Схема запасных частей (деталировка) для Фрезер Makita RP 1110 C

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001 Барашкова гайка M10 1 252643-6
002 Нейлонова гайка M10 1 410129-8
003 Демпферна опора 1 417320-9
004 Пружина стиснення 13 1 233287-1
005 Спеціальний гвинт M10x90 1 265739-4
006 Індикатор глибини 1 417247-3
007 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
008 Кришка корпусу двигуна 1 417239-2
009 Контроллер 1 631406-7
010 Корпус двигуна 1 152618-4
↑* Тримач щітки 5-11 2 643708-9
011 NAME PLATE RP1110C 1 852315-9
012 Контактна колодка 2P 1 654531-7
013 NOISE SUPPRESSOR 1 645200-1
014 Піногума 1 685722-9
015A1 Захист кабелю гумовий 10 1 682566-8
016E1 Кабель 1.0-2-4.0 1 665890-4
017B1 Фіксуюча панель для кабеля 1 687052-4
018 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
019 Підпора компл. 1 638000-6
020 Статор 220-240V 1 634363-8
021 Самонарізний гвинт 5X55 2 266095-5
022 Шарикопідшипник 608DDW 1 210005-4
023 Ізоляційна прокладка 1 681650-6
024 Якір у зборі 220-240V 1 516398-0
024 містить позиції 22,23,25
025 Вентилятор 70 1 240034-3
026 Обтічник 1 413078-8
027 Гвинт з потайною голівкою 2 251295-0
028 Захисне кільце 50 1 285657-0
029 Шайба 17 1 267114-0
030 Шарикопідшипник 6203DDW 1 211278-2
031 Кожух кнопки R 1 417251-2
032 З'єднувач насадки 1 417256-2
033 Самонарізний гвинт CT 4x16 2 266034-5
034 Ручка R 1 417250-4
035 Вимикач SP115C 1 651834-0
036 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
037 Гвинт M6X20 1 911333-7
038 Пусковий механізм 1 417254-6
039 Пружина стиснення 8 1 233288-9
040 Кнопка відключення 1 417255-4
041 Індикаторна наклейка 1 816361-6
042 Гвинт M4X18 2 911133-5
043 Захисний кожух 1 417240-7
044 Щит підшипника 1 152619-2
045 Шкала глибини 1 816792-9
046 Етикетка MAKITA 1 819063-3
047 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-303 1 191963-2
048 Ковпачок тримача щітки 2 643750-0
049 Кожух кнопки 1 417249-9
050 Гвинт з шестигранною голівкою M8x35 1 265479-4
051 Ручка 1 417248-1
052 Запірний штифт 1 323856-7
053 Пружина стиснення 12 1 231231-2
054-1 Вузол різьбового пальцю 1 153476-1
055 TAPPING SCREW 5X35 4 266012-5
056 Тримач 1 285701-3
057 Кришка тримача 1 317365-6
058 Пружина стиснення 8 1 233072-2
059 Натискна кнопка 1 417253-8
060 Штифт 4 1 256437-1
061 Гвинт M4X18 2 911133-5
062 COLLET CONE 8 ASS'Y 1 193178-7
↑* COLLET NUT 1 763652-5
063 Пилозахисний ковпачок 1 417246-5
064 Пиловідвідник 1 417245-7
065 Штанга 1 417252-0
066 Пружина стиснення 11 1 233286-3
067 Гвинт M4x11 1 265028-7
068 Блокуючий важіль 1 417257-0
069 Плита основи 1 152617-6
070 Зубчаста пружна шайба 16 1 259037-6
071 Плита основи 1 413079-6
072 Гвинт з потайною голівкою 4x10 912112-6 4 912112-6
073 Пружина стиснення 7 3 231240-1
074-1 Барашковий гвинт M5x14 3 265720-5
075 Шестигранна гайка M5 1 931202-6
076 Гвинт з шестигранною голівкою M5x16 1 265333-2
076-1 Установочий гвинт M5x13 1 265586-3
077 Шестигранна гайка M5 1 931202-6
078 Гвинт з шестигранною голівкою M5x40 1 265336-6
078-1 Установочий гвинт M5x13 1 265587-1
079 Кільце круглого перетину 8 1 213030-4
080 Гвинт M6 1 251467-7
081 Обмежувач глибини 1 315931-3
082 Шестигранна гайка M5 1 931202-6
083 Гвинт з шестигранною голівкою M5X28 1 265335-8
083-1 Установочий гвинт M5x13 1 265587-1
084 Пружина стиснення 5 1 231419-4
085 Сталева кулька 7.1 1 216009-4
088 Пружина стиснення 8 1 233288-9
089 Пружина стиснення 7 1 233127-3
090 Піногума 1 685722-9
A01 NOZZLE ASS'Y 1 122609-9
A02 STRAIGHT GUIDE 1 164834-6
A03 DUST NOZZLE ASS'Y 1 122615-4
A04 TEMPLET GUIDE 12 1 344904-9
A05 WRENCH 17 1 781008-0
A06 WRENCH 8 1 781213-9
A07 Гвинт M4X10 2 915111-7