Схема запасных частей (деталировка) для Погружная дисковая пила Makita SP 6000

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001 Шарикопідшипник 698VV SP6000 1 210013-5
002 INSULATION WASHER 1 681634-4
003 Якір у зборі 220-240V 1 513678-5
003 містить позиції 1,2,4-6
004 Робоче колесо вентилятора 60 1 240091-1
005 Ножовий вал 1 345767-6
006 Шарикопідшипник 6001DDW 1 211131-2
007 Фіксатор шпинделя 1 345742-2
008 + BINDING HEAD SCREW M5 1 265011-4
009 Башмак напрямної нова модель 1 158096-6
010 Натискна пружина 7 1 233480-7
011 Ковпачок 1 286275-7
012 Пружина стиснення 6 1 233084-5
013 Ковпачок 1 286278-1
014 Корпус передачі 1 158092-4
↑* Гумовий штифт 4 1 263002-9
015 Штифт 8 1 324716-6
016 Фіксуючий штифт 8 SP6000 1 324708-5
017 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5x8 1 265913-4
018 Кільце круглого перетину 39 1 213512-6
019 Шарикопідшипник 607LLB 1 211021-9
020 Запобіжне кільце S-12 1 961052-5
021 Зубчасте колесо 39 1 226637-7
022 Кільце 12 1 257010-0
023 Корпус підшипника 1 318088-9
024 Шарикопідшипник 6201DDW 1 211129-9
025 Шпиндель 1 324707-7
026 Сепаратор підшипника 55 1 285689-7
027 Гвинт M5x16 2 911221-8
028 Насадка пилососа 1 419620-3
029 Кільце круглого перетину 35 1 213460-9
030 Натискна пружина 11 1 233479-2
031 Тримач пружини 1 419624-5
032 Важіль 20 SP6000 1 158095-8
↑* Гумовий штифт 4 1 263002-9
033 Кільце круглого перетину 5 1 213021-5
034 Штифт 8 1 324710-8
035 Самонарізний гвинт PT3x10 1 266007-8
036 FLAT WASHER 3 1 253821-1
037 Обмежувач глибини 1 419625-3
038 Зворотна пружина 7 SP6000 1 231665-9
039 Блокуючий важіль 1 419630-0
040 Гвинт M5X30 1 251867-1
041 Пласка шайба 5 1 941101-4
042 Тримач SP6000 1 419623-7
043 Самонарізний гвинт CT 4x16 2 266034-5
044 Пластина з різьбою 1 345744-8
045 Самонарізний гвинт CT 4x16 1 266034-5
046 Регулювальна пластина SP6000 1 419632-6
047-1 Корпус пиляльного полотна (нова модель) 1 158547-9
↑* Пружина стиснення 2 2 233025-1
047-1 Шайба 4 2 253874-0
047-1 PUSH NUT 4 2 259008-3
047-1 Ковпак 14 SP6000 2 286277-3
047-1 Дистанційна пластина SP6000 2 345747-2
048 TAPPING SCREW 4X35 1 266053-1
049 Шайба 6 1 253010-8
050 Внутрішній фланець 35 SP6000 1 224406-0
051 Зовнішній фланець 35 SP6000 1 224405-2
052 Гвинт M6 SP6000 1 266403-0
053 Кришка захисного кожуха пиляльного полотна 1 318084-7
054 Самонарізний гвинт CT 4x16 5 266034-5
055 Корпус перемикача 1 188197-6
055 містить позиції 102
056 Баранцевий гвинт M6x26 SP6000 1 265776-8
057 FLAT WASHER 6 1 253111-2
058 Упорний кутик, задній SP6000 1 419596-4
059-1 Опорна плита (нова модель) 1 318179-6
060 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
061 Фіксуючий штифт 1 324731-0
062 Квадратна гайка М6 1 252157-5
063 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6 1 266085-8
064 Упорний кутик, передній, SP6000 1 419595-6
065 Регулювальна шайба SP6000 1 419571-0
066 Запобіжне кільце E-3 1 961017-7
067-1 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6 2 266085-8
068 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
069 FLAT WASHER 6 1 253111-2
070 Баранцевий гвинт M6x26 SP6000 1 265776-8
071 Гвинт з потайною голівкою 4x10 912112-6 1 912112-6
072 Затисна шайба 1 345748-0
073 Пружина стиснення 7 1 231316-4
074 Гвинт M6x14 1 265701-9
075 Тримач впускного колектору 1 419627-9
076 Баранцевий гвинт M4x3 SP6000 1 265775-0
077-1 PLATE 1 345977-5
078 Затисна шайба 10 1 253932-2
079 Важіль 1 419621-1
080 Баранцевий гвинт M4x3 SP6000 1 265775-0
081 Тримач впускного колектору 1 419627-9
082 Пружина стиснення 7 1 231316-4
083 Гвинт M6x14 1 265701-9
084 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922232-8
085 Стопорний штифт 8 1 324709-3
086 Натискна пружина 7 1 233267-7
087 Фіксувальна пластина 1 419631-8
088 Фіксуюча панель для кабеля 1 687052-4
089 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
090 Контролер 1 631729-3
091 Кільце круглого перетину 17 1 213261-5
092 Регулювальна шайба 1 418905-4
093 Конденсатор серія LS1013, нова модель 1 645185-1
094 Важіль перемикача 1 419622-9
095 Вимикач TG71B 1 651922-3
096 Шарнірна пластина 1 345745-6
097 Кнопка відключення 1 419629-5
098 Пружина стиснення 12 1 233089-5
099 Самонарізний гвинт 4x18 6 265995-6
100 Гвинт M5X50 1 911273-9
101-1 SP6000 NAME PLATE 1 862913-1
101-2 SP6000 NAME PLATE 1 862913-1
101-3 SP6000 NAME PLATE 1 862913-1
102 Корпус перемикача 1 188197-6
102 містить позиції 55
103 Кабель 1.0-2-4.0 1 665890-4
104 Захист кабелю гумовий 9.3-90 1 682540-6
105 Обтічник 1 419626-1
106 Самонарізний гвинт 5x60 2 266044-2
107 Статор в зборі 220-240В 1 525743-8
↑* Кругла клема 2 654020-2
107 З'єднувач P-1.25 2 654501-6
108 Вузол корпусу двигуна 1 158094-0
↑* Тримач щітки 5-11 2 643708-9
109 Гвинт M5X50 4 911273-9
110 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-303 1 191963-2
111 Ковпачок тримача щітки 2 643750-0
112 Затискна шайба 7 SP6000 1 267781-1
113 Пружина стиснення 5 1 231372-4
115 Гумове кільце 19 1 421479-6
116 Ущільнення 1 424047-4
117 Піногума 1 424050-5
118 Фетр 1 443137-4
A01 TCT SAW BLADE 165X20X48T 1 B-07353
A02 HEX. WRENCH 5 1 783203-8
A03 SUB BASE 1 165447-6