
Відгуки покупців
Акумуляторна алмазна дискова пила Makita CC 300 DW:
переваги
- Портативна ручна циркулярна пилка
- Для швидкого та легкого різання скляної та керамічної плитки
- Кут нахилу опорної пластини – до 45°
- Джерело живлення літій-іонний акумулятор Li-Ion 10,8 В
- Гумові вставки в ручці для зручності роботи
- Функція плавного запуску двигуна Кнопковий запобіжник запобігає випадковому запуску ріжучого диска
- У комплект поставки входить ємність для охолоджуючої рідини з можливістю дозаправлення
Акумуляторна алмазна дискова пила Makita CC 300 DW:
техничні характеристики
| Напруга акумулятора | 10,8 В |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Тип двигуна | щітковий |
| Ємність акумулятора | 1,3 АГ |
| Кількість обертів | 1.400 /хв |
| Діаметр диска | 85 мм |
| Діаметр посадкового місця диска | 15 мм |
| Глибина розпилу (45°) | 16,5 мм |
| Глибина розпилу (90°) | 25,5 мм |
| Ємність бака | 0,5 л |
| Рівень шуму: звукова потужність | 83 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 94 дБ(А) |
| Рівень шуму: похибка (к) | 3 дБ(А) |
| Рівень вібрації | 2,5 м/сек² |
| Рівень вібрації: похибка (к) | 1,5 м/сек² |
| Розміри (Д х Ш х В) | 300 x 170 x 154 мм |
| Вага відповідно до EPTA | 1,7 кг |
Акумуляторна алмазна дискова пила Makita CC 300 DW:
комплектація
Акумулятор Li-ion BL1013 194550-6
Зарядний пристрій DC10WA 194588-1
Шестигранний ключ 783202-0
Виробник має право змінювати комплектацію та конструкцію без внесення змін до інструкції та без повідомлення. Щоб уникнути непорозумінь, уточнюйте комплектацію у менеджерів.
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер дізнатися яким перевізником надіслати замовлення та як зручніше його сплатити.
Ви можете отримати своє замовлення у таких кур'єрських службах:
- Нова Пошта
- САТ
- Нічний Експрес
- Автолюкс
- Інтайм
Також за попередньою угодою Ви можете вибрати будь-який інший перевізник.
Оплату можна здійснити:
- накладним платежем (при отриманні товару в компанії-перевізнику), тимчасово не доступно
- за безготівковим розрахунком (підприємство є платником ПДВ і перебуває на загальній системі оподаткування)
Якщо у Вас виникли запитання Телефонуйте:
| 066-677-81-95 | |
| |
068-324-43-10 |
makita-ua.net надає стандартну гарантію на інструменти терміном на 1 рік.
Оскільки ми є авторизованим дилером, купуючи у нас ви також можете оформити продовжену гарантію:
- 3 роки для інструменту;
- 2 роки для літій-іонних акумуляторних батарей.
Винятком є:
- акумуляторні ліхтарі, бензинові газонокосарки з двигунами B&S, аккумулятори та зарядні пристрої, придбані окремо;
- 6 місяців на зарядні пристрої та акумуляторні батареї, придбані окремо від інструменту.
Для цього, на сайті офіційного представника, ознайомившись з умовами надання гарантії, потрібно заповнити анкету, а потім зареєструвати інструмент.
Окремо реєструються всі літій-іонні акумуляторні батареї, навіть якщо вони входять до комплекту поставки вашого інструменту.
×| Назва товару | Ціна |
| Акумуляторна алмазна дискова пила Makita CC 300 DW | 5688 |
| Термін кредиту | Перший внесок | Максимальна сума | Щомісячний платіж |
| 4 міс | 0 грн | 30 000 грн | 1422,00 грн |
Кредит надається Альфа-Банк Україна
Для оформлення кредиту потрібно тільки Прізвище Ім'я По батькові, номер телефону і email
Дякуємо за Ваш відгук, він буде опублікований найближчим часом!
×



