
068-324-43-10
Ви обираєте завдання – ми підберемо інструмент!
(066)677-81-95 |
(068)324-43-10
Відгуки покупців
Акумуляторна повітродувка Makita XGT 40 V MAX AS001GZ (без АКБ):
переваги
- XGT - інструмент 40 V MAX для промислового використання з високими вимогами
- Makita BL - безщітковий двигун постійного струму
- XPT технологія - підвищена стійкість до пилу та вологи
- Завдяки різноманітним насадкам ця модель може задовольнити широкий спектр застосувань від професійного використання до домашнього використання, наприклад, різні роботи з продування, очищення фільтрів, надування та здування надувних іграшок, матраців, камер, басейнів, видалення бетонного пилу при свердлінні отворів під анкери , чищення повітряних фільтрів кондиціонерів тощо
- Заміна форсунки одним дотиком
- Світлодіодне робоче світло з функцією післясвітлення
- Регулювання швидкості за допомогою тригера 4 ступеня об'єм повітря
- Підвісний отвір дозволяє повісити машину
- Фільтр для запобігання всмоктуванню сторонніх предметів
- Вимикач блокування
- Затискач для пояса (опція)
- Зверніть увагу, що акумулятор і зарядний пристрій до комплекту постачання не входять
Акумуляторна повітродувка Makita XGT 40 V MAX AS001GZ (без АКБ):
техничні характеристики
| Напруга акумулятора | 36 В (40 V MAX) |
| Тип акумулятора | Li-ion, XGT |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Максимальний тиск при видуванні | 29,7 кП (297 мбар) |
| Максимальний тиск при втягуванні | 10,3 кП)(103 мбар0 |
| Регулювання обсягу повітря | 4 x |
| Максимальний об'єм повітря | 1,1 м³/хв |
| Макс. продуктивність | 200 м/с |
| Розміри (Д х Ш х В) | 175 x 94 x 248 мм |
| Вага відповідно до EPTA | 1,5 - 2,3 кг |
Акумуляторна повітродувка Makita XGT 40 V MAX AS001GZ (без АКБ):
комплектація
Картонна коробка
191X11-1 - насадка, що звужує 3 мм
191X13-7 - насадка, що звужує 7 мм
191X11-1 - насадка, що звужує 13 мм
191X19-5 - широка насадка
191X17-9 - насадка для надування м'ячів та камер
Зверніть увагу, що акумулятор і зарядний пристрій до комплекту постачання не входять
Виробник має право змінювати комплектацію та конструкцію без внесення змін до інструкції та без повідомлення. Щоб уникнути непорозумінь, уточнюйте комплектацію у менеджерів.
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер дізнатися яким перевізником надіслати замовлення та як зручніше його сплатити.
Ви можете отримати своє замовлення у таких кур'єрських службах:
- Нова Пошта
- САТ
- Нічний Експрес
- Автолюкс
- Інтайм
Також за попередньою угодою Ви можете вибрати будь-який інший перевізник.
Оплату можна здійснити:
- накладним платежем (при отриманні товару в компанії-перевізнику), тимчасово не доступно
- за безготівковим розрахунком (підприємство є платником ПДВ і перебуває на загальній системі оподаткування)
Якщо у Вас виникли запитання Телефонуйте:
| 066-677-81-95 | |
| |
068-324-43-10 |
makita-ua.net надає стандартну гарантію на інструменти терміном на 1 рік.
Оскільки ми є авторизованим дилером, купуючи у нас ви також можете оформити продовжену гарантію:
- 3 роки для інструменту;
- 2 роки для літій-іонних акумуляторних батарей.
Винятком є:
- акумуляторні ліхтарі, бензинові газонокосарки з двигунами B&S, аккумулятори та зарядні пристрої, придбані окремо;
- 6 місяців на зарядні пристрої та акумуляторні батареї, придбані окремо від інструменту.
Для цього, на сайті офіційного представника, ознайомившись з умовами надання гарантії, потрібно заповнити анкету, а потім зареєструвати інструмент.
Окремо реєструються всі літій-іонні акумуляторні батареї, навіть якщо вони входять до комплекту поставки вашого інструменту.
×| Назва товару | Ціна |
| Акумуляторна повітродувка Makita XGT 40 V MAX AS001GZ (без АКБ) | 7999 |
| Термін кредиту | Перший внесок | Максимальна сума | Щомісячний платіж |
| 4 міс | 0 грн | 30 000 грн | 2000,00 грн |
Кредит надається Альфа-Банк Україна
Для оформлення кредиту потрібно тільки Прізвище Ім'я По батькові, номер телефону і email
Дякуємо за Ваш відгук, він буде опублікований найближчим часом!
×












