Ваш кошик поки порожній.
КШМ, болгарки (аксесуари) Макита
Захисний кожух Makita 230 мм для M0921, M0921B (154665-1)
Код товару: 154665-1
Більше інформації про виріб
| Сумісність | моделі з діаметром диска 230 мм |
430
/userfiles/image/catalog/154665-1_makita.jpg
154665-1
Захисний кожух Makita 230 мм для M0921, M0921B (154665-1)
8282
Рукоятка для болгарок КШМ D-подібна Makita 9237CB, 9227CB (416348-4)
Код товару: 416348-4
Більше інформації про виріб
| Сумісність | 9237CB, 9227CB |
432
/userfiles/image/catalog/416348-4_makita0.jpg
416348-4
Рукоятка для болгарок КШМ D-подібна Makita 9237CB, 9227CB (416348-4)
6088
Щетка B (малая) для защитного кожуха Makita 195239-9 (743333-7)
Код товару: 743333-7
Більше інформації про виріб
| Совместимость | 195239-9 |
| Тип | малая, B |
487
/userfiles/image/catalog/743333-7_makita.jpg
743333-7
Щетка B (малая) для защитного кожуха Makita 195239-9 (743333-7)
5809
Швидкопереставний захисний кожух Makita DGA519, DGA520, DGA521, GA5080R, GA041G, GA044G, GA047G (347618-9)
Код товару: 347618-9
Більше інформації про виріб
| Сумісність | DGA519, DGA520, DGA521, GA5080R, GA041G, GA044G, GA047G |
521
/userfiles/image/catalog/347618-9_mkita1.jpg
347618-9
Швидкопереставний захисний кожух Makita DGA519, DGA520, DGA521, GA5080R, GA041G, GA044G, GA047G (347618-9)
5632
549
/userfiles/image/catalog/122772-8_makita.jpg
122772-8
Защитный кожух Makita 180 мм (122772-8)
6902
Комплект фільтрів від пилу Makita 9564H, 9565H, 9565CR, 9565CVR, 9565CLR, 9566CVR, BO6040, GD800C, GD0810C, GA5080R (193903-6)
Код товару: 193903-6
Більше інформації про виріб
| Сумісність | 9564H, 9565H, 9565CR, 9565CVR, 9565CLR, 9566CVR, BO6040, GD800C, GD0810C, GA5080R |
563
/userfiles/image/catalog/193903-6_makita2.jpg
193903-6
Комплект фільтрів від пилу Makita 9564H, 9565H, 9565CR, 9565CVR, 9565CLR, 9566CVR, BO6040, GD800C, GD0810C, GA5080R (193903-6)
1560
Комплект фильтров от пыли GA7020, GA7030, GA7030S, GA7040S, GA9020, GA9030, GA9030S, GA9040S Makita (194289-1)
Код товару: 194289-1
Більше інформації про виріб
| Совместимость | GA7020, GA7030, GA7030S, GA7040S, GA9020, GA9030, GA9030S, GA9040S |
564
/userfiles/image/catalog/194289-1_makita.jpg
194289-1
Комплект фильтров от пыли GA7020, GA7030, GA7030S, GA7040S, GA9020, GA9030, GA9030S, GA9040S Makita (194289-1)
1559
Захисний кожух для КШМ (болгарок) Makita 180 мм (122889-7)
Код товару: 122889-7
Більше інформації про виріб
| Сумісність | моделі з діаметром диска 180 мм |
570
/userfiles/image/catalog/122889-7_makita1.jpg
122889-7
Захисний кожух для КШМ (болгарок) Makita 180 мм (122889-7)
3829
Швидкопереставний захисний кожух Makita 125 мм 9562CR, 9562CVR, 9565C, 9565CR, 9565CV, 9565CVR, 9565PCV, DGA504, DGA505, DGA506, DGA508, DGA511, DGA512, DGA513, DGA514, DGA517, DGA518, GA5021C, GA5040, GA5040C, GA5040R, GA5041, GA5041C (123145-8)
Код товару: 123145-8
Більше інформації про виріб
| Сумісність | моделі з діаметром диска 115/125 мм |
574
/userfiles/image/catalog/123145-8_makita.png
123145-8
Швидкопереставний захисний кожух Makita 125 мм 9562CR, 9562CVR, 9565C, 9565CR, 9565CV, 9565CVR, 9565PCV, DGA504, DGA505, DGA506, DGA508, DGA511, DGA512, DGA513, DGA514, DGA517, DGA518, GA5021C, GA5040, GA5040C, GA5040R, GA5041, GA5041C (123145-8)
2551
Щетка А (большая) для защитного кожуха Makita 195239-9 (743332-9)
Код товару: 743332-9
Більше інформації про виріб
| Совместимость | 195239-9 |
| Тип | большая, В |
589
/userfiles/image/catalog/743332-9_makita.jpg
743332-9
Щетка А (большая) для защитного кожуха Makita 195239-9 (743332-9)
5808
126
0
99999











