Ваш кошик поки порожній.

LXT – Літій-іонна технологія


Технологія LXT покращує ставлення потужності до ваги літій-іонного акумулятора. Компанія Makita пропонує широкий асортимент високоякісних професійних акумуляторних інструментів. Незалежно від роду вашої діяльності, ви можете бути впевнені, що ви обрали найкращі інструменти на ринку.

Революційна технологія акумуляторів


Літій-іонні інструменти компанії Makita відрізняються дуже високою потужністю та надійністю. Компанія Makita пропонує широкий асортимент потужних та легких професійних інструментів для будь-яких видів робіт. Літій-іонні інструменти відрізняються високою якістю та ефективністю, як і всі інструменти компанії Makita. Крім того, літій-іонні акумулятори відрізняються високою щільністю енергії, тому їхня продуктивність на 430% більша, порівняно з нікель-кадмієвими акумуляторами. Літій-іонні акумулятори також відрізняються низьким рівнем саморозряду навіть після тривалого зберігання.

    

Легкі та компактні


Найсуттєвішою різницею між літій-іонними та нікель-металогідридними або нікель-кадмієвими акумуляторами є легка вага, що забезпечується двома факторами: хімічним складом та фізичною структурою. Енергія літій-іонних акумуляторів передається за рахунок руху літієвих іонів. За своєю легкістю літій займає третє місце серед інших хімічних елементів, тому літій-іонні акумулятори відрізняються виключно легкою вагою, порівняно з акумуляторами, в яких використовуються більш важкі метали, що запобігають ефекту пам'яті. зі стандартними нікель-кадмієвими акумуляторами. Для досягнення необхідної напруги літій-іонні акумулятори вимагають меншої кількості акумуляторних елементів, що значно знижує їх вагу та забезпечує виняткову компактність таких акумуляторів.

  
    

Висока потужність, легка вага


Акумулятор потужністю 18 V компанії Makita має таку ж вагу, як нікель-металогідридний акумулятор потужністю 12 V.

    

Тривала, безперервна та зручна робота


Легка вага та постійна потужність забезпечують більш ефективну роботу з інструментом та знижують втому користувача. Літій-іонні інструменти знижують втому користувача під час роботи завдяки легшій вазі акумулятора. Крім того, літій-іонні акумулятори забезпечують більш безпечне та здорове робоче середовище. Акумулятор має рухомий контакт, що забезпечує ефективніший і надійніший зв'язок акумулятора з інструментом.    

 

Найкраща у своєму класі система зарядки


Деякі процедури заряджання можуть скоротити термін служби акумулятора, якщо зарядний пристрій та акумулятор не призначені для ефективної взаємодії. Компанія Makita створила оптимальну систему заряджання, що збільшує загальну тривалість роботи літій-іонних акумуляторів на 430% порівняно з нікель-металогідридними акумуляторами. Ця унікальна система забезпечує ефективну комунікацію між акумулятором та зарядним пристроєм за допомогою вбудованих в них мікропроцесорів (CPU). Ці два елементи відіграють дуже важливу роль для збільшення терміну служби акумулятора. Двосторонній зв'язок між зарядним пристроєм та акумулятором забезпечує ідентифікацію акумулятора, відображення історії заряджання, аналіз стану та експлуатації акумулятора та завантажує цю інформацію в акумулятор.

Процес заряджання залежить від стану акумулятора. Якщо акумулятор новий або в хорошому стані, він заряджається дуже швидко. Якщо акумулятор зношений через старість або неправильне використання, він буде заряджатися повільно, що збільшить термін його служби. Система створює нескінченний цикл заряджання залежно від аналізу акумулятора, який ідеально відповідає вимогам акумулятора. Зарядний пристрій Makita охолоджує акумулятор і підтримує оптимальну температуру під час заряджання, що у поєднанні з інтелектуальною системою заряджання збільшує продуктивність акумулятора на 430% і забезпечує швидку зарядку протягом всього 22 хвилин.