Схема запасных частей (деталировка) для Настольная дисковая пила Makita MLT 100

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Поз Наименование Код Кол-во
001 Гвинт з шестигранною голівкою M10X35 4 JM27000001
002 Пружинна шайба 10 4 JM27000002
003 Шайба 10 4 JM27000003
004 Гвинт з хрестовим шліцем самонарізний 2 JM27000004
005 Ручка 1 JM27000005
006 Ручка 1 JM27000006
007 Шестигранна гайка M4 1 JM27000007
008 Днище 1 JM27000008
009 Шайба 4 2 JM27000009
010 Обмежувальний кронштейн 1 JM27000010
011 Гвинт з хрестовим шліцем M4x12 2 JM27000011
012 Кронштейн B 1 JM27000012
013 Пружинна шайба 4 2 JM27000013
014 Фіксуюча рейка 2 JM27000014
015 Шина 1 JM27000015
016 Гвинт з хрестовим шліцем M6x10 1 JM27000016
017 Пружинна шайба 6 3 JM27000017
017-1 Шайба 6 3 JM27000024
018 Зубчаста штанга стола ковзання 1 JM27000018
019 Кронштейн B 1 JM27000019
020 Кожух шини 2 JM27000020
021 Кожух шини 2 JM27000021
022 Фіксуюча рейка I 2 JM27000022
023 Шина 1 JM27000023
024 Шайба 6 2 JM27000024
025 Зубчасте колесо 1 JM27000025
026 Клепка 5x9 6 JM27000026
027 Гвинт з хрестовим шліцем M4x10 2 JM27000027
028 Шток 1 JM27000028
029 Запобіжне кільце 6 1 JM27000029
030 Ковзна плита 1 JM27000030
031 Зубчата передача 1 JM27000031
032 Гайка М6 12 JM27000032
033 Гвинт з шестигранною голівкою M6X10 12 JM27000033
034 Гайка 1 JM27000034
035 Стіл ковзання 1 JM27000035
036A_ Кожух стола ковзання 1 JM27000036
037 Гвинт самонарізний ST3,9x8 3 JM27000037
038 Гвинт з хрестовим шліцем M6x16 2 JM27000038
039 Кронштейн A 1 JM27000039
040A_ Головний стол А 1 JM27000040
040A1 MAIN TABLE A 1 JM27000430
041 Гвинт з хрестовим шліцем M5x10 2 JM27000042
042 Стопорна ручка 2 JM27000043
043 Напрямна шина ковзання В 2 JM27000044
044A_ REAR EXTENSION TABLE 1 JM27000045
044A1 REAR EXTENSION TABLE ASSEMBLY 1 JM27000046
045 Велика шайба 2 JM27000047
046 Розпірне кільце 5 MLS100 2 JM27000048
047 Гвинт з хрестовим шліцем M5x14 2 JM27000049
049 Стяжна гайка M4 1 JM27000051
050 Шайба, Dm=8,4 1 JM27000055
051 Кріпильна пластина 2 JM27000056
052 Лівий захист 1 JM27000057
053 Болт 1 JM27000058
054 Штифт 4x8 1 JM27000059
055 Шайба, Dm=8,4 1 JM27000060
056 WRENCH 1 JM27000061
057 Бічна захисна пластина 1 JM27000062
058 Штифт підшипника 1 JM27000063
059 Шайба A 1 JM27000064
060 Кільце 10 1 JM27000065
061 Гвинт з хрестовим шліцем і потайною головкою M4x8 6 JM27000066
062A_ Насадка для стола 1 JM27000067
063A_ RIGHT EXTENSION TABLE 1 JM27000068
064 Болт M14x20 2 JM27000069
065 Гайка М8 3 JM27000070
066 Пружинна шайба 8 3 JM27000071
067 Шайба 8 3 JM27000072
068 Кріпильний болт з квадратною шийкою M8x25 3 JM27000073
069 Кришка A 1 JM27000074
070 Передня шина нижня 1 JM27000075
071 Кришка B 1 JM27000078
072 Напрямна шина ковзання A 2 JM27000079
072-1 SLIDING BAR A 2 JM27000425
