
- Ергономічна рукоятка з ребристою гумовою накладкою для повного контролю над інструментом під час роботи
- Здвоєні світлодіодні лампи точкового підсвічування робочої області з функцією попереднього світіння та післясвітлення
- Мотор із 4-ма полюсними магнітами забезпечує високу потужність роботи інструменту
- 21 положень встановлення крутного моменту
- 2-швидкість обертання редуктора, регулювання швидкості обертання біти від ступеня натискання на курок тригерного перемикача
- Швидкозатискний патрон для заміни біти однією рукою
Акумуляторний дриль-шурупокрут Makita DDF 458 RFJ:
техничні характеристики
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Тип двигуна | щітковий |
| Ємність акумулятора | 3,0 Аг |
| Кількість обертів холостого ходу | 0 – 400 / 0 – 2.000 об/хв |
| Діаметр затискного патрона | 1,5 - 13 мм |
| Діаметр свердління сталь / дерево / камінь | 13 / 76 мм |
| Регулювання крутного моменту | 21 + D |
| Крутний момент жорсткий / м'який | 91 / 58 Нм |
| Регулювання крутного моменту | 1 - 10 Нм |
| Механічні швидкості | 2 |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 70 дБ(А) |
| Рівень шуму: похибка (к) | 3 дБ(А) |
| Рівень вібрації: свердління по металу | 2,5 м/сек² |
| Рівень вібрації: похибка (к) | 1,5 м/сек² |
| Розміри (Д х Ш х В) | 225 x 79 x 259 мм |
| Вага відповідно до EPTA | 2.3 кг |
Акумуляторний дриль-шурупокрут Makita DDF 458 RFJ:
комплектація
Makita DDF 458
Зарядний пристрій
2 акумулятори
Makpac кейс 196693-0
Виробник має право змінювати комплектацію та конструкцію без внесення змін до інструкції та без повідомлення. Щоб уникнути непорозумінь, уточнюйте комплектацію у менеджерів.
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер дізнатися яким перевізником надіслати замовлення та як зручніше його сплатити.
Ви можете отримати своє замовлення у таких кур'єрських службах:
- Нова Пошта
- САТ
- Нічний Експрес
- Автолюкс
- Інтайм
Також за попередньою угодою Ви можете вибрати будь-який інший перевізник.
Оплату можна здійснити:
- накладним платежем (при отриманні товару в компанії-перевізнику), тимчасово не доступно
- за безготівковим розрахунком (підприємство є платником ПДВ і перебуває на загальній системі оподаткування)
Якщо у Вас виникли запитання Телефонуйте:
| 066-677-81-95 | |
| |
068-324-43-10 |
makita-ua.net надає стандартну гарантію на інструменти терміном на 1 рік.
Оскільки ми є авторизованим дилером, купуючи у нас ви також можете оформити продовжену гарантію:
- 3 роки для інструменту;
- 2 роки для літій-іонних акумуляторних батарей.
Винятком є:
- акумуляторні ліхтарі, бензинові газонокосарки з двигунами B&S, аккумулятори та зарядні пристрої, придбані окремо;
- 6 місяців на зарядні пристрої та акумуляторні батареї, придбані окремо від інструменту.
Для цього, на сайті офіційного представника, ознайомившись з умовами надання гарантії, потрібно заповнити анкету, а потім зареєструвати інструмент.
Окремо реєструються всі літій-іонні акумуляторні батареї, навіть якщо вони входять до комплекту поставки вашого інструменту.
×| Назва товару | Ціна |
| Акумуляторний дриль-шурупокрут Makita DDF 458 RFJ | 19200 |
| Термін кредиту | Перший внесок | Максимальна сума | Щомісячний платіж |
| 4 міс | 0 грн | 30 000 грн | 4800,00 грн |
Кредит надається Альфа-Банк Україна
Для оформлення кредиту потрібно тільки Прізвище Ім'я По батькові, номер телефону і email
Дякуємо за Ваш відгук, він буде опублікований найближчим часом!
×

