Схема запасных частей (деталировка) для Акумуляторні ножиці для живоплоту Makita UH200D

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001 Гвинт M4X12 1 915116-7
002 Захист UM164D 1 140599-4
↑* CAUTION LABEL 1 819948-3
003 Корпус UM164D 1 188830-0
↑* Шестигранна гайка M4 1 931102-0
003 PLATE 2 346275-0
003 містить позиції27
004 Бічний упор 1 345998-7
005 Контактна деталь 1 643817-4
006 Кнопка фіксатора MUM110 1 452438-9
007 COMPRESSION SPRING 4 1 231473-8
008 Фільтр (кільце) 1 688131-1
009 Контролер 1 135383-0
↑* Гніздо 4 654069-2
009 містить позиції8
010 Фіксатор MUH260G 1 451812-8
011 SWITCH DMC-1115-13 1 651944-3
012 COMPRESSION SPRING 4 1 231473-8
013 Клавіша вимикача AH1020LG 1 417564-1
016 Захист AH1020LG 1 451814-4
017 Штифт 6 MUM164D 1 268254-7
018 Шайба 6 MUH320 1 261122-3
019 Штифт4 MUM164D 2 268256-3
020 Шестерня велика BUM168 1 227728-7
021 Кривошип MUM164D 1 165609-6
022 Двигун MUM164D 1 629877-0
023 Штифт 6 1 268076-5
024 Шайба 6 MUH320 1 261122-3
025 Шестерня мала BUM168 1 226831-1
026 Шайба 6 MUH320 1 261122-3
027 Корпус UM164D 1 188830-0
↑* Шестигранна гайка M4 1 931102-0
027 PLATE 2 346275-0
027 містить позиції3
028 Винт PT 3*16 6935FD 5 266429-2
029 UH200D NAME PLATE 1 867914-4
030 Ніж UH200D 1 195272-1
031-1 Нажній захист MUM164D 1 140451-6
A01 Захисний кожух для ріжучого полотна 200 мм 1 451816-0
A02 Приймач обрізків для UH200D, DUM168, UM164D 1 195279-7
↑* THUMB NUT M4 2 252656-7
A03 DC10WA BATTERY CHARGER 1 ***DC10WA
A04 BATTERY BL1013 SET 2 194550-6
A05 Насадка ножиці для трави 1 195267-4
A06 BASE FRAME 1 325896-1
A07 Важіль перемикання BUM166 1 451813-6
A08 Захисний кожух для ножиць по газону 1 452055-5
A09 STORAGE CASE 1 452198-3