073 Шина передня 1 JM27000082
074 Стопорна ручка A 1 JM27000085
077A_ Кріпильна пластина 1 JM27000088
078 Захисна пластина 1 JM27000089
079 Патрубок для видалення пилу 1 JM27000090
080 Гвинт з шестигранною голівкою M5x65 1 JM27000091
081 Гвинт з шестигранною голівкою M5x55 1 JM27000092
082 Тримач кабелю 2 JM27000093
083 Захисна трубка кабелю 1 JM27000094
084A_ Тримач 2 JM27000095
085 Гвинт з хрестовим шліцем M5x25 6 JM27000096
087 Затискна пластина 1 JM27000102
088 Гвинт з хрестовим шліцем самонарізний 2 JM27000103
089 Гвинт з шестигранною голівкою M10X45 1 JM27000104
090A_ Шкаф 1 JM27000105
091 Днище 1 JM27000108
092 Велика шайба 4 1 JM27000109
093 Етикетка для фронтальної плити 1 JM27000110
094 Гвинт з шестигранною голівкою M6X16 2 JM27000111
095 Кронштейн B 1 JM27000112
096A_ Наклейка з логотипом 1 JM27000113
097 Гвинт з хрестовим шліцем самонарізний 2 JM27000114
098 Корпус пристрою плавного пуску 1 JM27000115
099 Пристрій плавного пуску 1 JM27000116
100 Гвинт з хрестовим шліцем самонарізний 2 JM27000117
101 Фіксуюча панель для кабеля 2 JM27000118
102 Кришка перемикача 1 JM27000119
103 Клемова коробка 1 JM27000120
104A_ Реле перевантаження 1 JM27000121
105 Етикетка Реле перевантаження 1 JM27000122
106 Гайка Реле перевантаження 1 JM27000123
107A_ MAGNETIC SWITCH A (HV) 1 JM27000124
107A1 Магнітний вимикач MLT100 1 JM27000443
108 Гвинт з хрестовим шліцем M4x14 2 JM27000136
109 Гайка М6x12 1 JM27000137
110 Стопорна ручка 1 JM27000138
111 Болт 1 JM27000139
112 Поворотна пружина 1 JM27000140
113 Прокладка 1 JM27000141
114 Кронштейн зубчастої рейки 1 JM27000142
115 Напрямна плита 1 JM27000143
116 Гвинт з хрестовим шліцем і потайною головкою М5х8 4 JM27000144
117A_ Шланг для води 1 JM27000145
119A_ MOTOR(230V) 1 JM27000147
119A_ містить позиції 246-250,253,256,257,260,
119A_ містить позиції 262,263,319-322,431,
119A_ містить позиції 446-448,466,467
120 Хомут 1 JM27000148
121 Болт M6x20 2 JM27000149
122 Розклинювальний ніж 1 JM27000150
123 Кріпильна пластина 1 JM27000151
124 Ковзна плита 1 JM27000152
125 Захисна Скобка 1 JM27000153
126 Кришка бічної стійки, синя 1 JM27000154
127 Пласка шайба 2 JM27000155
128 Гвинт з хрестовим шліцем M5x20 2 JM27000156
129 Стержень 2 JM27000157
130 Шатун 4301BV нова модель 1 JM27000158
131 Ключ 4x8 1 JM27000159
132 Регулювальний кронштейн 1 JM27000160
133 Болт M5x20 2 JM27000161
134 Конічне зубчасте колесо 1 JM27000162
135 Запобіжне кільце 10 1 JM27000163
136 Фіксатор 1 JM27000164
137 Шатун 4301BV нова модель 1 JM27000165
138 Колесо 1 JM27000166
139 Гвинт з хрестовим шліцем M5x12 1 JM27000167
140 Ручка фіксатора 1 JM27000168
141 Винт 1 JM27000169
142 Захисна пластина 1 JM27000170
143 Внутрішній фланець 1 JM27000171
144 Болт з клеєм M6x12 1 JM27000172
