
Відгуки покупців
Аккумуляторный гайковерт Makita BTD 146 RFE:
переваги
- Легкий и компактный инструмент
- Новый дизайн корпуса, эргономичная прорезиненная рукоятка
- Светодиодная подсветка рабочей области
- Электронная регулировка числа оборотов
- Фосфоресцирующее кольцо передней части корпуса
- Новый мотор с 4-мя магнитами обеспечивает высокую мощность
- Второй аккумулятор в комплекте поставки
Аккумуляторный гайковерт Makita BTD 146 RFE:
техничні характеристики
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-ion |
| Емкость аккумулятора |
3 Ач |
| Число оборотов холостого хода | 0 – 2.300 мин-1 |
| Частота ударов | 0 - 3.200 мин-1 |
| Стандартные болты | M5 - M14 |
| Высокопрочные болты | M5 - M12 |
| Тип хвостовика | 6,34 мм / 1/4 " |
| Крутящий момент (высокий) | 160 Нм |
| Уровень шума: звуковое давление | 93 дБ(А) |
| Уровень шума: звуковая мощность | 104 дБ(А) |
| Уровень шума: погрешность (к) | 3 дБ(А) |
| Уроень вибрации: ударное закручивание | 15,5 м/сек² |
| Уроень вибрации: погрешность (к) | 2 м/сек² |
| Размеры (Д х Ш х В) | 138 x 79 x 238 мм |
| Вес в соответствии с EPTA | 1.3 кг |
Аккумуляторный гайковерт Makita BTD 146 RFE:
комплектація
Аккумулятор (2 шт)
Зарядное устройство
Кейс
Виробник має право змінювати комплектацію та конструкцію без внесення змін до інструкції та без повідомлення. Щоб уникнути непорозумінь, уточнюйте комплектацію у менеджерів.
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер дізнатися яким перевізником надіслати замовлення та як зручніше його сплатити.
Ви можете отримати своє замовлення у таких кур'єрських службах:
- Нова Пошта
- САТ
- Нічний Експрес
- Автолюкс
- Інтайм
Також за попередньою угодою Ви можете вибрати будь-який інший перевізник.
Оплату можна здійснити:
- накладним платежем (при отриманні товару в компанії-перевізнику), тимчасово не доступно
- за безготівковим розрахунком (підприємство є платником ПДВ і перебуває на загальній системі оподаткування)
Якщо у Вас виникли запитання Телефонуйте:
| 066-677-81-95 | |
| |
068-324-43-10 |
makita-ua.net надає стандартну гарантію на інструменти терміном на 1 рік.
Оскільки ми є авторизованим дилером, купуючи у нас ви також можете оформити продовжену гарантію:
- 3 роки для інструменту;
- 2 роки для літій-іонних акумуляторних батарей.
Винятком є:
- акумуляторні ліхтарі, бензинові газонокосарки з двигунами B&S, аккумулятори та зарядні пристрої, придбані окремо;
- 6 місяців на зарядні пристрої та акумуляторні батареї, придбані окремо від інструменту.
Для цього, на сайті офіційного представника, ознайомившись з умовами надання гарантії, потрібно заповнити анкету, а потім зареєструвати інструмент.
Окремо реєструються всі літій-іонні акумуляторні батареї, навіть якщо вони входять до комплекту поставки вашого інструменту.
×| Назва товару | Ціна |
| Аккумуляторный гайковерт Makita BTD 146 RFE | 13859 |
| Термін кредиту | Перший внесок | Максимальна сума | Щомісячний платіж |
| 4 міс | 0 грн | 30 000 грн | 3465,00 грн |
Кредит надається Альфа-Банк Україна
Для оформлення кредиту потрібно тільки Прізвище Ім'я По батькові, номер телефону і email
Дякуємо за Ваш відгук, він буде опублікований найближчим часом!
×





