Ваш кошик поки порожній.
Розхідник до відбійних молотків Макита
Пірамідальне долото для шестигранного патрона 450 мм HM08300, HM0810, HM0830T, HM1130C, HR3050, HM0810T, M8600, 8035NB Makita (D-16863)
Код товару: D-16863
Більше інформації про виріб
| Ширина | / мм |
| Довжина | 450 мм |
| Тип хвостовика | 17 мм |
| Сумісність | HM08300, HM0810, HM0830T, HM1130C, HR3050, HM0810T, M8600, 8035NB |
327
/userfiles/image/catalog/d-16863_makita2.jpg
D-16863
Пірамідальне долото для шестигранного патрона 450 мм HM08300, HM0810, HM0830T, HM1130C, HR3050, HM0810T, M8600, 8035NB Makita (D-16863)
3096
Слюсарне зубило для шестигранного патрона 19х450 мм HM0810T Makita D-16879
Код товару: D-16879
Більше інформації про виріб
| Ширина | 19 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Тип хвостовика | 17 мм |
| Сумісність | HM0810T |
396
/userfiles/image/catalog/d-16879_makita1.jpg
D-16879
Слюсарне зубило для шестигранного патрона 19х450 мм HM0810T Makita D-16879
3087
Пірамідальне долото для шестигранного патрона 220 мм HK1800, HK1810 Makita (P-13340)
Код товару: P-13340
Більше інформації про виріб
| Ширина | / мм |
| Довжина | 220 мм |
| Тип хвостовика | 19 мм |
| Сумісність | HK1800, HK1810 |
483
/userfiles/image/catalog/p-13340_makita1.jpg
P-13340
Пірамідальне долото для шестигранного патрона 220 мм HK1800, HK1810 Makita (P-13340)
3095
Зубило для шестигранного патрона 25х400 мм HM1200B Makita (P-05636)
Код товару: P-05636
Більше інформації про виріб
| Ширина | 25 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Тип хвостовика | 19 мм B-тип |
| Сумісність | HM1200B |
554
/userfiles/image/catalog/p-05636_makita1.jpg
P-05636
Зубило для шестигранного патрона 25х400 мм HM1200B Makita (P-05636)
3101
Стержень для отбойной пластины HM0810T Makita (P-03969)
Код товару: P-03969
Більше інформації про виріб
| Ширина | / мм |
| Длина | 200 мм |
| Тип хвостовика | 17 мм |
| Совместимость | HM0810T |
571
/userfiles/image/catalog/p-03969_makita.jpg
P-03969
Стержень для отбойной пластины HM0810T Makita (P-03969)
3078
Широко зубило для шестигранного патрона 50х220 мм HK1800, HK1810 Makita (B-07010)
Код товару: B-07010
Більше інформації про виріб
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Тип хвостовика | 19 мм |
| Сумісність | HK1800, HK1810 |
636
/userfiles/image/catalog/b-07010_makita1.jpg
B-07010
Широко зубило для шестигранного патрона 50х220 мм HK1800, HK1810 Makita (B-07010)
3094
Зубило для шестигранного патрона 30х150 мм HK1800, HK1810 Makita P-13356
Код товару: P-13356
Більше інформації про виріб
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Тип хвостовика | 19 мм |
| Сумісність | HK1800, HK1810 |
672
/userfiles/image/catalog/p-13356_makita1.jpg
P-13356
Зубило для шестигранного патрона 30х150 мм HK1800, HK1810 Makita P-13356
3090
Слесарное зубило для шестигранного патрона 25х600 мм HM1200B Makita (P-05642)
Код товару: P-05642
Більше інформації про виріб
| Ширина | 25 мм |
| Длина | 600 мм |
| Тип хвостовика | 19 мм B-тип |
| Совместимость | HM1200B |
698
/userfiles/image/catalog/p-05642_makita.jpg
P-05642
Слесарное зубило для шестигранного патрона 25х600 мм HM1200B Makita (P-05642)
3103
Пірамідальне долото для шестигранного патрона 280 мм HM0810T Makita (P-13035)
Код товару: P-13035
Більше інформації про виріб
| Ширина | / мм |
| Довжина | 280 мм |
| Тип хвостовика | 17 мм |
| Сумісність | HM0810T |
735
/userfiles/image/catalog/p-13035_makita1.jpg
P-13035
Пірамідальне долото для шестигранного патрона 280 мм HM0810T Makita (P-13035)
3082
Зубило для шестигранного патрона 20х220 мм HK1800, HK1810 Makita (B-07004)
Код товару: B-07004
Більше інформації про виріб
| Ширина | 20 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Тип хвостовика | 19 мм |
| Сумісність | HK1800, HK1810 |
736
/userfiles/image/catalog/b-07004_makita1.jpg
B-07004
Зубило для шестигранного патрона 20х220 мм HK1800, HK1810 Makita (B-07004)
3093
185
0
7200












