Схема запасных частей (деталировка) для Бензиновый опрыскиватель Makita PM 7651 H

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
У нас есть все данные! В ближайшее время для Вас будет активная схема!
Поз Наименование Код Кол-во
001 HOSE CLAMP 14 1 282023-2
002 TUBE 10-750 1 412110-5
003 HOSE CLAMP 14 1 282023-2
004 NOZZLE CAP 1 453505-3
005 O-RING 12 1 213686-3
006 PIN 5.5 1 268288-0
007 COMPRESSION SPRING 3 1 234244-2
008 Самонарізний гвинт PT3x10 1 266007-8
009 NOZZLE 4.5 1 326198-8
010 SLEEVE 25 1 453599-8
011 O RING 28 1 213437-4
012 TOP ADAPTER 1 453986-1
013 Самонарізний гвинт 4x20 1 266045-0
014 Гвинт M5X18 1 911228-4
015 NOZZLE ADAPTER COMLETE 1 141921-8
016 О-Кільце 93 1 213645-7
017 ELBOW 1 412116-3
018 WIRE BAND 1 453714-4
019 SWIVEL PIPE COMPLETE 1 168746-5
020 CONTROL LEVER ASSEMBLY 1 126579-4
020 містить позиції 270-293
021 COCK ASSEMBLY 1 126580-9
021 містить позиції 22-26
021-1 COCK ASSEMBLY 1 123852-3
021-1 містить позиції 22-26
021-2 Курок PM7651H 1 123981-2
021-2 містить позиції 22-26
022 TAPPING SCREW 4X18 1 266326-2
023 COCK LEVER 1 455657-6
023-1 COCK LEVER 1 457249-7
023-2 COCK LEVER 1 457675-0
024 COCK 1 455655-0
024-1 COCK 1 457674-2
025 O-RING 9 1 213647-3
026 COCK BODY 1 455656-8
027 Вентиляційний блок 1 168396-6
028 Конектор 1 424505-0
029 Паливна трубка 3-370 1 412120-2
030 Паливна трубка 3-370 1 412114-7
034 HOSE CLAMP 14 1 282023-2
035 TUBE 10-500 1 412109-0
036 HOSE CLAMP 14 1 282023-2
037 CAP HOSE 1 453616-4
038 BLIND PACKING 1 424760-4
039 JOINT 1 456172-3
040 гвинт 4 266420-0
041 PLUG COVER 1 450964-2
042 OIL GUARD 1 424504-2
043 SERIAL NO. LABEL 1 850A39-7
044 PM7651H MODEL NO. LABEL 1 805X10-4
045 Гвинт M5x20 3 911233-1
046 Розмотка 1 126165-1
046 містить позиції 187-190,193-196,261,262
047 ENGINE COVER COMPLETE 1 141521-4
↑* CAUTION LABEL 1 898343-0
049 Шестигранна гайка M5 2 931202-6
050 VOLUTE CASE 2 1 453558-2
051 BASE R 1 318891-8
052 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 3 922353-6
053 IMPELLER 1 240138-1
054 BASE L 1 318890-0
055 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 3 922353-6
056 H.S.H.BOLT M6X40 WITH WR 4 266828-8
057 VOLUTE CASE 1 1 454669-6
058 гвинт 9 266420-0
059 Гвинт M5x65 2 911288-6
060 TANK HOLDER 2 453561-3
061 COMPRESSION SPRING 20 2 234247-6
062 TANK HOLDER 2 453561-3
063 гвинт 3 266420-0
064 FAN GUARD 1 454670-1
065 TANK CAP ASSEMBLY 1 126581-7
067 TANK STRAINER 1 455658-4
068 Запобіжне кільце E-4 4 961011-9
069 BAND R 1 166143-9
069-1 BAND R 1 161510-3
070 BAND L 1 166142-1
070-1 BAND L 1 161509-8
071 Винт M6X30 2 911353-1
