Схема запасных частей (деталировка) для Фрезер Makita RP 0900

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001 Барашковий гвинт M5x20 1 251878-6
002 Пласка шайба 5 1 941101-4
003 Натискна планка 1 346007-5
004A Гумовий ковпачок 1 424156-9
005 Шестигранна гайка M8 1 252094-3
006 Шкала 1 816924-8
007 Обмежувач глибини+D12077 1 321948-6
008 Індикатор глибини 1 451035-8
009 Комплект деталей корпусу 1 188696-8
↑* Гумовий штифт 4 3 263002-9
009 Гумовий штифт 6 1 263005-3
009 містить позиції 13,32
010 Дефлектор RP0900 1 450820-6
011 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-106 1 181410-1
012 Тримач щітки 6-10 2 643601-7
013 Шестигранна гайка M5 1 931202-6
014 Фетр 1 443073-4
015 Кабель живлення 1,0-2-2,5 1 665865-3
016 Захист кабелю гумовий 10-85 1 682504-0
017 Фетр 1 443074-2
018 Фіксуюча панель для кабеля 1 687124-5
019 TAPPING SCREW 4X18 2 266326-2
020 Вимикач 1 651280-7
021 Контактна колодка 1P 1 654532-5
022 NOISE SUPPRESSOR 1 645200-1
023 Статор 1 594594-0
↑* з'єднувач 2 654037-5
024 Шарикопідштпник 1 210044-4
025 Якір 1 513779-9
025 містить позиції 24,26-28
026-1 Вентилятор 72 нова модель 3620/RP0900 1 240123-4
027 Шайба 17 1 267114-0
028 Шарикопідшипник 6203DDW 1 211278-2
029 Цанговий зажим ?8 мм для 3620/RP0900/RT0700C 1 763618-5
030 Цангова гайка для 3608B 1 763615-1
031 TAPPING SCREW 4X18 7 266326-2
032 Комплект деталей корпусу 1 188696-8
↑* Гумовий штифт 4 3 263002-9
032 Гумовий штифт 6 1 263005-3
032 містить позиції 9,13
033 Пружина стиснення 8 1 233110-0
034 Пласка шайба 8 1 941202-8
035A SET BOLT M8 1 266460-8
035-1A Установочний гвинт М8 1 266920-0
035-1B Установочний гвинт М8 1 266920-0
036 Рукоятка затисна 47 1 450821-4
037 Гвинт M5x12 1 911213-7
038 RP0900 NAME PLATE 1 866313-7
039 Запобіжне кільце R-15 1 962065-9
040 Шайба 10 1 267047-9
041-1 Штифт 10 1 451524-3
042 Пружина стиснення 10 1 231416-0
043 Гвинт M6 1 251447-3
044 Установочий гвинт M5x13 1 265587-1
045 Установочий гвинт M5x13 1 265586-3
046 Установочий гвинт M5x13 1 265587-1
047 Вузол обмежувача глибини 1 135264-8
047 містить позиції 43-46
048 Сталева кулька 7.0 1 216022-2
049 Пружина стиснення 5 1 231419-4
050 Штифт 10 1 256651-9
051 Пружина стиснення 10 1 231417-8
052 Гвинт М5х16 2 265761-1
053 Пружина стиснення 7 2 231240-1
054 Плита основи 1 158808-7
055 Стопорна шайба 15 2 259019-8
056 Опорна плита 1 450819-1
057 Гвинт з потайною голівкою 4x10 912112-6 4 912112-6
058 Гвинт M5X10 2 911206-4
A01 Пряма направляюча для 3620/RP0910/RP1110C/RP0900 1 164834-6
A02 Гайковий ключ 13 мм 1 781006-4
A03 Гайковий ключ 22 мм 1 781011-1
A04 Цанговий зажим ?6 мм для 3620/RP0900/RT0700C 1 763636-3
A05-1 Насадка для збирання пилу для RP0900/RT0700C 1 194733-8
↑* O RING 3 2 213022-3
A05-1 Барашковий гвинт M4x10 1 265774-2
A06B PLASTIC CARRYING CASE 1 824880-8
↑* Планка до валізи, нова конструкція 2 163455-1
A07B ROUTER BIT 3PCS/SET MM 1 D-30209