145 Проміжна пластина 2 JM27000173
146 Гвинт з хрестовим шліцем M3x20 2 JM27000174
147 Велика шайба 3 2 JM27000175
148 Шестигранна гайка M3 2 JM27000176
149 Гвинт самонарізний ST3,9x10 1 JM27000177
150 Захисна пластина 1 JM27000178
151 Зовнішній фланець 1 JM27000179
152 Гайка M16 1 JM27000180
153 Захисна пластина 1 JM27000181
154 Проміжна пластина 1 JM27000182
155 Гайка M5 1 JM27000183
156 Хомут 1 JM27000184
157 Кришка бічної стійки, синя 1 JM27000185
158 Ручка для валізи 1 JM27000186
159 Штіфт 3x30 1 JM27000187
160 Штіфт MLT100X 1 JM27000188
161 Ексцентрикове колесо 1 JM27000189
162 Гальмівна накладка 1 JM27000190
163 Штіфт 1 JM27000191
164A_ Хомут 1 JM27000192
165 Натискна пружина 1 JM27000193
166 Собачка 1 JM27000194
168 Шурупокрут 1 JM27000196
169 Фіксатор 1 JM27000197
170 Гвинт з хрестовим шліцем M4x8 1 JM27000198
171 Хомут 1 JM27000199
172 Заглушка 1 JM27000200
173 RIP FENCE 1 JM27000201
174 Стяжна гайка 2 JM27000203
175 Кріпильний болт з квадратною шийкою M6x60 2 JM27000204
176 Заглушка 1 JM27000205
177 Напрямна шина ковзання 1 JM27000206
178 Фіксатор 1 JM27000207
179 Шайба 3 1 JM27000208
180 Гвинт з хрестовим шліцем M3x8 1 JM27000209
181 Барашкова гайка 1 JM27000210
182 Велика шайба 6 2 JM27000211
183 Шайба, Dm=8,4 1 JM27000212
184 Стопорна ручка 1 JM27000213
185 Шкала 1 JM27000214
186 Ручка для валізи 1 JM27000215
187 Штіфт 1 JM27000216
188 Шпилька 1 JM27000217
189 Шарнір 1 JM27000218
190 Проміжна пластина 1 JM27000219
191 Заглушка 2 JM27000220
192 Підпорна плита 1 JM27000221
193 Кріпильний болт з квадратною шийкою M6x30 2 JM27000222
194A_ Кутовий обмежувач 1 JM27000223
195 Шліфувальна плита 1 JM27000225
246 Мережний кабель 1 JM23000156
247 Гвинт з хрестовим шліцем M8x8 2 JM27000292
248 Кришка бічної стійки, синя 1 JM27000293
249 Кришка для вугільної щітки 2 JM27000294
250 Вугільні щітки MLS100 1 JM23000123
251 Тримач щітки 2 JM27000296
253 Затискна пластина 1 JM27000299
254 Абсорбуюче кільце 1 JM27000361
255 BEARING 6001-2Z 1 JM27000301
255-1 Підшипник 6001-2Z MLT100 1 JM27000445
256A_ Статор 1 JM27000302
257 Гвинт з хрестовим шліцем самонарізний 2 JM27000305
258A_ Якір 1 JM27000306
259 BEARING 6201-2Z 1 JM27000312
259-1 BEARING 6201DDW 1 JM27000446
260 Кільце, D=12 1 JM27000313
261 GEAR BOX 1 JM27000314
261-1 Корпус редуктора нова модель 1 JM27000423
262 Гвинт з хрестовим шліцем M5x35 4 JM27000316
263 Гвинт з хрестовим шліцем і потайною головкою М5х16 3 JM27000317
264 Кришка редуктора 1 JM27000318
265 Шарикопідшипник 6003-2Z 1 JM27000319
266 Запобіжне кільце 35 1 JM27000320
267 Зовнішній вал 1 JM27000321
268 Шпонка 5x6.5x16 1 JM27000323
269 Зубчасте колесо 1 JM27000324
270 Запобіжне кільце 1 JM27000325
271 Прокладка 1 JM27000326
272 Накладка для стола ковзання 2 JM27000327