072 Шайба 6 2 253804-1
073 Гвинт M5x12 5 911213-7
074 CUSHION 1 166144-7
074-1 CUSHION 1 161566-6
075 Винт M6X30 4 911353-1
076 BLIND PACKING 1 424760-4
077 CAP 1 453615-6
078 PAN HEAD SCREW M5X12 2 266767-2
079 MIXING BODY LOWER 1 453496-8
080 CHECK VALVE 1 424492-3
081 FLAT WASHER 10 1 267462-7
082 MIXING BODY UPPER 1 453495-0
083 HOSE CLAMP 14 1 282023-2
084 TUBE 10-500 1 412109-0
085 HOSE CLAMP 14 1 282023-2
086 TANK COMPLETE 1 143031-7
↑* CAUTION LABEL 1 806A90-5
086-1 TANK COMPLETE M 1 144418-6
↑* CAUTION LABEL 1 812D39-3
087 GROMMET 1 424503-4
088 JOINT 1 1 454683-2
089 HOSE CLAMP 14 1 282023-2
090 Шайба 4 1 253874-0
091 Самонарізний гвинт 4x18 1 265995-6
092 PRESSURE PIPE 1 453498-4
093 HOSE CLAMP 14 1 282023-2
094 TUBE 10-300 1 412108-2
095 FRAME COMPLETE 1 165686-8
096 Гвинт M4x25 2 911148-2
097 Фільтер 1 163532-9
098 Хомутик для шлангу 1 345920-4
099 TUBE ASSEMBLY 1 126138-4
099 містить позиції 27-30
100 TUBE GUARD 20-160 1 412119-7
101 Кришка паливного бака 1 125472-9
102 CAUTION PLATE 1 810455-9
103 FUEL TANK 1 453618-0
104 Гвинт M4x25 2 911148-2
105 FRAME HOLDER 2 453499-2
106 COMPRESSION SPRING 17 2 234246-8
107 LOWER FRAME HOLDER 2 453560-5
108 Гвинт M6X20 2 911333-7
109 Гвинт M4x25 2 911148-2
110 PAN HEAD SCREW M6X12 WITH WR 3 911313-3
111 GUARD 1 454684-0
112 TUBE COVER 1 346745-9
113 JOINT 1 1 454683-2
114 GROMMET 1 424503-4
115 HOSE CLAMP 14 1 282023-2
116 TUBE 10-420 1 412143-0
117 HOSE CLAMP 14 1 282023-2
118 JOINT 1 454751-1
119 HOSE CLAMP 14 1 282023-2
120 TUBE 10-50 1 412142-2
121 HOSE CLAMP 14 1 282023-2
122 DIFFUSION COVER 1 453506-1
123 CAUTION TAG 1 819431-0
126 GAS EMISSION APPROVAL LABEL 1 805X11-2
127 O-RING 12 1 213686-3
130 Болт М5х30 2 266789-2
130-1 Болт M5X30 WITH WR EM3400U,L 2 922253-0
131 Кришка клапанів PB7600.4 1 141771-1
132 Ущільнювальна кришка циліндра ВВХ 1 5971500900
133 Голвка циліндра 1 142771-4
134 Прокладка циліндру 1 442167-2
135 Свічка запалення 1 168401-9
136 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 5 922357-8
137 CYLINDER BLOCK SET 1 5971007001
137 містить позиції 138,139
137-1 CYLINDER BLOCK SET 1 197786-6
137-1 містить позиції 138,139
137-2 ENGINE BLOCK ASSY(FOR SERVICE) 1 123580-0
↑* CYLINDER BLOCK SET 1 197786-6
↑* CYLINDER BLOCK ASS'Y 1 135739-7
137-2 містить позиції 130-134,136,140-159
137-2 містить позиції 161-167,170,172-174
137-2 містить позиції 176,177
138 Контрольний клапан 2 424201-0
139 Болт М6х30 6 922352-8
140 Прокладка 1 442168-0
141 Кришка шестерні 1 318725-5
142 Болт М5х16 4 266813-1
142-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником M5x16 4 922223-9
