Юрий, так можна, арт шланга 191750-9

Відгуки покупців
есть ли возможность подключения гибкого шланга?
Оксана, мішок має артикул 123241-2
Підкажить артикул мішка,дякую
Iwan, усі доступні аксесуари Ви можете придбати у нас, коротша трубка має артикул 123245-4
Де докупити коротшу трубку
Акумуляторна повітродувка Makita DUB186Z (без АКБ):
переваги
- Ергономічна рукоятка забезпечує високу маневреність інструменту
- Регулювання швидкості за допомогою натискання
- 3 режими роботи: низький, середній, високий
- Збільшений обсяг повітря
- Компактний та легкий дизайн
- Ергономічна м'яка ручка
- Функція пилососу (мішок купується окремо)
- Час роботи від акумулятора 5 Аг (BL1850B) 12/30/80 хвилин (опція)
- Зверніть увагу, що акумулятор і зарядний пристрій до комплекту постачання не входять
Акумуляторна повітродувка Makita DUB186Z (без АКБ):
техничні характеристики
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Тип двигуна | щітковий |
| Кількість обертів | 0 - 18.000 /хв |
| Регулювання обсягу повітря | 3 x |
| Максимальний об'єм повітря | 3,2 м³/хв |
| Макс. продуктивність | 68 м/с |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 82 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 94 дБ(А) |
| Вібрації: холостий хід | 2,5 м/сек² |
| Розміри (Д х Ш х В) | 861 x 158 x 209 мм |
| Вага відповідно до EPTA | 1,6 кг |
Акумуляторна повітродувка Makita DUB186Z (без АКБ):
комплектація
Сопло
Зверніть увагу, що акумулятор і зарядний пристрій до комплекту постачання не входять
Виробник має право змінювати комплектацію та конструкцію без внесення змін до інструкції та без повідомлення. Щоб уникнути непорозумінь, уточнюйте комплектацію у менеджерів.
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер дізнатися яким перевізником надіслати замовлення та як зручніше його сплатити.
Ви можете отримати своє замовлення у таких кур'єрських службах:
- Нова Пошта
- САТ
- Нічний Експрес
- Автолюкс
- Інтайм
Також за попередньою угодою Ви можете вибрати будь-який інший перевізник.
Оплату можна здійснити:
- накладним платежем (при отриманні товару в компанії-перевізнику), тимчасово не доступно
- за безготівковим розрахунком (підприємство є платником ПДВ і перебуває на загальній системі оподаткування)
Якщо у Вас виникли запитання Телефонуйте:
| 066-677-81-95 | |
| |
068-324-43-10 |
makita-ua.net надає стандартну гарантію на інструменти терміном на 1 рік.
Оскільки ми є авторизованим дилером, купуючи у нас ви також можете оформити продовжену гарантію:
- 3 роки для інструменту;
- 2 роки для літій-іонних акумуляторних батарей.
Винятком є:
- акумуляторні ліхтарі, бензинові газонокосарки з двигунами B&S, аккумулятори та зарядні пристрої, придбані окремо;
- 6 місяців на зарядні пристрої та акумуляторні батареї, придбані окремо від інструменту.
Для цього, на сайті офіційного представника, ознайомившись з умовами надання гарантії, потрібно заповнити анкету, а потім зареєструвати інструмент.
Окремо реєструються всі літій-іонні акумуляторні батареї, навіть якщо вони входять до комплекту поставки вашого інструменту.
×| Назва товару | Ціна |
| Акумуляторна повітродувка Makita DUB186Z (без АКБ) | 2999 |
| Термін кредиту | Перший внесок | Максимальна сума | Щомісячний платіж |
| 4 міс | 0 грн | 30 000 грн | 750,00 грн |
Кредит надається Альфа-Банк Україна
Для оформлення кредиту потрібно тільки Прізвище Ім'я По батькові, номер телефону і email
Дякуємо за Ваш відгук, він буде опублікований найближчим часом!
×



