Схема запасных частей (деталировка) для Ламельный фрезер Makita PJ7000

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 2 922422-3
002 Пласка шайба 8 2 941202-8
003 GRIP 1 453218-6
004 Самонарізний гвинт 4x22 4 266324-6
005 Ковпачок 1 417771-6
006 Натискна пружина 8 GA5020/6020, нова модель 1 234057-1
007 Гайка М6 1 252186-8
008 Шестірня 10 1 227545-5
009 Кільце круглого перетину 26 1 213445-5
010 Шарикопідшипник 629DDW 1 211092-6
011 Запобіжне кільце R-26 1 962105-3
012 Направляюча пластина 1 413126-3
013-1 Крильчатка 56 1 240139-9
014 Якір у зборі 240V 1 517649-4
014 містить позиції 13,15,16
015 Ізоляційна прокладка 1 681636-0
016 Шарикопідшипник 607LLB 1 210034-7
017 Лаберинтне резинове кільце 1 421868-5
018 Обтічник 1 450796-7
019 Самонарізний гвинт 4x70 2 266325-4
020 FIELD 220-240V 1 623533-4
021 PJ7000 NAME PLATE 1 896483-8
022 Винт 3*8 2 266492-5
023 Тримач вугільної щітки 6x9 2 643839-4
024 Вугільна щітка, CB-459 1 194722-3
025 Вимикач 1 650621-4
026 Клемна панель для кабеля GA5030/4530 1 687681-3
027 TAPPING SCREW 4X18 1 266326-2
028 Конденсатор 1 638739-1
029 Захист кабелю гумовий 8-85 1 682502-4
030 Кабель 1.0-2-4.0 1 695034-2
031 TAPPING SCREW 4X18 1 266326-2
032 Задня кришка 1 450794-1
033 Кнопка перемикача 1 450797-5
034 Натискна пружина 4 1 233121-5
035 MOTOR HOUSING 1 450795-9
036 Кнопка перемикача 1 419566-3
037 Кільце круглого перетину 4 9554NB-9558NB/BGA45 1 213032-0
038 Штифт із буртиком 4 1 256510-7
039 GEAR HOUSING COMPLETE 1 141327-0
↑* Гумовий штифт 4 1 263002-9
040 Шарикопідшипник 696ZZ 1 210033-9
041 Пружинне кільце 11 1 233950-6
042 Конічне зубчасте колесо 37 1 227546-3
043 Запобіжне кільце R-32 1 962151-6
044 Шарикопідшипник 6201DDW 1 211129-9
045 SPINDLE 1 326120-5
046 Кільце круглого перетину 42 1 213561-3
047 BEARING BOX 1 318811-2
048 Гвинт M4X20 4 911136-9
049 Гвинт M4X20 2 911136-9
050 Шестигранна гайка M5 1 931203-4
051 PAN HEAD SCREW M5X50 1 266741-0
052 BASE COVER 1 453406-5
053 ROD 10 2 326145-9
054 FENCE COMPLETE 1 141247-8
↑* SCALE PLATE 1 890236-7
055 Запобіжне кільце E-3 2 961017-7
056 Штифт 4 2 256689-4
057 BASE 1 318813-8
058 COMPRESSION SPRING 2.4 1 231282-5
059 Сталева кулька 3.5 1 216001-0
060 STOPPER 1 318814-6
061 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5x6 2 266264-8
062 +PAN HEAD SCREW M4 1 266738-9
063 Кільце круглого перетину 22.4 1 213008-7
064 Насадка 3901 1 415252-4
065 THUMB SCREW M5X10 1 265785-7
066 Пласка пружина 1 232131-9
067 Кільце круглого перетину 4 1 213023-1
068 FLAT HEAD SQ. NECK BOLT M6X20 1 266737-1
069 COMPRESSION SPRING 2.4 1 231282-5
070 Сталева кулька 3.5 1 216001-0
071 Поворотна пружина 8 2 231795-6
072 LEVER 40 1 272263-0
073 Шестигранна гайка M6 1 252159-1
074 Запобіжне кільце E-8 1 961014-3
075 Шайба 6 1 253804-1
076 Внутрішній фланець 40 1 224280-6
077 Фланцева гайка 10-40 1 224505-8
078 Кожух ножа PJ7000 1 318845-5
079 RUBBER SPIKE 2 424479-5
080 Кільце круглого перетину 4 1 213023-1
A01 ANGLE GUIDE ASSEMBLY 1 123149-0
A01 COMPO-PARTS
A02 DUST BAG ASSEMBLY 1 123150-5
↑* FASTENER 1 410602-8
A03 SET PLATE 4 1 415579-2
A04-1 CUTTER 100MMX6T 1 B-20644
A05 LOCK NUT WRENCH 20 1 782401-1
A06-1 CONNECTOR PLASTIC CASE (TYPE3) 1 821551-8
↑* LATCH 4 453974-8
A07 INNER TRAY 1 837661-1
A08 PJ7000J INDICATION LABEL 1 800X58-1
A09 PJ7000J PLASTIC CASE LABEL 2 800X59-9