Схема запасных частей (деталировка) для Электропила цепная Makita UC 4551 A

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Поз Наименование Код Кол-во
001 Шестигранна гайка M8 1 931403-6
002 Шестерня 12 UC4051A 1 227626-5
003 Шарикопідшипник 6301LLB 1 211111-8
004 Вентилятор 80 1 240003-4
005 Якір 240V UC4051A 1 517904-4
005 містить позиції 3,4,6,7
006 Спеціальна шайба ES-2130A 1 681666-1
007 Підшипник 629ZZ UC4051A 1 210084-2
008 Самонарізний гвинт 5X55 2 266095-5
009 Повітропровід ES-2130A 1 419410-4
010 Статор 240V UC4051A 1 636394-3
011 Вимикач, серія UC3020A 1 650577-1
012 Корпус мотора UC4051A 1 142348-5
↑* Тримач щітки 6.5-13.5 2 643653-8
013 UC4551A NAME PLATE 1 815G15-4
014 Натискна пружина 4 1 233173-6
015 Штифт для вмикання 1 416178-3
016 Вимикач TGC30B UC4051A 1 650717-1
017 Самонарізний гвинт 4x18 1 265995-6
018 Ручка UC4051A 1 187901-0
↑* CAUTION LABEL 1 802G51-9
018 містить позиції 28
019 Шнур живлення 1.0-2-0.5 UC4051A 1 665894-6
020 Захист кабелю гумовий 9.3-90 1 682540-6
021 Фіксуюча панель для кабеля 1 687124-5
022 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
023 NOISE SUPPRESSOR 1 645105-5
024 Контролер ES-2130A 1 631719-6
025 Важіль перемикача ES-2135A 1 419411-2
026 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-153 1 181044-0
027 Ковпачок тримача щітки 6,5x18 2 643650-4
027-1 Ковпачок тримача щітки 6,5x18 2 643650-4
028 Ручка UC4051A 1 187901-0
↑* CAUTION LABEL 1 802G51-9
028 містить позиції 18
029 Самонарізний гвинт 4x18 6 265995-6
030 Кришка бака UC3041A 1 142282-9
031 Кришка корппуса редуктора UC4051A 1 454822-4
032 Піногума ES-2130A 1 421959-2
033 Масляний бак UC4051A 1 454826-6
034 Зєднувач B UC4051A 1 424611-1
035 ЗєднувачA UC4051A 1 424610-3
036 Пружина 1 231975-4
037 Ковпачок 1 416274-7
038 Тяга UC4051A 1 454825-8
039 Пужина захисту для рук ES-2130A 1 233174-4
040 Передній захист ручки UC4051A 1 142341-9
↑* INDICATION LABEL 1 802K54-7
041 Тримач гальмової стрічки ES-2130A 1 158044-5
042 Натискна пружина 9 ES-2130A 1 234005-0
043 Кільце круглого перетину 6 1 213017-6
044 Корпус редуктора UC4051A 1 454821-6
045 Самонарізний гвинт 5x25 4 266041-8
046 BALL BEARING 606ZZ 1 210028-2
047 Запобіжне кільце S-10 1 961006-2
048 Червяк UC3041A 1 221427-3
049 OIL PUMP SET 1 196419-0
049 містить позиції 48
049-1 Маслонасос UC4051A 1 142156-4
050 Втулка UC4051A 1 424612-9
051 Самонарізний гвинт 4x18 1 265995-6
052 Шестерня 37 UC4051A 1 227627-3
053 Шпиндель UC4051A 1 326373-6
054 Підшипник 6001ZZ UC4051A 1 210107-6
055 Передня ручка UC4051A 1 454823-2
056 Самонарізний гвинт 5x25 2 266041-8
057 Шипована планка 1 345651-5
058 Самонарізний гвинт 5x25 2 266041-8
059 Корпус підшипника UC4051A 1 319091-3
060 Самонарізний гвинт 5x60 2 266044-2
061 Шайба DCS230T, серія UC3020A 1 267195-4
062 Самонарізний гвинт CT 4x12 1 266026-4
063 Гальмівна стрічка ES-2130A 1 168426-3
064 Вузол гальмівного барабану ES-2130A 1 125331-7
064-1 Барабан зчеплення UC3030A 1 123886-6
065 Шайба 8 1 253215-0
066 Запобіжне кільце ES-2130A 1 259033-4
067 шуруп 1 266427-6
068 Кожух UC4051A 1 454818-5
069 Зубчасте колесо 14, серія UC3020A 1 227496-2
070 Винт UC4051A 1 326372-8
071 Штифт UC4051A 1 326310-0
072 шуруп 3 266427-6
073 Кришка зірочки UC4051A 1 142342-7
073-1 Кришка зірочки в зборі 1 183B54-5
↑* Кришка зірочки UC4051A 1 142342-7
073-1 містить позиції 67-73,75-78
075 Гумовий штифт 4 1 263002-9
076 Привід шестерні 1 142665-3
077 Кришка гайки UC4051A 1 454819-3
078 Гайка UC3041A 1 142235-8
081 Хомут для шланга 1 324685-1
A01 Тримач кабелю 1 158024-1
A02 Направляюча UC4530A 1 165390-9
A03 CHAIN COVER 1 419242-9
A04 SAW CHAIN SET 1 196214-8
E01 Наліпка 1 805011-8