Схема запасных частей (деталировка) для Makita RBC250

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
стрелка влево
1
из 3 стрелка вправо
Поз Наименование Код Кол-во
001A_ SHAFT PIPE COMPLETE 1 6251034000
001A1 SHAFT PIPE COMPLETE 1 6211017001
001A2 SHAFT PIPE COMPLETE 1 6211015001
001A3 SHAFT PIPE COMPLETE 1 6211026000
001A4 Патрубок 1 140996-4
002 SHAFT 1 6251506301
002-1 SHAFT 1 6201502100
002-2 SHAFT 1 6191500400
002-3 Вал нова модель 1 6191500401
002-4 Вал 1 324893-4
003 GEAR CASE ASS'Y 1 6253011002
003 містить позиції004,005
003-A GEAR CASE ASS'Y 1 6193001006
003-A містить позиції 4-3,5-2,22,89-5,90-1,92
003-A містить позиції 93-1,94-1,95-2,96-1,97-2
003-A містить позиції 120-1
003-1 GEAR CASE ASS'Y 1 6253014000
003-1 містить позиції 4,5,89-97
003-2 GEAR CASE ASS'Y 1 6253014002
003-2 містить позиції 4,5-1,(89-1)-97
003-3 GEAR CASE ASS'Y 1 6253014003
003-3 містить позиції 4-1,5-1,89-2,90-96,97-1
003-4 GEAR CASE ASS'Y 1 6253014004
003-4 містить позиції 4-1,5-1,22,89-2,90-96,
003-4 97-1,120
003-5 GEAR CASE ASS'Y 1 6253014005
003-5 містить позиції 4-1,5-1,22,89-3,90-96,
003-5 97-1,120
003-6 GEAR CASE ASS'Y 1 6253014006
003-6 містить позиції 4-2,5-1,22,89-3,90-96
003-6 містить позиції 4-2,5-1,22,89-3,90-93
003-6 містить позиції 97-1,120
003-6 містить позиції 94-1-96,97-1,120
003-7 GEAR CASE ASS'Y 1 6253014007
003-7 містить позиції 4-2,5-2,22,89-3,90-93
003-7 містить позиції (94-1)-96,97-1,120
003-8 GEAR CASE ASS'Y 1 6193001004
003-8 містить позиції 4-3,5-2,22,89-4,90-1,92
003-8 містить позиції 93-1,94-1,95-1,96-1,97-2
003-8 містить позиції 120-1
003-9 GEAR CASE ASS'Y 1 6193001005
003-9 містить позиції 4-3,5-2,22,89-5,90-1,92
003-9 містить позиції 93-1,94-1,95-2,96-1,97-2
003-9 містить позиції 120-1
004 CLAMP WASHER 1 6258504500
004-1 CLAMP WASHER 1 6258504501
004-2 CLAMP WASHER 1 6258504502
004-3 CLAMP COMPL. WASHER 1 6218003000
004-4 CLAMP COMPL. WASHER 1 6218003001
004-5 CLAMP WASHER COMPLETE 1 168481-5
004-6 168797-8 1 168797-8
005 NUT 1 6253011021
005-1 NUT 1 6258505000
005-2 NUT 1 6258505001
005-3 Гайка М8 1 264018-7
006 PROTECTOR ASS'Y FOR HARD CUT. 1 6258028000
006-1 PROTECTOR ASS'Y FOR HARD CUT 1 6258028001
006-1 містить позиції 121,122
006-2 Блок протектора 1 6258028002
006-2 містить позиції 121,122
006-3 PROTECTOR ASS'Y 1 6258055000
006-4 PROTECTOR ASS'Y 1 6258055002
007 HANGER ASS'Y 1 6254019000
007-1 Вышак в зборі 1 126379-2
008 Блок ручки управління 1 6255048001
009 Ручка 1 6254500000
010 Ручка 2 6254502802
011 HANDLE BRACKET (1) 2 6254502401
011-1 HANDLE BRACKET (1) 2 6254502402
012 HANDLE BRACKET (2) 2 6254502501
012-1 HANDLE BRACKET (2) 2 6254502502
013 HANDLE DAMPER (1) 2 6254502601
014 HANDLE DAMPER (2) 2 6254502701
015 HANDLE HOLDER (1) 1 6254502200
016 HANDLE HOLDER (2) 1 6254502300
017 SOCKET HEAD BOLT M5X18 2 0119059950
017-1 HEX. S.H.BOLT M5X18 WITH W 2 266844-0
018 SOCKET HEAD BOLT M5X18 4 0119059950
018-1 HEX. S.H.BOLT M5X18 WITH W 4 266844-0
019 CONTROL CABLE 1 6255052001
020 CONNECTOR CASE 1 6115503700
020-1 Конектор 1 6115503701
