
Відгуки покупців
Акумуляторна повітродувка-пилосос Makita DUB187Z:
переваги
- DUB187 підходить для видування листя в саду та навколо нього.
- Ідеальний баланс гарантує, що листя між рослинами на бордюрах також можна швидко та легко видалити.
- Пластмасовий вентилятор оснащений подрібнювальними лезами, які зменшують вакуумні листя та збирають їх у збірний мішок на 25 л.
- Змінна швидкість за допомогою перемикача з функцією круїз-контролю.
- Також ідеально підходить для пилососу листя через встановлену всмоктувальну трубку та збірний мішок.
- Легке перемикання між видуванням і всмоктуванням за допомогою великого перемикача, без переобладнання машини.
- Зверніть увагу, що акумулятор і зарядний пристрій до комплекту постачання не входять
Акумуляторна повітродувка-пилосос Makita DUB187Z:
техничні характеристики
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Швидкість повітряного потоку | 52 - 64 м/сек |
| Максимальний об'єм повітря (повітродувка/пилосос) | 4,2 / 6,1 м³/хв |
| Ємність мішка | 25 л |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 81 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 94 дБ(А) |
| Вібрації: холостий хід | 1,1 м/сек² |
| Розміри (Д х Ш х В) | 1168 x 164 x 416 мм |
| Вага відповідно до EPTA | 3.7 кг |
Акумуляторна повітродувка-пилосос Makita DUB187Z:
комплектація
Мішок GB00000185
Ремінь GB00000038
Труба верхня GB00000190
Труба нижня GB00000188
Колеса
Зверніть увагу, що акумулятор і зарядний пристрій до комплекту постачання не входять
Виробник має право змінювати комплектацію та конструкцію без внесення змін до інструкції та без повідомлення. Щоб уникнути непорозумінь, уточнюйте комплектацію у менеджерів.
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер дізнатися яким перевізником надіслати замовлення та як зручніше його сплатити.
Ви можете отримати своє замовлення у таких кур'єрських службах:
- Нова Пошта
- САТ
- Нічний Експрес
- Автолюкс
- Інтайм
Також за попередньою угодою Ви можете вибрати будь-який інший перевізник.
Оплату можна здійснити:
- накладним платежем (при отриманні товару в компанії-перевізнику), тимчасово не доступно
- за безготівковим розрахунком (підприємство є платником ПДВ і перебуває на загальній системі оподаткування)
Якщо у Вас виникли запитання Телефонуйте:
| 066-677-81-95 | |
| |
068-324-43-10 |
makita-ua.net надає стандартну гарантію на інструменти терміном на 1 рік.
Оскільки ми є авторизованим дилером, купуючи у нас ви також можете оформити продовжену гарантію:
- 3 роки для інструменту;
- 2 роки для літій-іонних акумуляторних батарей.
Винятком є:
- акумуляторні ліхтарі, бензинові газонокосарки з двигунами B&S, аккумулятори та зарядні пристрої, придбані окремо;
- 6 місяців на зарядні пристрої та акумуляторні батареї, придбані окремо від інструменту.
Для цього, на сайті офіційного представника, ознайомившись з умовами надання гарантії, потрібно заповнити анкету, а потім зареєструвати інструмент.
Окремо реєструються всі літій-іонні акумуляторні батареї, навіть якщо вони входять до комплекту поставки вашого інструменту.
×| Назва товару | Ціна |
| Акумуляторна повітродувка-пилосос Makita DUB187Z | 8999 |
| Термін кредиту | Перший внесок | Максимальна сума | Щомісячний платіж |
| 4 міс | 0 грн | 30 000 грн | 2250,00 грн |
Кредит надається Альфа-Банк Україна
Для оформлення кредиту потрібно тільки Прізвище Ім'я По батькові, номер телефону і email
Дякуємо за Ваш відгук, він буде опублікований найближчим часом!
×






