Схема запасных частей (деталировка) для Фрезер Makita RT 0700 C

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001 Верхня кришка RT0700C 1 452465-6
002 RT0700C NAME PLATE 1 869668-9
003 Контролер RT0700C 1 620040-8
004 TAPPING SCREW 4X18 2 266326-2
005 Фіксуюча панель для кабеля 1 687124-5
006 TERMINAL BLOCK 2P 1 654542-2
007 Кабель 1.0-2-4.0 1 695034-2
008 CORD GUARD 8-85 1 682569-2
009 NOISE SUPPRESSOR 1 645200-1
010 Дросельна котушка 1 646133-3
011 Ковпачок тримача щітки 5-8 2 643550-8
012 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-411 1 191940-4
013 Корпус RT0700C 1 140736-0
↑* Тримач щітки 6x9 2 643455-2
014 Вимикач 4157KB 1 651527-9
015 Статор 240В RT0700C 1 633769-7
016 Гвинт 4х65 2 266340-8
017 Стопорна шайба 6 1 259039-2
018 Магнітна втулка 1 688174-3
019 Шайба 6 1 253332-6
020 Затисна шайба 6 1 267756-0
021 Шарикопідшипник 627DDW 1 210023-2
022-1 Ізоляційна прокладка 1 681668-7
023 Якір 220В 1 515844-0
023 містить позиції 17-22,24-26
024 Вентилятор 55 RT0700C 1 240125-0
025 Запобіжне кільце S-17 1 961057-5
026 Шарикопідшипник 6003DDW 1 210301-0
027 Затисна шайба 26 1 253906-3
028 Зовнішній корпус RT0700C 1 140735-2
029 шуруп 4 266560-4
030 Клавіша RT0700 1 452468-0
031 Пружина стиснення 7 1 233127-3
032 Штифт 4 1 256437-1
033 Цанговий зажим ?6 мм для 3620/RP0900/RT0700C 1 763636-3
034 Цангова гайка для 3608B 1 763615-1
035 Гвинт М6х25 1 265763-7
036 Пружинна шайба 6 1 942151-2
037 Пласка шайба 6 1 941151-9
038-1 Ріжуча головка 1 142403-3
039 Пласка шайба 6 1 941151-9
040 Винт M5*44 RT0700C 1 265792-0
041 Шестерня 16 RT0700C 1 227262-7
042 Пластина RT0700C 1 346392-6
043 Фіксатор RT0700C 1 163524-8
044 Гумова кришка RT0700C 1 424396-9
045 Пласка шайба 5 1 941101-4
046 Шестигранна гайка M5-8 1 252103-8
047-1 Захист основи 1 454842-8
048 Гвинт з потайною голівкою 4x10 912112-6 4 912112-6
A01 Направляюча RT0700C 1 122965-7
↑* Барашкова гайка M10 1 252649-4
A01 Гвинт 6х20 1 266339-3
A01 Пластина RT0700C 1 346382-9
A02A Пиловідвод RT0700C 1 195559-1
↑* Барашковий гвинт M4x10 1 265774-2
A02B Насадка для збирання пилу для RP0900/RT0700C 1 194733-8
↑* O RING 3 2 213022-3
A02B Барашковий гвинт M4x10 1 265774-2
A02C Насадка для збирання пилу для RP0900/RT0700C 1 194733-8
↑* O RING 3 2 213022-3
A02C Барашковий гвинт M4x10 1 265774-2
A03A Направляюча шаблона D=10 d=8 h=10 для 3707/3708/3708F/RT0700C 1 343577-5
A03B Пиловідвод RT0700C 1 195559-1
↑* Барашковий гвинт M4x10 1 265774-2
A03C Пиловідвод RT0700C 1 195559-1
↑* Барашковий гвинт M4x10 1 265774-2
A04A Цанговий зажим ?8 мм для 3620/RP0900/RT0700C 1 763618-5
A04B Направляюча шаблона D=10 d=8 h=10 для 3707/3708/3708F/RT0700C 1 343577-5
A04C Направляюча шаблона D=10 d=8 h=10 для 3707/3708/3708F/RT0700C 1 343577-5
A05A Гайковий ключ 22 мм 1 781011-1
A05B Цанговий зажим ?8 мм для 3620/RP0900/RT0700C 1 763618-5
A05C Цанговий зажим ?8 мм для 3620/RP0900/RT0700C 1 763618-5
A06A Гайковий ключ 13 мм 1 781039-9
A06B Гайковий ключ 22 мм 1 781011-1
A06C Гайковий ключ 22 мм 1 781011-1
A07B Гайковий ключ 13 мм 1 781039-9
A07C Гайковий ключ 13 мм 1 781039-9
A08B Направляюча шаблона D=16 d=14,5 h=13 для RP1800FX/RP2300FCX/3612/3612C/RP0900/RT0700C 1 344364-5
A08C Направляюча шаблона D=16 d=14,5 h=13 для RP1800FX/RP2300FCX/3612/3612C/RP0900/RT0700C 1 344364-5
A09B Направляюча опорної плити для 3709/3710/RT0700C 1 122703-7
↑* Гвинт 1 251471-6
A09B Гвинт із потайною коловкою М4х10 1 265135-6
A09B Гвинт М6х25 1 265763-7
A09B THUMB SCREW M6 1 265764-5
A09B Тримач упора 1 317788-8
A09B Упорне кільце 1 324378-0
A09B HOOK 1 341136-9
A09B Пласка шайба 6 1 941151-9
A09C Направляюча опорної плити для 3709/3710/RT0700C 1 122703-7
↑* Гвинт 1 251471-6
A09C Гвинт із потайною коловкою М4х10 1 265135-6
A09C Гвинт М6х25 1 265763-7
A09C THUMB SCREW M6 1 265764-5
A09C Тримач упора 1 317788-8
A09C Упорне кільце 1 324378-0
A09C HOOK 1 341136-9
A09C Пласка шайба 6 1 941151-9
A10B Занурювальна опорна плита для RT0700C 1 195563-0
A10B COMPO-PARTS
A10C Занурювальна опорна плита для RT0700C 1 195563-0
A10C COMPO-PARTS
A11B Нахилена опорна плита для RT0700C 1 195561-4
A11B COMP0-PARTS
A11C Нахилена опорна плита для RT0700C 1 195561-4
A11C COMP0-PARTS
A12B Бічна ручка для MT952/MT953/9554NB 1 153489-2
A12C Бічна ручка для MT952/MT953/9554NB 1 153489-2
A13B GUIDE HOLDER SET 1 195564-8
↑* Барашкова гайка M10 1 252649-4
A13B ROD 8 2 256850-3
A13B Гвинт 6х20 1 266339-3
A13C GUIDE HOLDER SET 1 195564-8
↑* Барашкова гайка M10 1 252649-4
A13C ROD 8 2 256850-3
A13C Гвинт 6х20 1 266339-3
A14C TOOL BAG 1 831327-5
A14-1B Кейс Makpac 4 395x295x315 мм 1 821552-6
↑* пластиковий зажим для кейсу 4 453974-8
A15B Вкладка Makpac тип 4 - RT0700 1 837247-1
A16B RT0700CX2J INDICATION LABEL 1 801E83-1
A17B RT0700CX2J PLASTIC CASE LABEL 2 801E84-9