021 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5x12 1 0119059900
021-1 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5x14 нова 1 0119059490
022 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5x25 1 0119059890
022-1 H.S.H.BOLT M5X25 WITH W 1 266805-0
023 CRANKCASE COMPLETE 1 5231011000
023 містить позиції024
023 містить позиції 24,118,119
023-1 Корпус кривошипу нова модель 1 5231011001
023-1 містить позиції 24,118,119
024 Ущільнювач картера двигуна нова модель 1 5231502202
024-1 CRANK CASE GASKET 1 424447-8
025 CRANKSHAFT COMPLETE 1 5232015000
025 містить позиції037
025-1 CRANKSHAFT COMPLETE 1 5232011006
025-1 містить позиції 37-1
025-2 CRANKSHAFT COMPLETE 1 5252016000
025-2 містить позиції 37-1
025-3 CRANKSHAFT COMPLETE 1 5252016001
025-3 містить позиції 37-1
025-4 Колінчастий вал 1 140990-6
025-4 містить позиції 37-1
026 PISTON 1 5232501902
027 PISTON RING 1 5242500701
027-1 Поршньове кільце 1 257979-8
028 PISTON PIN 1 5232502600
028-1 Поршневий палець 1 257781-9
029 CLIP 1 0565089970
029-1 Скоба 1 233976-8
030 CLIP 1 0565089970
030-1 Скоба 1 233976-8
031 CYLINDER GASKET 1 5231502302
031-1 CYLINDER GASKET 1 5231502303
031-2 Ущільнювач циліндра нова модель 1 5231502304
031-3 CYLINDER GASKET 1 442171-1
032 CYLINDER 1 5231501802
032-1 CYLINDER 1 5231501803
032-2 CYLINDER 1 5231501804
032-3 Циліндр 1 318762-9
033 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5x20 2 0119059730
033-1 HEX SOCKET HEAD BOLT M5X20 2 266814-9
034 INSULATOR GASKET 1 5233503902
034-1 INSULATOR GASKET 1 424448-6
035 INSULATOR GASKET 1 5233503902
035-1 INSULATOR GASKET 1 424448-6
036 Теплоізоляційна прокладка під карбюратор 1 5233505201
036-1 INSULATOR CARBURETOR 1 346490-6
037 STUD 1 5232502402
037-1 Болт, нова модель 1 0105064970
037-2 STUD BOLT M6X30 1 266696-9
038 INSULATOR COMPLETE 1 5233038001
039 INSULATOR GASKET 1 5233504102
039-1 INSULATOR GASKET 1 5233504103
040 SCREW M5X25 2 0140059520
040-1 SCREW M5X25 2 0140059500
040-2 Винт М5х25 2 266700-4
041 WIRE 1 6165501200
041-1 Дріт BBX7600 1 6165500201
041-2 WIRE 1 638784-6
042 MUFFLER GASKET 1 5233504302
043 MUFFLER INSULATOR 1 5233505301
044 EXHAUST MUFFLER 1 5233041001
044-1 EXHAUST MUFFLER 1 5253033001
045 Шайба M5 2 0031005000
046 SOCKET HEAD BOLT M5X45 2 0119059750
046-1 SOCKET HEAD BOLT 2 0119059650
046-2 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5X45 нова м 2 0119059600
046-3 SOCKET HEAD BOLT M5X45 2 266697-7
047 FLYWHEEL 1 5237031010
047-1 FLYWHEEL 1 5237031011
047-2 FLYWHEEL 1 5257002010
048 COIL 1 5237031022
048-1 COIL 1 5237031023
048-2 COIL 1 5237031024
049 SCREW ASS'Y M4X20 2 0043304200
049-1 Гвинт M4x20 2 0140049920
050 GROMMET 1 5237503202
050-1 GROMMET 1 424449-4
051 PLUG CAP SPRING 1 0654009940
051-1 PLUG CAP SPRING 1 0654009931
051-2 Пружина для контактного наконечника свічки запалюв 1 324891-8
052 PLUG CAP 1 5237503301
053 SPARK PLUG 1 0650149810
053-1 Свічка запалення new 1 0650149721
053-2 Свічка 1 168662-1
054 CLUTCH ASS'Y 1 6162005002
054-1 Зчеплення 1 168672-8
