Схема запасных частей (деталировка) для Бензокоса Makita RBC 414 U

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
У нас есть все данные! В ближайшее время для Вас будет активная схема!
Поз Наименование Код Кол-во
001 HEX. HEAD BOLT M6X14 1 266598-9
001-1 Болт M6X14 RBC414U 1 251527-5
002 Шайба 6 1 267429-5
003 Барабан зчеплення RBC414U 1 141689-6
004 Запобіжне кільце R-35 1 962153-2
005 Підшипник 6003LLU RBC414U 1 210126-2
006 Розпірне кільце 1 451157-4
007 Корпус зчеплення 1 318421-5
008 HEX. SOCKET HEAD BOLT M6X20 4 922331-6
009 Запобіжне кільце S-17 1 961057-5
010 Упорне кільце S-32 1 961151-3
011 Амортизатор гумовий 1 424204-4
012 Тримач труби 1 318453-2
013 HEX. SOCKET HEAD BOLT M5X20 3 922231-0
014 Кронштейн для підвішування труби 1 318454-0
015 HEX. SOCKET HEAD BOLT M6X20 1 922331-6
016 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922201-9
017 Демфер RBC414U 1 424403-8
018 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 2 922341-3
019 Хомут 1 318422-3
020 Тримач трубки 1 318423-1
021 Пружина стиснення 20 1 233202-5
022 Тримач для ручки 1 318424-9
023 Затискач ручки 1 318425-7
024 Фіксатор 57 EBH250U 1 168796-0
025 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922256-4
026 TAPPING SCREW 4X18 1 266326-2
027 GRIP SET 1 188660-9
027 містить позиції 28
028 GRIP SET 1 188660-9
028 містить позиції 27
029 Трубчаста ручка 22х1,5 1 331863-6
030 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922256-4
031 Затискач кабеля 2 451525-1
031-1 WIRE CLAMP 2 451160-5
031-2 WIRE CLAMP 2 455588-9
032 SERIAL NO. LABEL 1 801D19-4
034 MAKITA LOGO LABEL 1 819312-8
044 SHAFT PIPE COMPLETE 1 142678-4
↑* CAUTION LABEL 1 803S36-0
045 Вал RBC414U 1 142144-1
046 Шайба 2 413143-3
047 PROTECTOR 1 452259-9
048 TAPPING SCREW 4X18 1 266326-2
049 Різак 1 346074-0
050 PROTECTOR EXTENSION ASSY 1 135398-7
050 містить позиції 48,49
051 Хомутик 1 346072-4
052 Захисне покриття 1 451090-0
053 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6 2 266579-3
054 Кріплення ASS'Y 1 125558-9
054 містить позиції 55
055 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922232-8
056 HEX. HEAD BOLT M5X14 2 266595-5
058 Кронштейн бака RBC414U 1 168586-1
058-1 FUEL TANK BRACKET 1 455434-6
059 Демфер кронштейна 1 424335-9
059-1 Демфер 1 424660-8
060 SHOULDER HEX. BOLT M8 2 266894-5
060-1 SHOULDER HEX. BOLT M8 2 251523-3
061 Шайба 10 RBC414U 2 267849-3
061-1 WAVE WASHER 10 2 253385-5
062 CLUTCH SHOE 2 168622-3
062-1 CLUTCH SHOE 2 161465-2
063 SPRING 2 231869-3
063-1 SPRING 2 AN23010C00
064 HOLDER 1 313197-9
064-1 HOLDER 1 310774-8
065 Пласка пружина8 2 267428-7
065-1 FLAT WASHER 8 2 253384-7
066 Шайба 6 1 267429-5
067 Пружинна шайба 6 1 942151-2
068 HEX. HEAD BOLT M6X14 1 266598-9
068-1 Болт M6X14 RBC414U 1 251527-5
069 Картер RBC414U 1 135558-1
069 містить позиції 70-75
070 Сальник 1 213546-9
