Ваш кошик поки порожній.

Алмазні диски Cosmos

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

Конструкція сегментів: 

Компанія Makita пропоную вашій увазі конструкцію сегментів із заздалегідь заданою формою, виготовлених шляхом холодного пресування під великим тиском та за дуже високої температури. Всі елементи проходять ретельний контроль якості у відповідності до всіх вимог відповідних стандартів перед нанесенням на основу диска за допомогою лазерного наварювання, що забезпечує високу надійність та ефективність при використанні з водяним охолодженням або без нього. Сегменти Quasar мають цілком придатні використання М-образные сегменти розміром 12 мм, а сегменти Comet мають ступінчасті сегменти розміром 10 мм. Унікальна конструкція сегментів забезпечує більш високий рівень прискорення при початковій фазі роботи, зниження тертя та значне покращення охолодження.

Охолодні отвори:

Ефективне охолодження діамантового диска під час роботи забезпечує його розширення, що у свою чергу забезпечує більш плавний різ, знижуючи рівень втоми користувача та ризик пошкодження електроінструменту. Крім того, наявність отворів у диску суттєво покращує видимість матеріалу під час роботи.

Металева внутрішня частина диска:

Укріплена центральна частина диска включає в себе внутрішній осередок з м'якого металу для гасіння вібрації та зниження шуму під час роботи, забезпечуючи також неперевершену якість та зручність для користувача. Крім того, ця технологія забезпечує більш ефективний та швидкий різ, видалення меншої кількості матеріалу та збільшення терміну експлуатації диска.

Enduro cистема Rapide Cosmos:

Компанія Makita пропонує універсальний підхід до вибору дисків. Удосконалені сегменти дисків забезпечують більш високу ефективність різання широкого спектра матеріалів. Сегменти Rapide забезпечують високу швидкість різання матеріалів середньої та високої твердості, а сегменти Enduro забезпечують тривалий термін експлуатації при різанні матеріалів середньої твердості та абразивних матеріалів.

3D Dsamond Grid:

Будучи одним з лідерів алмазних технологій, компанія Makita пропонує до вашої уваги діамантову добу 3D. За допомогою цього інноваційного методу виготовлення сегментів кожна діамантова крихта розміщується в тривимірному шаблоні забезпечуючи високу ефективність роботи в порівнянні зі звичайними сегментами, алмазні крихти, які розподіляються випадковим чином. Можливість повного контролю за розташуванням алмазних крихт забезпечує підвищення співвідношення ціни та якості, терміну експлуатації та швидкості різання.

Технологія Stealht:

Інноваційна технологія з використанням багатошарових дисків забезпечує істотне зниження резонансу і шуму під час роботи, ідеально підходить для роботи в населених пунктах, де слід дотримуватися правил захисту від шкідливого шумового забруднення. Надійні диски для швидкого та ефективного різання.