
068-324-43-10
Ви обираєте завдання – ми підберемо інструмент!
(066)677-81-95 |
(068)324-43-10
Відгуки покупців
Акумуляторні ножиці для трави LXT Makita DUM604ZX + ніж кущоріз (без акб) :
переваги
- Акумуляторна система LXT 18 В Makita сумісна більше ніж 350+ машин.
- Гладка поверхня ножа з покриттям із срібла, отримана за допомогою неелектролітичного нікелювання, забезпечує тривалий термін служби інструменту
- Двосторонні леза для гарного результату різання.
- Ергономічна рукоятка
- Легкий і компактний дизайн для оптимальної свободи рухів.
- Ідеально підходить для точних робіт і різання поверхонь середнього розміру.
- Леза можна замінити без інструментів.
- Листовловлювач забезпечує належний дренаж відходів.
- Тихий і екологічно чистий завдяки використанню літій-іонного акумулятора
- Зверніть увагу, що акумулятор і зарядний пристрій до комплекту постачання не входять
Акумуляторні ножиці для трави LXT Makita DUM604ZX + ніж кущоріз (без акб) :
техничні характеристики
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Тип двигуна | щітковий |
| Частота холостого ходу | 2,500 /хв |
| Максимальна ширина розпилу | 160 мм |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 76 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 80 дБ(А) |
| Вібрації: холостий хід | 2,5 м/сек² |
| Розміри (Д х Ш х В) | 337 x 176 x 130 мм |
| Вага відповідно до EPTA | 1,8 кг |
Акумуляторні ножиці для трави LXT Makita DUM604ZX + ніж кущоріз (без акб) :
комплектація
Інструкція
Картонна упаковка
Ніж для трави 195267-4
Ніж для кущів 198408-1
Зверніть увагу, що акумулятор і зарядний пристрій до комплекту не входять
Виробник має право змінювати комплектацію та конструкцію без внесення змін до інструкції та без повідомлення. Щоб уникнути непорозумінь, уточнюйте комплектацію у менеджерів.
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер дізнатися яким перевізником надіслати замовлення та як зручніше його сплатити.
Ви можете отримати своє замовлення у таких кур'єрських службах:
- Нова Пошта
- САТ
- Нічний Експрес
- Автолюкс
- Інтайм
Також за попередньою угодою Ви можете вибрати будь-який інший перевізник.
Оплату можна здійснити:
- накладним платежем (при отриманні товару в компанії-перевізнику), тимчасово не доступно
- за безготівковим розрахунком (підприємство є платником ПДВ і перебуває на загальній системі оподаткування)
Якщо у Вас виникли запитання Телефонуйте:
| 066-677-81-95 | |
| |
068-324-43-10 |
makita-ua.net надає стандартну гарантію на інструменти терміном на 1 рік.
Оскільки ми є авторизованим дилером, купуючи у нас ви також можете оформити продовжену гарантію:
- 3 роки для інструменту;
- 2 роки для літій-іонних акумуляторних батарей.
Винятком є:
- акумуляторні ліхтарі, бензинові газонокосарки з двигунами B&S, аккумулятори та зарядні пристрої, придбані окремо;
- 6 місяців на зарядні пристрої та акумуляторні батареї, придбані окремо від інструменту.
Для цього, на сайті офіційного представника, ознайомившись з умовами надання гарантії, потрібно заповнити анкету, а потім зареєструвати інструмент.
Окремо реєструються всі літій-іонні акумуляторні батареї, навіть якщо вони входять до комплекту поставки вашого інструменту.
×| Назва товару | Ціна |
| Акумуляторні ножиці для трави LXT Makita DUM604ZX + ніж кущоріз (без акб) | 7631 |
| Термін кредиту | Перший внесок | Максимальна сума | Щомісячний платіж |
| 4 міс | 0 грн | 30 000 грн | 1908,00 грн |
Кредит надається Альфа-Банк Україна
Для оформлення кредиту потрібно тільки Прізвище Ім'я По батькові, номер телефону і email
Дякуємо за Ваш відгук, він буде опублікований найближчим часом!
×