055 CLUTCH DRUM COMPLETE 1 6252014000
055-1 CLUTCH DRUM COMPLETE 1 6252014002
055-2 CLUTCH DRUM COMPLETE 1 6252014003
055-3 Зчеплення 1 168675-2
056 ENGINE COVER COMPLETE 1 5235029001
056-1 ENGINE COVER COMPLETE 1 5235029002
056-2 ENGINE COVER COMPLETE 1 5235029003
056-3 ENGINE COVER COMPLETE 1 5235029004
057 Запобіжне кільце, зовнішнє 1 0031512000
057-1 Запобіжне кільце S-12 1 961052-5
058 SCREW M5X20 3 0140059510
058-1 Гвинт M5X20 3 0140059700
059 Маховик 1 5235025001
059-1 PULLEY 1 168664-7
060 BOLT ASS'Y 1 5235504700
060-1 HEX. HEAD BOLT M6X14 1 266703-8
061 REWIND STARTER 1 5235028001
061-1 Кришка стартера, компл. 1 5235027001
061-1 містить позиції 59
061-1 містить позиції 59,113-117
062 Насос 1 5236504300
062-1 Паливний насос 1 168398-2
063 SCREW ASS'Y M5X18 4 0043605180
063-1 SCREW M5X18 4 0140059450
064 Паливний бак 1 5236504101
064-1 FUEL TANK 1 455630-6
065 FUEL TANK CAP ASS'Y 1 5316002003
065-1 FUEL TANK CAP 1 5316015000
065-2 FUEL TANK CAP 1 5256058000
065-3 Паливний бак 1 452920-8
066 TUBE 1 5236048001
066-1 TUBE 1 5236048002
066-2 Трубка нова модель 1 5236048003
067 Фільтр 1 5236503900
067-1 Паливний фільтр 1 163447-0
067-2 Паливний фільтр 1 163447-0
068 PLATE 1 5036500300
068-1 Ущільнювальна пластина 1 424103-0
069 PLATE 1 5036500200
069-1 Ущільнювальна пластина 1 424102-2
070 Амортизатор гумовий 2 5216500200
070-1 Демфер EM3400U,L 2 424446-0
071 PIPE BRACKET (1) 1 6251506800
071-1 PIPE BRACKET (1) 1 6251506801
071-2 PIPE BRACKET (1) 1 6251509500
071-3 PIPE BRACKET (1) 1 6251509501
071-4 PIPE BRACKET1 1 318767-9
072 PIPE BRACKET (2) 1 6251506901
072-1 PIPE BRACKET (2) 1 6251509600
072-2 PIPE BRACKET2 1 318768-7
073 PIPE DAMPER (1) 1 6251506601
073-1 PIPE DAMPER (1) 1 6251506602
073-2 PIPE DAMPER 1 1 6251506604
073-3 PIPE DAMPER1 1 424451-7
074 PIPE DAMPER (2) 1 6251506701
074-1 PIPE DAMPER 2 1 6251506703
074-2 PIPE DAMPER2 1 424452-5
075 SOCKET HEAD BOLT M5X18 2 0119059950
075-1 HEX. S.H.BOLT M5X18 WITH W 2 266844-0
076 TAPPING SCREW 1 5235504600
077 CARBURETOR 1 5236047003
077-1 CARBURETOR 1 5236047004
077-1 містить позиції 98-111
078 TUBE 3X5X140 1 5236504601
078-1 TUBE 2.5X5X140 1 0851149960
079 AIR CLEANER CASE 1 5233505503
080 AIR CLEANER ELEMENT 1 5233504700
080-1 Елемент повітряного фільтра 1 443167-5
081 SCREW ASS'Y M5X65 2 0043605650
081-1 Гвинт M5X62 2 0140059470
082 CLEANER PLATE 1 5233505701
082-1 CLEANER PLATE 1 5233047001
083 Теплоізоляційна прокладка під карбюратор 1 5233504200
084 Шток повітряної заслонки 1 5233504801
085 Повітряна заслонка 1 5233505002
086 Шайба 1 0031104000
087 Самонарізний гвинт M4X8 1 0150049980
088 Гвинт M5x14 1 0043605140
089 GEAR SET 1 6253013000
089-1 GEAR SET 1 6253013001
089-2 GEAR SET 1 6253013002
089-3 GEAR SET 1 6253013003
089-4 CUTTER SHAFT SET 1 6193003000
↑* WASHER 1 6193001010
089-5 Комплект ножових валів 1 6193003001
↑* WASHER 1 6193001010
090 Запобіжне кільце, зовнішнє 1 0031509000
090-1 Запобіжне кільце, зовнішнє 1 0031508000
091 Шарикопідшипник #609ZZ 1 6212500300
091-1 Підшипник 609ZZ 1 210049-4
