Схема запасных частей (деталировка) для Фрезер, 1650Вт, 12мм, 22000об/хв Makita RP1801F

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
У нас есть все данные! В ближайшее время для Вас будет активная схема!
Поз Наименование Код Кол-во
001 Баранцевий гвинт 1 125542-4
002 Індикатор глибини 1 450946-4
003 Барашкова гайка M10 1 252643-6
004 Нейлонова гайка M10 1 410129-8
005 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
006 Кришка корпусу двигуна 1 450948-0
007 Корпус двигуна RP2301 1 158979-0
↑* Тримач щітки 2 643707-1
007 Тримач 1 638649-2
007 Шкала кутів LS1400 1 816923-0
009 RP1801F NAME PLATE 1 866375-5
010 Контактна колодка 2P 1 654531-7
012-1 Електронний блок 1 620082-2
013 Захист кабелю гумовий 10-90 1 682505-8
014 Кабель 1.0-2-4.0 1 665890-4
015 Фіксуюча панель для кабеля 1 687052-4
016 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
017 Кришка бічної стійки, синя 1 450949-8
018 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
019 Самонарізний гвинт 5x75 2 266059-9
020 Статор 220V 1 636058-9
021 Обтічник 1 450944-8
022 Шарикопідшипник 629DDW 1 211092-6
023 Ізоляційна прокладка 1 681671-8
024 Якір 1 517803-0
024 містить позиції 22,23,25
025 Робоче колесо вентилятора 80 1 240112-9
026 Гвинт з потайною голівкою 3 251295-0
027 Запобіжне кільце підшипника 1 285731-4
028 Шарикопідшипник 1 211380-1
029 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
030 Захисний кожух ручки (права) 1 450937-5
031-1 Ручка перемикача 1 450940-6
032 Пружина стиснення 4 1 233024-3
033 Кнопка відключення 1 450941-4
034 Пружина стиснення 5 1 231372-4
035 Вимикач ALD164 1 651430-4
036 Гвинт LF1000 1 911343-4
037 Ручка (права) 1 450936-7
038 Кнопка 1 450942-2
039 Пружина стиснення 8 1 233072-2
040 Штифт 1 268234-3
041 Гвинт M4X18 2 911133-5
042 COLLET CONE 12MM 1 763628-2
043 COLLET NUT 1 763674-5
044 Циліндровий кожух 1 318382-9
045 Тримач 1 285849-1
046 Кронштейн 1 158972-4
047 TAPPING SCREW 5X35 4 266012-5
048 Вузол різьбового пальцю 1 153476-1
049 Пружина стиснення 12 1 231231-2
050 Гвинт LF1000 1 911343-4
051 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
052 Захисний кожух ручки 1 450939-1
053 Ручка (ліва) 1 450938-3
054 Ковпачок тримача щітки 7-18 2 643700-5
055 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-203 1 191953-5
057 Самонарізний гвинт CT 4x12 2 266026-4
058 Блок освітлення 1 631862-1
059 Зворотна пружина 1 233538-2
060 Установочий гвинт M10 1 266015-9
061 Фіксаторний важіль 1 450950-3
062 Гвинт M5x12 1 911213-7
063 Демпферна опора 1 450943-0
064 Пружина стиснення 13 1 234106-4
065 Гвинт М10 1 325652-9
066 Кінцевий відбивач 1 450953-7
067 Гвинт M6 1 251467-7
068 Кільце круглого перетину 8 1 213030-4
069 Установочий гвинт M5x13 1 265587-1
070 Установочий гвинт M5x13 1 265586-3
071 Обмежувач глибини 1 315931-3
072 Установочий гвинт M5x13 1 265587-1
073 Сталева кулька 7.1 1 216009-4
074 Пружина стиснення 5 1 231419-4
075 Барашковий гвинт M5x14 1 265720-5
076 Пружина стиснення 7 1 231240-1
077 Шайба 6 1 253783-3
078 Шестигранна гайка M6 1 931303-0
079 Барашковий гвинт M4x10 1 265774-2
080 O RING 3 1 213022-3
081 Барашковий гвинт M5x14 1 265720-5
082 Пружина стиснення 7 1 231240-1
083 Штанга 1 417252-0
084 Пружина стиснення 11 1 234105-6
085 Опорна плита 1 158973-2
086 Кришка 14 1 424176-3
087 Фіксувальна пластина 1 346032-6
088 Пружина стиснення 4 2 233105-3
089 Опорна плита 1 450951-1
090 Гвинт з потайною голівкою 4x10 912112-6 4 912112-6
091 Установочий гвинт M5X10 2 266016-7
A01 DUST NOZZLE ASS'Y 1 122850-4
↑* O RING 3 1 213022-3
A01 Барашковий гвинт M4x10 1 265774-2
A02 STRAIGHT GUIDE SET 1 194935-6
↑* Барашковий гвинт M10x52 1 125582-2
A02 Пружина стиснення 15 1 231399-4
A02 SCREW M6X50 1 251870-2
A02 Шток 10 2 256864-2
A02 Кільце 10 1 257284-3
A02 Барашковий гвинт M5x14 2 265720-5
A02 Гвинт CT 5X 1 266035-3
A02 Шайба 10 1 267070-4
A02 FLAT WASHER 5 1 267209-9
A02 STRAIGHT GUIDE 1 318383-7
A02 Тримач упору 1 318384-5
A02 Натискна планка RP1800FX 1 346069-3
A02 GUIDE SHOE 2 450954-5
A02 MAKITA LOGO LABEL 1 819284-7
A02 PAN HEAD SCREW M4X16 4 911129-6
A02 Запобіжне кільце E-6 1 961012-7
A02 Пласка шайба 10 1 941251-5
A03 Гвинт LF1000 1 266491-7
A04 COLLET SLEEVE FOR 6 MM BIT 1 763801-4
A05 COLLET SLEEVE FOR 8 MM BIT 1 763804-8
A06 WRENCH 24 1 781030-7
A07 Пласка шайба 6 1 941152-7