071 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 4 922251-4
072 Прокладка RBC414U 1 442157-5
073 Шарикопідшипник 6202 1 211483-1
074 Шарикопідшипник 6202 1 211483-1
075 Сальник 1 213546-9
076 Прокладка RBC414U 1 442160-6
077 Клапанна панель RBC414U 1 126211-0
078 Прокладка RBC414U 1 442189-2
079 Ізолятор RBC414U 1 453971-4
080 Ущільнення карбюратора RBC414U 1 442190-7
081 HEX. S.H.B. M5X25 WITH WR 4 266793-1
082 HEX. SOCKET HEAD BOLT M5X22 2 922236-0
083 Катушка запалення MS4200E 1 168587-9
084 TUBE 1 422059-1
085 Болт M6X16 RBC414U 1 266596-3
086 Колінвал RBC413U 1 142159-8
087 Пласка шайба 7 RBC414U 1 267427-9
088 FLYWHEEL 1 318632-2
089 Опорна рама 1 195144-0
089 містить позиції 90
090 PAN HEAD SCREW M5X14 2 911218-7
091 Шпонка 3 1 254040-2
092 Гольчастий підшипник 1014 1 212085-6
093 Скоба 1 233983-1
094 Палець поршня MS4200E 1 257797-4
095 Поршень MS4200E 1 318631-4
096 Скоба 1 233983-1
097 Кільце поршня MS4200E 2 257309-3
098 Пружина для контактного наконечника свічки запалюв 1 324891-8
099 HEX. SOCKET HEAD BOLT M6X18 4 922327-7
100 Кришка свічки запалення RBC414U 1 125936-3
↑* O RING 14 1 213595-6
100 PLUG CAP 1 424412-7
101 Свіча запалення (BPMR7A) RBC414U 1 168648-5
102 CYLINDER COVER 1 452003-4
103 Гвинт M5x20 1 911233-1
103-1 SCREW M5X20(W,SW) 1 0140059330
103-2 PAN HEAD SCREW M5X20 1 265A08-9
104 PAN HEAD SCREW M5X14 1 911218-7
104-1 PAN HEAD SCREW M5X14 1 266677-3
105 Циліндр RBC414U 1 318630-6
106 Прокладка циліндра RBC414U 1 442156-7
107 Прокладка глушника RBC414U 1 168584-5
108 EXHAUST MUFFLER 1 168589-5
108-1 MUFFLER 1 161573-9
109 Болт M6X60 RBC414U 2 266589-0
110 PAN HEAD SCREW M5X14 3 911218-7
110-1 PAN HEAD SCREW M5X14 3 266677-3
111 MUFFLER COVER 1 451998-8
112 Пробка бака ETR2500 1 168668-9
113 FUEL TANK 1 454559-3
114 Трубка 1 168765-1
115 Трубка 1 168766-9
116 Хомутик для шлангу 3 345920-4
117 Паливний фільтр 1 163447-0
117-1 Паливний фільтр 1 163447-0
118 FUEL TANK DAMPER 1 424336-7
119 BLOWER HOUSING 1 452002-6
120 HEX. SOCKET HEAD BOLT M5X50 1 266592-1
121 Пласка шайба 5 1 941102-2
122 HEX. SOCKET HEAD BOLT M5X22 2 922236-0
123 Стартер RBC414U 1 126364-5
123 містить позиції 124-129
124 Винт M6X20 1 266634-1
125 STARTER ROPE 1 SG00000019
126 ХраповикEM4351UH, MS4300.4U 1 452288-2
127 Спіральна пружина 1 SG00000018
128 Фіксатор шнура 1 424360-0
129 Ручка стартера 1 424361-8
130 PAN HEAD SCREW M5X14 4 911218-7
131 RBC414U MODEL NO. LABEL 1 803S10-8
132 SERIAL NO. LABEL 1 819967-9
133 CLUTCH ASSEMBLY 1 125829-4
133 містить позиції 60-65
133-1 Зчеплення RBC414U 1 123885-8
133-1 містить позиції 60-65
137 Карбюратор MS4215 1 168874-6
137 містить позиції 138-145,150-153,155-160
137 містить позиції 219,220
138 Шарнір 1 325922-6
139 Шайба 1 413140-9
140 Шуруп М3х10 2 266704-6
141 THROTTLE VALVE 1 453970-6
144 Фіксатор кабеля 1 346491-4
145 Стопорне кільце Е3 1 257964-1
