
068-324-43-10
Ви обираєте завдання – ми підберемо інструмент!
(066)677-81-95 |
(068)324-43-10
Відгуки покупців
Акумуляторна занурювальна дискова пила з AWS Makita XGT 40 V MAX SP001GZ03 + DC40RA + BL4040F:
переваги
- XGT – це серія інструменту спеціально сконструйована для промислового застосування з високими вимогами
- Можливість використання з напрямними шинами без адаптерів
- Нова акумуляторна система 40 Вольт XGT
- Безщітковий двигун постійного струму Makita BL не потребує технічного обслуговування, споживання менше електроенергії у стравуванні зі щітковими аналогами
- Функція AWS - Автоматична система бездротового зв'язку - включає бездротове з'єднання пилососа та електроінструменту з використанням bluetooth, щоб пилосос запускався під час запуску електроінструменту
- Установка глибини – дозволяє легко зробити початкову канавку глибиною 2 мм для різання без тріщин.
- Електричне гальмо та плавний пуск
- Різання під кутом від -1° до 48° з точними зупинками на 0°, 22,5° та 45°
- Виштовхувач стружки
- Основа пили виконана з легкого магнієвого сплаву.
- Управління швидкістю
- Матеріал підошви - магній
- Поставляється в MAKPAC кейсі
Акумуляторна занурювальна дискова пила з AWS Makita XGT 40 V MAX SP001GZ03 + DC40RA + BL4040F:
техничні характеристики
| Напруга акумулятора | 36 В (40 V MAX) |
| Тип акумулятора | Li-ion, XGT |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Кількість обертів | 2,500 - 4,900 /хв |
| Діаметр диска | 165 мм |
| Діаметр посадкового місця диска | 20 мм |
| Глибина розпилу (45°) | 40 мм |
| Максимальна глибина розпилу (48°) | 38 мм |
| Глибина розпилу (90°) | 56 мм |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 89 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 100 дБ(А) |
| Рівень шуму: похибка (к) | 3 дБ(А) |
| Рівень вібрації: пиляння по дереву | 2,5 м/сек² |
| Вібрації: різання металу | 2,5 м/сек² |
| Рівень вібрації: похибка (к) | 1,5 м/сек² |
| Розміри (Д х Ш х В) | 347x221x271мм |
| Вага відповідно до EPTA | 3.7 - 5 кг |
Акумуляторна занурювальна дискова пила з AWS Makita XGT 40 V MAX SP001GZ03 + DC40RA + BL4040F:
комплектація
MAKPAC КЕЙС
Вкладка
Ключ
Модуль AWS (блютуз)
Диск 165х30 56 зубів 1.45 мм (B-057320)
Зарядний пристрій DC40RA
Акумулятор BL4040F
Виробник має право змінювати комплектацію та конструкцію без внесення змін до інструкції та без повідомлення. Щоб уникнути непорозумінь, уточнюйте комплектацію у менеджерів.
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер дізнатися яким перевізником надіслати замовлення та як зручніше його сплатити.
Ви можете отримати своє замовлення у таких кур'єрських службах:
- Нова Пошта
- САТ
- Нічний Експрес
- Автолюкс
- Інтайм
Також за попередньою угодою Ви можете вибрати будь-який інший перевізник.
Оплату можна здійснити:
- накладним платежем (при отриманні товару в компанії-перевізнику), тимчасово не доступно
- за безготівковим розрахунком (підприємство є платником ПДВ і перебуває на загальній системі оподаткування)
Якщо у Вас виникли запитання Телефонуйте:
| 066-677-81-95 | |
| |
068-324-43-10 |
makita-ua.net надає стандартну гарантію на інструменти терміном на 1 рік.
Оскільки ми є авторизованим дилером, купуючи у нас ви також можете оформити продовжену гарантію:
- 3 роки для інструменту;
- 2 роки для літій-іонних акумуляторних батарей.
Винятком є:
- акумуляторні ліхтарі, бензинові газонокосарки з двигунами B&S, аккумулятори та зарядні пристрої, придбані окремо;
- 6 місяців на зарядні пристрої та акумуляторні батареї, придбані окремо від інструменту.
Для цього, на сайті офіційного представника, ознайомившись з умовами надання гарантії, потрібно заповнити анкету, а потім зареєструвати інструмент.
Окремо реєструються всі літій-іонні акумуляторні батареї, навіть якщо вони входять до комплекту поставки вашого інструменту.
×| Назва товару | Ціна |
| Акумуляторна занурювальна дискова пила з AWS Makita XGT 40 V MAX SP001GZ03 + DC40RA + BL4040F | 35421 |
| Термін кредиту | Перший внесок | Максимальна сума | Щомісячний платіж |
| 4 міс | 0 грн | 30 000 грн | 8856,00 грн |
Кредит надається Альфа-Банк Україна
Для оформлення кредиту потрібно тільки Прізвище Ім'я По батькові, номер телефону і email
Дякуємо за Ваш відгук, він буде опублікований найближчим часом!
×

