Ваш кошик поки порожній.

MM4 – Висока ефективність, компактний та легкий дизайнMM4 - це невеликий чотиритактний двигун, який відповідає всім відомим нормам викиду шкідливих речовин, оскільки відрізняється винятково низьким рівнем викидів. Розмір MM4 дорівнює розміру двотактних двигунів. Даний двигун характеризується високою потужністю і високим крутним моментом. Унікальна мастильна система цього двигуна дозволяє використовувати інструменти в різних положеннях. MM4 є найменшим і найлегшим чотиритактним двигуном свого класу. Двигуни компанії Makita є на 20-30% потужнішими, ніж інші чотиритактні двигуни, завдяки високій ефективності та іншим удосконаленням. Потужність і крутний момент чотиритактного двигуна Makita значною мірою подібні до двотактних двигунів. Олія викачується з бака, розташованого в нижній частині двигуна за допомогою системи зворотних клапанів, що забезпечує нормальну експлуатацію інструменту в будь-яких положеннях.
 

Низький рівень викидів


У порівнянні з подібним двотактним двигуном, цей двигун відрізняється значно нижчим рівнем викидів і відповідає всім відомим нормам викиду шкідливих речовин. Крім того, даний двигун відрізняється значно нижчим рівнем шуму.

 
 

Низькі експлуатаційні витрати


* Значення можуть відрізнятися залежно від робочого середовища. Результати порівняльного аналізу бензокоси з 4-тактним двигуном Makita 24.5 ccm і такий же бензокоси з 2-тактним двигуном свідчать про те, що 4-тактний двигун Makita відрізняється нижчою витратою палива та нижчими експлуатаційними витратами. Результати порівняння наведені у таблиці у верхньому правому кутку екрану*.

  
MM4 – 4-ТАКТНИЙ МІНІ-ДВИГУН MAKITA

Низький рівень вібрацій
Винятково легкі клапани
Металокерамічний провідний вал
Низький рівень шуму


Легкий пуск завдяки механічному декомпресійному клапану.


У порівнянні з подібними 2-тактними двигунами, 4-тактні двигуни компанії Makita мають наступні переваги: висока ефективність, компактний і легкий дизайн, низькі експлуатаційні витрати, низький рівень викидів, просте обслуговування та низький рівень шуму. 4-тактні двигуни компанії Makita також відрізняються високим крутним моментом і великою потужністю. Ці двигуни не поступаються потужністю і крутним моментом подібним 2-тактним двигунам.

 

BHX2501 EB7660TH EBH341R EBH341U
 
EK7650HX1 EK7651H  EM2651UH  EM2654LH
   
EM4351UH ER2650LH EW1050HX EW1060HX
EX2650LH EX2650LHM