275 Тримач 1 JM27000330
277 Затискач для кронштейна 2 JM27000332
278 Фірмова табличка з основними характеристиками BTL0 1 JM27080019
280A_ SCALE LABEL 1 JM27000333
281A_ SCALE LABEL 1 JM27000335
283A_ SCALE LABEL 2 JM27000337
283A1 SCALE LABEL 2 JM27000428
284 Болт з клеєм M6x20 2 JM27000339
285 Захисний кожух для пиляльного полотна 1 JM27000340
286 Гвинт з хрестовим шліцем самонарізний 4 JM27000341
287 Етикетка з попередженнями 1 JM27080020
288 Етикетка з попередженнями 1 JM27080060
291 Конденсатор 1 JM27000342
309A_ Захисний кожух для пиляльного полотна 1 JM27000052
309A_ містить позиції 49-60,122,285,286,288
310A_ Передня шина нижня 1 JM27000076
310A_ містить позиції 70,281
311A_ Напрямна шина ковзання A 1 JM27000080
311A_ містить позиції 72,283
311A1 SLIDING BAR A ASSEMBLY (MMSCAL 1 JM27000426
311A1 містить позиції 72,283
312A_ Шина передня 1 JM27000083
312A_ містить позиції 73,280
313A_ Внутрішнє кільце 30,0 1 JM27000100
314A_ Вузол шкафа 1 JM27000106
315A_ Вимикач 1 JM27000127
315A_ містить позиції 97-108,291,430,498
316A_ RIP FENCE ASSEMBLY 1 JM27000202
316A_ містить позиції 121,158-166,168-173,175
316A_ містить позиції 176,418,435,458,484,500
316A_ містить позиції 501,521
317A_ MITER GUAGE ASSEMBLY 1 JM27000224
317A_ містить позиції 92,157,174,177-195,452,
317A_ містить позиції 483,485,523
319 Корпус двигуна 1 JM27000298
319 містить позиції 251
320A_ Ротор компл. 1 JM27000309
320A_ містить позиції 254,255,258,259
321 GEAR BOX ASSEMBLY 1 JM27000315
321 містить позиції 261,271
321-1 Корпус редуктора нова модель 1 JM27000424
321-1 містить позиції 261,271
322 Вузол зовнішнього валу 1 JM27000322
322 містить позиції 264-270
411 Шайба 6 12 JM27000024
412 Шайба 6 12 JM27000024
413 Шайба 6 2 JM27000024
414 Шайба 6 2 JM27000024
415 Шайба 6 2 JM27000024
416 Шайба 6 2 JM27000024
417 Шайба 6 2 JM27000024
418 Шайба 6 2 JM27000024
424 Гвинт з хрестовим шліцем самонарізний 2 JM27000004
426 Гвинт з хрестовим шліцем самонарізний 2 JM27000004
427 Гвинт з хрестовим шліцем самонарізний 2 JM27000004
428 Гвинт з хрестовим шліцем самонарізний 6 JM27000004
429 Гвинт з хрестовим шліцем самонарізний 2 JM27000004
430 Гвинт з хрестовим шліцем самонарізний 2 JM27000004
431 Гвинт з хрестовим шліцем самонарізний 2 JM27000004
432 Шайба 4 4 JM27000009
433 Шайба 4 1 JM27000009
434 Шайба 4 1 JM27000009
435 Шайба 4 1 JM27000009
437 Шайба 4 2 JM27000009
438 Шайба 4 2 JM27000009
439 Шайба 4 2 JM27000009
440 Шайба 4 1 JM27000009
441 Пласка шайба 2 JM27000155
442 Пласка шайба 2 JM27000155
443 Пласка шайба 1 JM27000155
444 Пласка шайба 1 JM27000155
445 Пласка шайба 2 JM27000155
446 Пласка шайба 4 JM27000155
447 Пласка шайба 2 JM27000155
448 Пласка шайба 2 JM27000155
449 Гвинт з хрестовим шліцем M6x10 3 JM27000016
