
Відгуки покупців
Аккумуляторная ударная дрель-шуруповерт Makita BHP 456 RFE:
переваги
- Легкий и компактный инструмент
- Мощный мотор с 4-мя магнитами
- Эргономичная рукоятка и корпус с резиновыми вставками
- Электронная регулировка частоты вращения и ударов в минуту от степени нажатия на курок выключателя
- Двухсветодиодная подсветка рабочей области
- 16 положений установки крутящего момента
- 3-режима работы, включая режим сверления с ударом
- Быстрозажимной патрон для замены биты одной рукой
- Второй аккумулятор в комплекте поставки
Аккумуляторная ударная дрель-шуруповерт Makita BHP 456 RFE:
техничні характеристики
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Аккумулятор | Li-ion |
| Ёмкость аккумулятора | 3.0 Ач |
| Число оборотов | 0 - 400 / 0 - 1.500 мин-1 |
| Частота ударов | 0 - 6.000 / 0 - 22.500 мин-1 |
| Диаметр зажимного патрона | 1,5 - 13 мм |
| Диаметр сверления сталь / дерево / камень | 13 / 38 13 мм |
| Регулировка крутящего момента | 16 + D |
| Регулируемый крутящий момент | 1 - 5 Нм |
| Крутящий момент | 50 / 36 Нм |
| Механические скорости | 2 |
| Уровень шума: звуковое давление | 81 дБ(А) |
| Уровень шума: звуковая мощность | 92 дБ(А) |
| Уровень шума: погрешность (к) | 3 дБ(А) |
| Уроень вибрации: ударное сверление по бетону | 8,0 м/сек² |
| Уроень вибрации: cверление по металлу | 2,5 м/сек² |
| Уроень вибрации: погрешность (к) | 1,5 м/сек² |
| Размеры (Д х Ш х В) | 206 x 79 x 251 мм |
| Вес в соответствии с EPTA | 1.6 кг |
Аккумуляторная ударная дрель-шуруповерт Makita BHP 456 RFE:
комплектація
Зарядное устройство
Аккумулятор Li-ion 2 шт
Инструкция по эксплуатации
Чемодан
Виробник має право змінювати комплектацію та конструкцію без внесення змін до інструкції та без повідомлення. Щоб уникнути непорозумінь, уточнюйте комплектацію у менеджерів.
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер дізнатися яким перевізником надіслати замовлення та як зручніше його сплатити.
Ви можете отримати своє замовлення у таких кур'єрських службах:
- Нова Пошта
- САТ
- Нічний Експрес
- Автолюкс
- Інтайм
Також за попередньою угодою Ви можете вибрати будь-який інший перевізник.
Оплату можна здійснити:
- накладним платежем (при отриманні товару в компанії-перевізнику), тимчасово не доступно
- за безготівковим розрахунком (підприємство є платником ПДВ і перебуває на загальній системі оподаткування)
Якщо у Вас виникли запитання Телефонуйте:
| 066-677-81-95 | |
| |
068-324-43-10 |
makita-ua.net надає стандартну гарантію на інструменти терміном на 1 рік.
Оскільки ми є авторизованим дилером, купуючи у нас ви також можете оформити продовжену гарантію:
- 3 роки для інструменту;
- 2 роки для літій-іонних акумуляторних батарей.
Винятком є:
- акумуляторні ліхтарі, бензинові газонокосарки з двигунами B&S, аккумулятори та зарядні пристрої, придбані окремо;
- 6 місяців на зарядні пристрої та акумуляторні батареї, придбані окремо від інструменту.
Для цього, на сайті офіційного представника, ознайомившись з умовами надання гарантії, потрібно заповнити анкету, а потім зареєструвати інструмент.
Окремо реєструються всі літій-іонні акумуляторні батареї, навіть якщо вони входять до комплекту поставки вашого інструменту.
×| Назва товару | Ціна |
| Аккумуляторная ударная дрель-шуруповерт Makita BHP 456 RFE | 12508 |
| Термін кредиту | Перший внесок | Максимальна сума | Щомісячний платіж |
| 4 міс | 0 грн | 30 000 грн | 3127,00 грн |
Кредит надається Альфа-Банк Україна
Для оформлення кредиту потрібно тільки Прізвище Ім'я По батькові, номер телефону і email
Дякуємо за Ваш відгук, він буде опублікований найближчим часом!
×