143 Різьбова пробка отвору для заповнення оливою BBX76 1 6676005000
143 містить позиції 144
144 Ущільнення 1 0213229980
145 Кабельний ввод 1 346083-9
146 Пластина тримача 1 5931501300
147 Гвинт з внутрішнім шестигранником M4x10 1 0119049980
148 Ущільнення картера BBX7600 1 5976500100
149 Масляна частина 1 319008-6
150 Прокладка 1 346452-4
151 Болт М8х12 1 266916-1
151-1 Болт M8X12 2006 PC-7614V 1 921412-3
152 Болт М5х25 5 0119059390
152-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 5 922243-3
153 Паливопровід 1 0851109960
154 Комплект кілець поршня 1 5972003000
154-1 Набір поршньових кілець 1 197040-8
155 Поршень 1 318726-3
156 Сальник 1 213599-8
157 PISTON PIN 1 5802500702
157-1 PISTON PIN 1 257344-1
158 Стопорне кілце 12 2 233995-4
159 Голчастий роликопідшипник 1 0610129940
160 Клин, нова модель 1 0323049950
161 Шайба 1 267448-1
162 Сальник масляний 1 213598-0
163 CRANK SHAFT ASSEMBLY 1 126576-0
164 Впускний клапан 1 331964-0
165 Випускний клапан 1 331965-8
166 COMPRESSION SPRING 11 2 234212-5
167 Ретейнер 2 331966-6
170 Штовхач 2 256526-2
171 Пін 5 1 256186-0
172 Посилювач L 1 313266-6
172-1 Кулачок L BBX7600 1 310715-4
173 Шестерня 1 5973002002
174 Штифт 5 1 256200-2
175 Проставка випускного патрубка 1 331937-3
176 Котер 4 331967-4
177 Посилювач R 1 313267-4
178 MUFFLER GASKET 1 5973501302
178-1 MUFFLER GASKET 1 346682-7
179 Глушник PB7600.4 1 5973001003
179-1 EXHAUST MUFFLER 1 168807-1
181 Болт М6х18 3 266771-1
186 Пусковий ролик 1 5975500000
187 Винт 5х12 1 266585-8
188 Брама 1 424516-5
189 Поворотна рука 2 326200-7
190 Фрикційна пружина 1 234257-3
193 Шнур стартера 1 444043-6
194 Рейка 1 441075-4
195 Спіральна пружина 1 232262-4
196 Корпус стартера 1 141649-8
197 Теплоізоляційна прокладка під карбюратор 1 5233504200
198 CARBURETOR GASKET 1 423438-6
199 Винт М5х25 2 266749-4
200 INSULATOR COMPL 1 141670-7
201 Ізолююча прокладка 1 162333-2
202 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5x14 нова 1 0119059490
203 CARBURETOR 1 168725-3
203 містить позиції 240-246,248-251,253-259
204 HOSE CLAMP 6 1 282027-4
205 TUBE 3-210 1 412134-1
206 CORRUGATE TUBE 160 1 454190-5
207 Трубка 3-130 1 412121-0
208 TUBE 10-110 1 412123-6
209 Паливний насос 1 168398-2
210 Трубка 3-60 1 412112-1
211 Шланг 1 452952-5
212 Трубка 3-25 1 422096-5
213 TUBE 3-240 1 412122-8
214 TUBE 10-220 1 412124-4
215 PLATE 31 1 346582-1
216 CHOKE LEVER 1 453502-9
217 SERIAL NO. LABEL 1 814P65-0
218 CLEANER PLATE ASSEMBLY 1 126149-9
218 містить позиції 219-224
219 AIR CLEANER PLATE 1 453501-1
220 Клапан 1 424316-3
221 SEPARATOR GASKET 1 162325-1
