Ваш кошик поки порожній.

DXT – Технологія глибокого та точного різання

Makita DXT - це технологія, яка застосовується в пилках для різання деревини та інших матеріалів. DXT означає "Deep and Exact Cutting Technology" (глибока та точна технологія різання). Вона дозволяє виконувати більш глибокі та точні пропили в один прохід. Makita DXT також забезпечує менший рівень вібрації та більш чисті пропили, що робить роботу більш ефективною та зручною для користувачів.


Точний різ


Точний різ досягається за допомогою подвійного ковзного механізму з шістьма лінійними шарикопідшипниками, ефективного та точного фіксатора для похилого різу та ін.

Подвійний ковзний механізм


Використання 4 коротких сталевих опор замість 2 довгих опор забезпечує поглинання вібрацій, виключно точний різ та ін..

Глибокий різ


Триступінчастий редуктор і знімний захисний кожух ріжучого диска забезпечують більш ефективне різання паски над карнизом іплінтусів, які, як правило, ріжуться за допомогою орцювальноъ пилки  

   
 

Компактний дизайн для зручнішої роботи з інструментом


6 лінійних шарикопідшипників і 4 сталеві опори забезпечують ефективне та точне різання заготовок. Горизонтальна рукоятка з гумовими вставками забезпечує більш зручну роботу та ефективне управління інструментом. Точна та зручна шкала для легшого регулювання кута під час похилого різу. Електричне гальмо миттєво зупиняє різальний диск, забезпечуючи вищий рівень безпеки під час роботи з інструментом.

 

Подвійний висувний упор


Верхня та нижня частина упору переміщаються незалежно один від одного для зручнішої роботи з інструментом. Верхній упор висувається назовні для похилого різу, а нижній упор переміщується всередину для фіксації невеликих заготовок, що забезпечує більш ефективне і точне розпилювання. Загальна висота: 140 мм (5-1/2") - для більш високої точності та глибини різу.

LS1216 LS1016L