Руслан, модель виробляється в Японії

Відгуки покупців
Країна виробник?
Сергей, оформляйте заказ на сайте или по телефону указанном на нашем сайте
Хотел купить машинку
10 лет работает как часы, спасибо макита
Стрічкова шліфмашина Makita 9903:
переваги
- Автоматична система регулювання положення стрічки, потужний пилозбірник, низький рівень шуму (85дБ)
- Унікальна конструкція дозволяє шліфувати підлогу біля краю стіни.
- Електронне регулювання швидкості стрічки.
Стрічкова шліфмашина Makita 9903:
техничні характеристики
| Потужність | 1010 Вт |
| Кількість обертів холостого ходу | 210 - 440 м/хв |
| Розмір стрічки | 76 x 533 мм |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 85 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 96 дБ(А) |
| Вібрації: шліфування | 2,5 м/сек² |
| Розміри (Д х Ш х В) | 296 x 143 x 157 мм |
| Вага відповідно до EPTA | 4,3 кг |
Стрічкова шліфмашина Makita 9903:
комплектація
122591-2 Пилизбірник 423315-2
Графітова пластина (у зборі) 423312-8
Коркова пластина (у зборі) P-37194
Шліфувальний папір, 1 шт.
Виробник має право змінювати комплектацію та конструкцію без внесення змін до інструкції та без повідомлення. Щоб уникнути непорозумінь, уточнюйте комплектацію у менеджерів.
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер дізнатися яким перевізником надіслати замовлення та як зручніше його сплатити.
Ви можете отримати своє замовлення у таких кур'єрських службах:
- Нова Пошта
- САТ
- Нічний Експрес
- Автолюкс
- Інтайм
Також за попередньою угодою Ви можете вибрати будь-який інший перевізник.
Оплату можна здійснити:
- накладним платежем (при отриманні товару в компанії-перевізнику), тимчасово не доступно
- за безготівковим розрахунком (підприємство є платником ПДВ і перебуває на загальній системі оподаткування)
Якщо у Вас виникли запитання Телефонуйте:
| 066-677-81-95 | |
| |
068-324-43-10 |
makita-ua.net надає стандартну гарантію на інструменти терміном на 1 рік.
Оскільки ми є авторизованим дилером, купуючи у нас ви також можете оформити продовжену гарантію:
- 3 роки для інструменту;
- 2 роки для літій-іонних акумуляторних батарей.
Винятком є:
- акумуляторні ліхтарі, бензинові газонокосарки з двигунами B&S, аккумулятори та зарядні пристрої, придбані окремо;
- 6 місяців на зарядні пристрої та акумуляторні батареї, придбані окремо від інструменту.
Для цього, на сайті офіційного представника, ознайомившись з умовами надання гарантії, потрібно заповнити анкету, а потім зареєструвати інструмент.
Окремо реєструються всі літій-іонні акумуляторні батареї, навіть якщо вони входять до комплекту поставки вашого інструменту.
×| Назва товару | Ціна |
| Стрічкова шліфмашина Makita 9903 | 12374 |
| Термін кредиту | Перший внесок | Максимальна сума | Щомісячний платіж |
| 4 міс | 0 грн | 30 000 грн | 3094,00 грн |
Кредит надається Альфа-Банк Україна
Для оформлення кредиту потрібно тільки Прізвище Ім'я По батькові, номер телефону і email
Дякуємо за Ваш відгук, він буде опублікований найближчим часом!
×