222 SEPARATOR NET 1 352013-0
223 SEPARATOR STOPPER 1 162322-7
224 SEPARATOR PLATE 1 162324-3
225 Повітряна заслінка 1 5973501700
226 шуруп 1 266427-6
227 Гвинт M5X25 1 911243-8
228 PAN HEAD SCREW M5X70 2 911293-3
229 Повітряний фільтр 1 442181-8
230 AIR CLEANER COVER COMPLETE 1 141525-6
↑* INDICATION LABEL 1 898350-3
232 Наконечник запальної свічки 1 424105-6
233 Пружина для контактного наконечника свічки запалюв 1 324891-8
234 Гвинт 2 0119049970
235 WIRE 1 638784-6
236 Провід 2 PB7600.4 1 638710-5
237 Електронне запалювання 1 5977001010
238 Гайка ротора 1 5977001020
238-1 FLYWHEEL 1 319170-7
239 Гайка М10 1 264054-3
240 Корпус помпи 1 141672-3
↑* Внутрішнє окно 1 352010-6
↑* Впускний сітчастий фільтр 1 WJ00014070
241 Діафрагма мірна 1 442183-4
242 Діафрагма 1 168620-7
243 Кришка 1 WJ00021158
244 Гвинт 4 WJ00096325
245 Винт 1 266795-7
246 гайка М6 1 264065-8
248 Шарнір 1 325922-6
249 Шайба 1 413140-9
250 Шуруп М3х10 2 266704-6
251 Фіксатор кабеля 1 346491-4
253 Стопорне кільце Е3 1 257964-1
254 Кільце 1 424444-4
255 Компресійна пружина 1 234183-6
256 Кільце 2 ЕМ2500 1 213538-8
257 JET 1 326243-9
258 Ущільнення помпи 1 442155-9
259 Діафрагма ЕМ2500 1 168575-6
259-1 Мембрана насоса 1 WJ00009599
261 Ручка стартера 1 424361-8
262 Фіксатор шнура 1 424360-0
263 SPONGE 12 1 423467-9
270 TAPPING SCREW 4X18 5 266326-2
271 LEVER CASE SET 1 183A32-9
271 містить позиції 287
272 Контрольний кабель 1 168843-7
273 Пружина стиснення 4 1 231469-9
274 THROTTLE LEVER 1 455648-7
275 гайка 1 252126-6
276 Пружина CL142D 1 232264-0
277 THROTTLE LINK 1 455651-8
278 LOCK OFF LEVER 1 455649-5
279 Пружина 7 EBH2500 1 233541-3
280 Пружина стиснення 4 1 231469-9
281 STOPPER 1 455652-6
282 Вузол вимикача 1 638642-6
283 основний вузол 1 632C07-2
284 HEX SOCKET HEAD BOLT M4X20 1 266935-7
285 CABLE HOLDER 1 455653-4
286 ADJUSTER 1 455654-2
286-1 ADJUSTER 1 457250-2
287 LEVER CASE SET 1 183A32-9
287 містить позиції 271
288 Винт М5х30 1 265762-9
289 LEVER 43 1 455650-0
290 Затисна шайба 6 1 253903-9
291 Шайба 5 1 267010-2
292 HEX SOCKET HEAD BOLT M4X20 1 266935-7
293 CORRUGATE TUBE 1 456235-5
294 BLIND PACKING 1 424760-4
295 STRAINER CASE 1 456173-1
296 JOINT STRAINER 1 453559-0
297 Винт PT 3*16 6935FD 2 266429-2
298 CAP HOSE 1 453616-4
299 гайка 1 252126-6
A01 HAND STRAP 1 163319-9
A02 BOX WRENCH 1 782237-8
A03 DRIVER 1 783019-1
A04 OIL BOTTLE 1 242072-1
A05 HOSE CLAMP 76 4 282024-0
A06 Кламп 1 282025-8
A07 FLEXIBLE PIPE 1 412115-5
A08 STRAIGHT PIPE 630 1 453699-4
A09 NOZZLE 0.8 1 326214-6
A10 BENT PIPE 630 1 453507-9
E01 SOUND 113DB LABEL 1 812D40-8