
068-324-43-10
Ви обираєте завдання – ми підберемо інструмент!
(066)677-81-95 |
(068)324-43-10
Відгуки покупців
Акумуляторна газонокосарка Makita DLM432Z (без АКБ):
переваги
- Напруга акумуляторів 36 Вольт (18 + 18 В)
- Миттєвий запуск; просто вставте дві батареї 18 В LXT, і газонокосарка готова до використання
- Індикатор заповнення травозбірника
- Регулювання висоти зрізу одним важелем з 13 положеннями, від 20 до 75 мм
- Система кріплення травозбірника забезпечує легке його знімання
- Ширина скошування 43 см
- Функція плавного пуску поступово збільшує швидкість, щоб усунути стартовий удар
- Електричне гальмо для максимальної продуктивності та підвищення безпеки оператора
- Завдяки низькому рівню шуму інструмент ідеально підходить для використання поблизу житлових будинків.
- Найкращий вибір для використання на курортах, у громадських місцях і житлових районах
- Зверніть увагу, що акумулятор і зарядний пристрій до комплекту постачання не входять
Акумуляторна газонокосарка Makita DLM432Z (без АКБ):
техничні характеристики
| Напруга акумулятора | 18 В + 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion, LXT |
| Тип двигуна | щітковий |
| Довжина ножа | 43 см |
| Висота скошування | 20 - 75 мм / 13 положень |
| Кількість оборотів | 3.600 об/хв |
| Площа роботи (залежить від висоти скошування) | 475-950 м² |
| Час роботи | BL1850B - 30 хв |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Вихідна потужність | 950 Вт |
| Висота коліс (передні/задні) | 140/160 мм |
| Габарити | 1435 x 460 x 1005 мм |
| Вага відповідно до EPTA | 16.9 кг |
Акумуляторна газонокосарка Makita DLM432Z (без АКБ):
комплектація
Картонна упаковка
Інструкція
Зверніть увагу, що акумулятор і зарядний пристрій до комплекту постачання не входять
Виробник має право змінювати комплектацію та конструкцію без внесення змін до інструкції та без повідомлення. Щоб уникнути непорозумінь, уточнюйте комплектацію у менеджерів.
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер дізнатися яким перевізником надіслати замовлення та як зручніше його сплатити.
Ви можете отримати своє замовлення у таких кур'єрських службах:
- Нова Пошта
- САТ
- Нічний Експрес
- Автолюкс
- Інтайм
Також за попередньою угодою Ви можете вибрати будь-який інший перевізник.
Оплату можна здійснити:
- накладним платежем (при отриманні товару в компанії-перевізнику), тимчасово не доступно
- за безготівковим розрахунком (підприємство є платником ПДВ і перебуває на загальній системі оподаткування)
Якщо у Вас виникли запитання Телефонуйте:
| 066-677-81-95 | |
| |
068-324-43-10 |
makita-ua.net надає стандартну гарантію на інструменти терміном на 1 рік.
Оскільки ми є авторизованим дилером, купуючи у нас ви також можете оформити продовжену гарантію:
- 3 роки для інструменту;
- 2 роки для літій-іонних акумуляторних батарей.
Винятком є:
- акумуляторні ліхтарі, бензинові газонокосарки з двигунами B&S, аккумулятори та зарядні пристрої, придбані окремо;
- 6 місяців на зарядні пристрої та акумуляторні батареї, придбані окремо від інструменту.
Для цього, на сайті офіційного представника, ознайомившись з умовами надання гарантії, потрібно заповнити анкету, а потім зареєструвати інструмент.
Окремо реєструються всі літій-іонні акумуляторні батареї, навіть якщо вони входять до комплекту поставки вашого інструменту.
×| Назва товару | Ціна |
| Акумуляторна газонокосарка Makita DLM432Z (без АКБ) | 20444 |
| Термін кредиту | Перший внесок | Максимальна сума | Щомісячний платіж |
| 4 міс | 0 грн | 30 000 грн | 5111,00 грн |
Кредит надається Альфа-Банк Україна
Для оформлення кредиту потрібно тільки Прізвище Ім'я По батькові, номер телефону і email
Дякуємо за Ваш відгук, він буде опублікований найближчим часом!
×






