Схема запасных частей (деталировка) для Монтажная пила Maktec MT 242

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
У нас есть все данные! В ближайшее время для Вас будет активная схема!
Поз Наименование Код Кол-во
002 Гвинт М5х20 4 265122-5
003 Фланець 90 MT242 1 224456-5
004 Гвинт з шестигранною голівкою M10X25 1 251680-7
005 Ковпачок 1 418142-0
006 Ковпачок 1 418142-0
007-1 SAFETY GUIDE 1 165707-6
008 Гвинт М6х52 1 265121-7
010 Гвинт М6х52 1 265121-7
011 CENTER COVER 1 346635-6
012 шуруп 1 265754-8
013 Кільце круглого перетину 14 1 213180-5
014 Кільце 17 1 257255-0
015 Фланець 90 MT242 1 224456-5
016 Кільце 17 1 257255-0
017 SAFETY COVER 1 165706-8
018 Шарикопідшипник 6203ZZ MT240 1 211282-1
019 Підшипниковий щит 1 317663-8
020 Зубчасте колесо 49 MT240 1 226572-9
021 Шпиндель MT240 1 324321-9
022 Шарикопідшипник 6000ZZ MT240/952 1 210067-2
023 HANDLE SET 1 187128-2
023 містить позиції 30
024 Вимикач МТ240 1 650545-4
025 Важіль перемикача 1 418140-4
026 Блокування перемикача 1 418139-9
027 Пружина стиснення 4 1 231397-8
028 Підвіска МТ240 1 281216-8
029 Штифт 6 1 268101-2
030 HANDLE SET 1 187128-2
030 містить позиції 23
031 Кнопка перемикача 1 418138-1
032 TAPPING SCREW 4X18 4 266326-2
034 Гвинт М5х40 3 265104-7
035 Контактна колодка 1 654588-8
035-1 Контактна колодка 1P 1 654532-5
036 Шумоглушник 1 645191-6
037 Фільтр (кільце) 1 688131-1
038 TAPPING SCREW 4X18 2 266326-2
039 Фіксуюча панель для кабеля 1 687124-5
040 Шнур живлення 1.0-2-3.0 MT240 1 665872-6
040-1 POWER SUPPLY CORD 1.0-2-3.0 1 695485-9
041 Захист кабелю гумовий 9.3-90 1 682540-6
042 MT242 NAME PLATE 1 897918-2
043 MOTOR HOUSING COMPLETE 1 140939-6
↑* Тримач вугільних щіток 2 643564-7
044 Ковпачок тримача щітки 7-18 2 643700-5
045 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-203 1 191953-5
046 Гвинт М5х40 4 265104-7
047 Статор у зборі 220-240V MT240Статор у зборі 220-240V MT240 1 596249-3
↑* Пружина для тримача вугільної щітки 2 654237-7
047 З'єднувач P-2 2 654502-4
048 Самонарізний гвинт 5x80 2 266328-8
049 Діафрагма 1 418143-8
050 Шарикопідшипник 6200ZZ 1 210070-3
051 Якір 230-240V MT242 1 517864-0
051 містить позиції 50,52-54,97
052 Робоче колесо вентилятора 80 1 240063-6
053 Шайба 15 1 267274-8
054 Шарикопідшипник 6202ZZ 1 211240-7
055 Фіксатор 1 324322-7
056 Натискна пружина 7 1 233372-0
057 Корпус редуктора 1 153600-6
↑* Гумовий штифт 6 1 263029-9
058 Пружинний штифт 5-20 1 951163-4
059 Пускова ручка 120 1 272027-2
060 Шпиндель лещат 1 324323-5
063 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6x10 1 251961-9
064 Ланцюг МТ240 1 282015-1
065 Тримач лещат 1 313114-9
066 Пластина МТ240 1 345311-9
067 Напрямна для гвинта 1 317662-0
068 Пружинний штифт 5-36 1 951175-7
069 Просічний штифт 4-16 1 951110-5
070 Гвинт М8х20 2 265125-9
071 Гвинт М10х25 1 265508-3
072 Гвинт М10х25 1 265508-3
073 Направляюча пластина MT242 1 346637-2
074 Гайка М10-17 1 252183-4
075 Пружинна шайба 10 1 942251-8
076 Шайба 10 1 267258-6
077 Труба 20-128 1 331648-0
078 Зворотна пружина 24 1 231667-5
081 Іскрогасник 2414EN, MT242 1 165705-0
082 Гвинт М6х12, нова модель 1 265144-5
083 Розпірна деталь 3 421834-2
084 Шайба 10 1 267258-6
085 Гвинт М10х140 1 265509-1
086 Опорна плита 1 165373-9
087 Запобіжне кільце S-8 1 961004-6
088 Шайба 8 1 267257-8
089 Штифт 16 MT242 1 256545-8
090 Запобіжне кільце S-16 1 961056-7
091 Шайба 8 1 267257-8
092 Пластина MT242 1 346636-4
093 Пласка шайба 6 1 941152-7
095 Гумовий блок 1 421870-8
096 Гумовий корпус 1 345443-2
097 Ізоляційна прокладка 1 681630-2
098 Затисна шайба 6 1 253903-9
A01 SOCKET WRENCH 17 1 782210-8
A02 14"CUT-OFF WHEEL 5PCS 1 B-19881-5