Ваш кошик поки порожній.
Зубила та піки SDS+ та SDS-MAX Макита
Зубило для перфоратора SDS-MAX для кахельної плитки 50х300 мм Makita (P-16324)
Код товару: P-16324
Більше інформації про виріб
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 300 мм |
1447
/userfiles/image/catalog/p-16324_makita1.jpg
P-16324
Зубило для перфоратора SDS-MAX для кахельної плитки 50х300 мм Makita (P-16324)
2414
Канавкове зубило для перфоратора SDS+ 22x250 мм Makita (P-24963)
Код товару: P-24963
Більше інформації про виріб
| Ширина | 22 мм |
| Довжина | 250 мм |
1454
/userfiles/image/catalog/p-24963_makita1.jpg
P-24963
Канавкове зубило для перфоратора SDS+ 22x250 мм Makita (P-24963)
2399
Канавкове зубило для перфоратора SDS-MAX 35х380 мм Makita (P-16330)
Код товару: P-16330
Більше інформації про виріб
| Ширина | 35 мм |
| Довжина | 380 мм |
1595
/userfiles/image/catalog/p-16330_makita1.jpg
P-16330
Канавкове зубило для перфоратора SDS-MAX 35х380 мм Makita (P-16330)
2417
Зубило широке для перфоратора SDS-MAX 80х300 мм Makita (P-16318)
Код товару: P-16318
Більше інформації про виріб
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 300 мм |
1677
/userfiles/image/catalog/p-16318_makita1.jpg
P-16318
Зубило широке для перфоратора SDS-MAX 80х300 мм Makita (P-16318)
2413
Лопатоподібне зубило для перфоратора SDS-MAX 110х400 мм Makita (P-23721)
Код товару: P-23721
Більше інформації про виріб
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 400 мм |
3560
/userfiles/image/catalog/p-23721_makita3.jpg
P-23721
Лопатоподібне зубило для перфоратора SDS-MAX 110х400 мм Makita (P-23721)
2425
Скребок у зборі для перфоратора SDS+ 160 мм Makita (A-30106)
Код товару: A-30106
Більше інформації про виріб
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 160 мм |
2443
/userfiles/image/catalog/a-30106_makita1.jpg
A-30106
Скребок у зборі для перфоратора SDS+ 160 мм Makita (A-30106)
2386
Зубило з твердосплавними зубцями для видалення SDS-MAX 38х280 мм Makita (P-16346)
Код товару: P-16346
Більше інформації про виріб
| Ширина | 38 мм |
| Довжина | 280 мм |
2900
/userfiles/image/catalog/p-16346_makita2.jpg
P-16346
Зубило з твердосплавними зубцями для видалення SDS-MAX 38х280 мм Makita (P-16346)
2408
166
0
3560










