Александр, дякуємо Вам за запитання.
Пістолети для герметика Makita DCG180 можуть бути зроблені у різні роки, залежно від партії.
Ми регулярно оновлюємо наш асортимент, щоб пропонувати вам найсучасніші та якісні інструменти.
Якщо у вас є конкретні вимоги до року виробництва, будь ласка, напишіть нам на пошту і ми постараємося надати найбільш актуальну інформацію.
Дякую за розуміння!

068-324-43-10
Ви обираєте завдання – ми підберемо інструмент!
(066)677-81-95 |
(068)324-43-10
Відгуки покупців
Какого года модель?
Акумуляторний пістолет для герметика Makita DCG 180 Z (без АКБ):
переваги
- М'яка рукоятка з протиковзким еластомірним покриттям забезпечує зручне керування інструментом та максимальний комфорт.
- Спеціальна функція для запобігання витіканню після вимкнення
- Світлодіодний індикатор перевантаження.
- Вбудоване світлодіодне підсвічування з функціями попереднього світіння та післясвітлення
- Регулювання швидкості
- Компактна та легка конструкція забезпечує чудове керування та маневреність інструменту
- Зверніть увагу, що акумулятор і зарядний пристрій до комплекту постачання не входять
Акумуляторний пістолет для герметика Makita DCG 180 Z (без АКБ):
техничні характеристики
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Тип двигуна | шітковий |
| Макс. штовхаюче зусилля | 5.000 Н |
| Ємність утримувача для герметика | 300 мл |
| Загальна довжина тримача з картриджем | 404 мл |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 70 дБ(А) |
| Рівень шуму: похибка (к) | 3 дБ(А) |
| Вібрації: холостий хід | 2,5 м/сек² |
| Рівень вібрації: похибка (к) | 1,5 м/сек² |
| Розміри (Д х Ш х В) | 404 x 108 x 281 мм |
| Вага відповідно до EPTA | 2,1 - 2,7 кг |
| Вага залежить від типу акумулятора |
Акумуляторний пістолет для герметика Makita DCG 180 Z (без АКБ):
комплектація
Інструкція з експлуатації
Тримач картриджа 196351-8
Картонна коробка
Зверніть увагу, що акумулятор і зарядний пристрій до комплекту постачання не входять
Виробник має право змінювати комплектацію та конструкцію без внесення змін до інструкції та без повідомлення. Щоб уникнути непорозумінь, уточнюйте комплектацію у менеджерів.
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер дізнатися яким перевізником надіслати замовлення та як зручніше його сплатити.
Ви можете отримати своє замовлення у таких кур'єрських службах:
- Нова Пошта
- САТ
- Нічний Експрес
- Автолюкс
- Інтайм
Також за попередньою угодою Ви можете вибрати будь-який інший перевізник.
Оплату можна здійснити:
- накладним платежем (при отриманні товару в компанії-перевізнику), тимчасово не доступно
- за безготівковим розрахунком (підприємство є платником ПДВ і перебуває на загальній системі оподаткування)
Якщо у Вас виникли запитання Телефонуйте:
| 066-677-81-95 | |
| |
068-324-43-10 |
makita-ua.net надає стандартну гарантію на інструменти терміном на 1 рік.
Оскільки ми є авторизованим дилером, купуючи у нас ви також можете оформити продовжену гарантію:
- 3 роки для інструменту;
- 2 роки для літій-іонних акумуляторних батарей.
Винятком є:
- акумуляторні ліхтарі, бензинові газонокосарки з двигунами B&S, аккумулятори та зарядні пристрої, придбані окремо;
- 6 місяців на зарядні пристрої та акумуляторні батареї, придбані окремо від інструменту.
Для цього, на сайті офіційного представника, ознайомившись з умовами надання гарантії, потрібно заповнити анкету, а потім зареєструвати інструмент.
Окремо реєструються всі літій-іонні акумуляторні батареї, навіть якщо вони входять до комплекту поставки вашого інструменту.
×| Назва товару | Ціна |
| Акумуляторний пістолет для герметика Makita DCG 180 Z (без АКБ) | 8999 |
| Термін кредиту | Перший внесок | Максимальна сума | Щомісячний платіж |
| 4 міс | 0 грн | 30 000 грн | 2250,00 грн |
Кредит надається Альфа-Банк Україна
Для оформлення кредиту потрібно тільки Прізвище Ім'я По батькові, номер телефону і email
Дякуємо за Ваш відгук, він буде опублікований найближчим часом!
×