450 Гвинт з шестигранною голівкою M6X10 3 JM27000033
451 Пружинна шайба 4 4 JM27000013
452 Пружинна шайба 4 1 JM27000013
453 Пружинна шайба 4 2 JM27000013
454 Пружинна шайба 4 2 JM27000013
455 Пружинна шайба 4 1 JM27000013
457 Пружинна шайба 6 3 JM27000017
458 Пружинна шайба 6 2 JM27000017
459 Пружинна шайба 6 2 JM27000017
460 Пружинна шайба 6 2 JM27000017
461 Пружинна шайба 6 2 JM27000017
462 Гайка М6 1 JM27000032
463 Розпірне кільце 5 MLS100 2 JM27000048
464 Розпірне кільце 5 MLS100 2 JM27000048
465 Розпірне кільце 5 MLS100 1 JM27000048
466 Розпірне кільце 5 MLS100 4 JM27000048
467 Розпірне кільце 5 MLS100 2 JM27000048
468 Гвинт з хрестовим шліцем M5x10 2 JM27000042
469 Гвинт з хрестовим шліцем M5x10 2 JM27000042
470 Гвинт з хрестовим шліцем M5x10 2 JM27000042
471 Гвинт з хрестовим шліцем M5x10 2 JM27000042
472 Гвинт з хрестовим шліцем M5x10 1 JM27000042
473 Велика шайба 4 2 JM27000109
474 Велика шайба 4 6 JM27000109
475 Велика шайба 4 2 JM27000109
476 Велика шайба 4 1 JM27000109
477 Гвинт з хрестовим шліцем M4x12 4 JM27000011
478 Гвинт з хрестовим шліцем M4x12 1 JM27000011
479 Гвинт з хрестовим шліцем M4x12 1 JM27000011
480 Гвинт з хрестовим шліцем M4x12 2 JM27000011
481 Велика шайба 6 JM27000047
482 Велика шайба 2 JM27000047
483 Гвинт з хрестовим шліцем і потайною головкою M4x8 2 JM27000066
484 Гвинт з хрестовим шліцем і потайною головкою M4x8 1 JM27000066
485 Гвинт з хрестовим шліцем M4x10 1 JM27000027
486 Гвинт з хрестовим шліцем M4x10 2 JM27000027
487 Гвинт з хрестовим шліцем M4x10 2 JM27000027
488 Гвинт з хрестовим шліцем M4x10 1 JM27000027
489 Гвинт самонарізний ST3,9x8 3 JM27000037
490 Болт M6x20 2 JM27000149
491 Болт M6x20 2 JM27000149
492 Гайка М8 2 JM27000070
493 Пружинна шайба 8 2 JM27000071
494 Шайба 8 2 JM27000072
495 Кріпильний болт з квадратною шийкою M8x25 2 JM27000073
496 Гвинт з хрестовим шліцем M6x16 2 JM27000038
497 Стопорна ручка 2 JM27000043
498 Гвинт з хрестовим шліцем самонарізний 2 JM27000114
500 Стяжна гайка 2 JM27000203
501 Велика шайба 6 2 JM27000211
504 Стяжна гайка M4 2 JM27000051
505 Ручка 1 JM27000005
506 Ручка 1 JM27000006
507 Шестигранна гайка M4 1 JM27000007
508 Обмежувальний кронштейн 1 JM27000010
509 Зубчаста штанга стола ковзання 1 JM27000018
510 Кронштейн A 1 JM27000039
511 Шайба A 1 JM27000064
514 Кришка A 1 JM27000074
515 Кришка B 1 JM27000078
516 Ковзна плита 1 JM27000152
517 Ключ 4x8 1 JM27000159
518 Конічне зубчасте колесо 1 JM27000162
519 Запобіжне кільце 10 1 JM27000163
520 Гвинт з хрестовим шліцем M5x12 1 JM27000167
521 Кришка бічної стійки, синя 1 JM27000185
523 Барашкова гайка 1 JM27000210
524 Кожух стола ковзання 1 JM27000036
A01 PUSH STICK 1 JM27000086
A02 WRENCH B 2 JM27000087
A03 TRIANGLE PLATE 1 JM27000328
A04 WRENCH 1 JM27000329
A05 BLADE 260X30.0 1 JM27000097