092 Запобіжне кільце, внутрішнє 1 0031424000
092-1 RETAINING RING (INT)R-24 1 257987-9
093 BOLT 1 6253011011
093-1 OIL BOLT M6X9 1 6253011012
093-2 +HEX.BOLT M6X8 1 265578-2
094 BALL BEARING 626 1 6213500900
094-1 Шарикопідшипник 626ZZ нова модель 1 0600069990
094-2 BALL BEARING 626 1 210083-4
095 BALL BEARING 608LLU 1 6253503700
095-1 BALL BEARING 6000DDU 1 0600109930
095-2 Шарикопідшипник 6000DDU нова модель 1 0600109910
095-3 BALL BEARING 6000DDU 1 210082-6
096 INNER SNAP RING 1 0031422000
096-1 Запобіжне кільце, внутрішнє 1 0031426000
096-2 Стопорне кільце R-26 AT3724U 1 257988-7
097 RECIEVE WASHER 1 6258504400
097-1 RECIVE WASHER 1 6258504401
097-2 Шайба нова модель 1 6198500102
098 SWIVEL 1 5236018040
098-1 Шарнір 1 325922-6
099 PLUG 1 5206008110
099-1 PLUG CUP 1 424439-7
100 PAN HEAD SCREW 2 5206008030
100-1 Винт М3*8 2 266581-6
100-2 Гвинт 2 WJ00096364
101 THROTTLE VALVE ASS'Y 1 5236047022
102 RING 1 5316005120
102-1 Стопорне кільце Е3 1 257964-1
103 O RING 1 5246001010
103-1 Кільце 2 ЕМ2500 1 213538-8
104 JET 1 5236029010
104-1 Насадка 1 5036002010
105 PUMP GASKET 1 5246001030
105-1 Прокладка насоса ЕМ2500 1 442172-9
106 Мембрана насоса 1 5246001040
106-1 Діафрагма ЕМ2500 1 168575-6
106-2 Мембрана насоса 1 WJ00009599
107 Фільтр сітчастий 1 5016004010
107-1 Внутрішнє окно 1 352010-6
107-2 Впускний сітчастий фільтр 1 WJ00014070
108 Ущільнювач 1 5016004130
108-1 Діафрагма мірна 1 442183-4
109 Мембрана дозуюча 1 5316005250
109-1 Діафрагма RBC414U 1 168767-7
110 PRIMER PUMP COVER 1 5316005030
110-1 METER DIAPHRAGM COVER 1 346608-9
110-2 Кришка 1 WJ00021158
111 PAN HEAD SCREW 4 5216002020
111-1 SCREW 4 266770-3
111-2 Гвинт 4 WJ00096325
112 HOLDER 1 5219500000
113 Барабан 1 5235024012
113-1 REEL 1 452915-1
114 Котушкана пружина 1 5235024032
114-1 SPIRAL SPRING 1 232269-0
115 STARTER ROPE 1 5235024022
116 STARTER KNOB 1 5215002110
116-1 Ручка стартера 1 424317-1
117 SET SCREW 1 5425003010
117-1 Винт 5х10 1 266580-8
118 OIL SEAL 1 0440129970
118-1 Масляний сальник 1 213628-7
119 OIL SEAL 1 0440129970
119-1 Масляний сальник 1 213628-7
120 FIBER GASKET 1 0037106000
120-1 GASKET 1 6251501400
121 Гвинт 2 0011706300
122 PROTECTER CLAMP 1 6418500302
123 HOSE CLAMP 1 0561059990
123-1 Хомутик для шлангу 1 345920-4
126 SPARK ARRESTER 1 5233506600
126-1 SPARK ARRESTER 1 5253033010
126-2 SPARK ARRESTER 1 352016-4
127 Самонарізний гвинт 1 0150059940
128 STRAP 1 5256067000
128-1 Ремінь 1 140436-2
A01 BAND ASS'Y 1 6207003002
↑* HOOK 1 6257500400
A01-1 BAND ASS'Y 1 6207003003
↑* HOOK 1 6257500400
A02 Ударний ніж 230-4T 1 B-01878
A02-1 Ріжучий диск 230х25,4 мм 4Т 1 B-14118
A03 CUSHION 1 6257500100
A03-1 CUSHION 1 168676-0
A04-1 Набір інструментів DBC260U 1 6119019001
A04-1 містить позиції A06
A04-2 ACCESSORY SET 1 195508-8
A04-2 містить позиції A06
A05-1 CUTTER COVER 1 6418500701
A05-2 Захисний кожух для DBC260U/EBH341R/RBC250/RBC2500/RBC420E/RBK410 1 6418027000
A05-3 TOOL COVER 1 456924-2
A06 Шестигранний ключ 1 0717049990
A06-1 Ключ затяжний 4 1 783223-2