Ваш кошик поки порожній.

XGT - Технологія наступного покоління 40 Вольт

 

 

Технологія Makita GXT нова акумуляторна система з максимальною напругою 36 Вольт (40 В MAX)

З моменту запуску акумуляторних батарей 18 Вольт серії LXT в 2005 році, Makita є лідером в галузі інновацій та технологій бездротових інструментів. Ця лінійка акумулятора 18 Вольт LXT надає споживачам не тільки найбільший асортимент на одну батарею (більше 370+ інструментів), але також надає споживачам найнадійніші та найефективніші інструменти з доступних.

Наше бачення як компанії полягає в тому, щоб надати споживачам батарейне рішення для всіх застосувань у будівництві, промисловому використанні.

Відповідно до нашого бачення. У 2019 році Makita готова знову стати лідером, і ми раді оголосити про запуск нашої нової акумуляторної системи XGT 40 В, яка співіснуватиме паралельно з LXT і продовжить наше бачення рішень для акумуляторів для всіх застосувань!

Makita продовжуватиме вкладати значні кошти в технологію LXT, і в процесі розробки є величезний план нових продуктів LXT для користувачів у всіх сегментах. LXT Advantage безперешкодно використовує одну батарею для сотень продуктів, з можливістю збільшення потужності завдяки використанню двох 18-вольтових батарей у деяких продуктах з X2. Це проста концепція, яка зробила революцію у роботі на робочих місцях.

 

BL1021B & Charger

Високий акумуляторний ККД


XGT – це справжнє рішення для промислового застосування з високими вимогами. Поєднання інноваційної конструкції інструменту та акумуляторів з вищою вихідною потужністю забезпечує справжнє рішення для промислових об'єктів з високими вимогами!

 

Батареї видають макс. 40 Вольт, що вдвічі більше, ніж акумулятори на 18 на платформі LXT. Акумулятор Makita XGT ще міцніший, удароміцніший і водостійкіший, ніж акумулятор LXT.


 

 

 

Розумна технологія

Лінійка інструментів та акумуляторних батарей серії XGT поставляється із вбудованим програмним забезпеченням. Не тільки акумулятор зв'язується з інструментом, а й інструмент зв'язується з акумулятором.. Це дає Makita XGT фундамент для адаптації до ще більш високих технологічних досягнень у майбутньому.


 

Поява XGT – це неймовірна подія для користувачів Makita! На ринку інструментів немає рівних!

Технології LXT та XGT швидко впораються з усіма завданнями на будівництві, виробництві, садівництві, клінінгу.

Поділимося планами. Makita розширюватиме лінійку інструментів LXT і XGT ще багато років у майбутньому.

* Зараз розробка проходить тестування та фактичні херектеристики можуть змінюватися.

 

ВБУДОВАНІ МІКРОЧИПИ  

Вбудовані мікрочіпи в інструмент та акумулятор дозволяють здійснювати цифровий зв'язок у реальному часі, активно відстежуючи нагрівання, перевантаження та надмірне розрядження. 

 

 

ЦИФРОВИЙ ЗВ'ЯЗОК  

Цифровий зв'язок між інструментами XGT Tools та батареями за допомогою вдосконаленої технології цифрового зв'язку оптимізує продуктивність та забезпечує до 2 разів більш тривале енергоспоживання під час складних робіт.


 

 


РІДКІСНІ МАГНІТИ ЗЕМЛІ  
 
У безщіткових двигунах розроблені рідкісноземельні магніти найвищої якості, що забезпечують максимальну потужність і продуктивність.
 
 
 
 
ЧИСТА МІДНА ПРОВОДКА  
 
У виробах Makita XGT використовуються спеціально розроблені безщіткові двигуни з великою кількістю мідних обмоток для збільшення вихідної потужності.

 

 

 

УДАРОПОГЛИНУЮЧА КОНСТРУКЦІЯ   

Міцний зовнішній корпус та тримач елементів створюють простір усередині батареї для поглинання ударів
 
 
 
СТІЙКІСТЬ ДО ВОДИ ТА ПИЛУ   
 
 
Водо- та пиленепроникна тришарова структура та вдосконалена конструкція клем розроблені для захисту від води та пилу в будь-яких умовах на робочому майданчику.

 

Багатошарові поверхневі контакти  
 
Багатошарові поверхневі контакти всередині інструменту та акумулятора розраховані на високі струми
 
 
ШВИДКА ОПТИМАЛЬНА СИСТЕМА ЗАРЯДКИ   
 
Зарядний пристрій XGT і два вентилятори, що охолоджують, обмінюються цифровими даними до і під час процесу зарядки, оцінюючи стан акумулятора для забезпечення стабільної швидкої зарядки.

 

Заряджати акумулятори LXT на зарядному пристрої XGT можна за допомогою адаптера ADP10