150 Кільце 1 424444-4
151 Прокладка насоса ЕМ2500 1 442172-9
152 Діафрагма ЕМ2500 1 168575-6
152-1 Мембрана насоса 1 WJ00009599
153 Корпус 1 140989-1
153 містить позиції 154
154 Внутрішнє окно 1 352010-6
154-1 Впускний сітчастий фільтр 1 WJ00014070
155 Діафрагма ЕМ2500 1 442154-1
156 Діафрагма RBC414U 1 168767-7
157 Корпус фільтра в зборі EM2650U 1 140988-3
158 Праймер ЕМ2500 1 424314-7
159 Кришка праймера ЕМ2500 1 346270-0
160 Винт 3*24 4 266582-4
161 AIR CLEANER ASSEMBLY 1 126212-8
161 містить позиції 162-169
162 Корпус повітряного фільтра RBC414U 1 453981-1
163 Дросель RBC414U 1 346627-5
164 Втулка RBC414U 2 332044-5
165 Кламп RBC414U 1 453983-7
166 Шайба RBC414U 1 424523-8
167 Пластина RBC414U 1 346626-7
168 Повітряний фільтр 1 443180-3
169 Кожух повітряного фільтра RBC414U 1 453982-9
170 Болт M5X50 RBC414U 2 266794-9
171 INDICATION LABEL 1 800G01-8
174 Ручка керування в зборі MS4215 1 126447-1
174 містить позиції 175-189
175 Корпус EBH341U 1 188657-8
175 містить позиції 187
175-1 LEVER CASE SET 1 183A09-4
175-1 містить позиції 187
176 Пружина EBH250U 1 233540-5
177 Важіль газу EBH250U 1 451084-5
178 Пружина 7 EBH2500 1 233541-3
179 Важіль вимикання EBH250U 1 451083-7
180 CORRUGATE TUBE 1 451213-0
181 CONTROLL CABLE 1 168846-1
182 Тримач кабеля 1 451081-1
183 Важіль вимикача EM4351UH, MS4300.4U 1 451500-7
184 Пружина EBH2500 1 232251-9
185 Кригка вимикача EM4351UH, MS4300.4U 1 451253-8
185-1 Кришка вимикача EM4351UH, MS4300.4U 1 455723-9
186 LEAD UNIT 1 632A46-0
187 Корпус EBH341U 1 188657-8
187 містить позиції 175
187-1 LEVER CASE SET 1 183A09-4
187-1 містить позиції 175
188 TAPPING SCREW 4X18 3 266326-2
189 LEAD UNIT 1 632A47-8
200 Гвинт із внутрішнім шестигранником M5x14 2 922218-2
201 GEAR CASE ASSEMBLY 1 126310-8
201 містить позиції 202-216
202 Кільце круглого перетину 32 1 213459-4
203 Вал з шестернями в зборі 1 187644-4
204 Шарикопідшипник 6000 1 211064-1
205 Шарикопідшипник 6000ZZ 1 211062-5
206 Запобіжне кільце S-10 1 961006-2
207 Запобіжне кільце R-26 1 962105-3
208 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922353-6
209 Болт М8х10 1 265590-2
210 Підшипник 629ZZ 1 210081-8
211 Підшипник 6201LLU 1 210116-5
212 Запобіжне кільце R-32 1 962151-6
213 Шайба RBC414U 1 332114-0
214 Шайба 1 346355-2
215 Чашка 1 168526-9
216 Гайка М10-17 1 264025-0
218 MAKITA LOGO LABEL 1 804K21-8
219 Кільце круглого перетину 1 WJ00016104
220 Форсунка 50 RBC414U 1 5416046010
A01 Плечовий ремінь для BBC231U/BC231UD/EBH341U/EBH253U/EBH252/EM2650/EM2651UH 1 122906-3
↑* HOOK COMPLETE 1 140400-3
A02 CUTTER ASSEMBLY 1 122882-1
A03 WRENCH 17-19 1 782235-2
A04 BOX WRENCH 17 1 782238-6
A05 HEX. WRENCH 4 1 783223-2
A06 HEX. WRENCH 5 1 783232-1
A07 Сумка для аксесуарів 1 831304-7
A08 Захисний кожух для EBH252U 1 450573-7
A08-1 TOOL COVER 1 456924-2
A09 STAR BLADE 255X4TX25.4 1 B-14124
A10 SAFETY GOGGLE 1 195246-2