Схема запасных частей (деталировка) для Торцовочная пила Makita MLS 100

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
стрелка влево
1
из 2 стрелка вправо
Поз Наименование Код Кол-во
001 Ручка 2704 1 JM23000001
002 Тримач ручки 1 JM23000002
003 Пружинне стопорне кільце 8 2 JM23000003
004 Гвинт з внутрішнім шестигранником M8x20 2 JM23000004
005 Фіксуюча пружина 1 JM23000005
005-1 KNOCK SPRING SET 1 JM23000200
005-1 містить позиції 152,153
006 Фіксуюча ручка MLS100 2 JM23000006
007 Етикетка з кутовою шкалою MLS100 1 JM23000007
008 Заклепка з напівкруглою головкою 3х12 2 JM23000008
009 Вузол опорної плити 1 JM23000009
009 містить позиції 7,8,10
010 CAUTION LABEL 1 810965-6
011 Тримач плати MLS100 1 JM23000011
012 Гвинт 1 JM23000012
013 Шайба 10 2 JM23000013
014 Фасонний диск MLS100 1 JM23000014
015 Гайка М10, яка стопориться автоматично MLS100 1 JM23000015
016 Упор 2 JM23000016
017 Стрілка для кутових градусів MLS100 1 JM23000017
018 Гвинт з потайною головкою 4x10 912112-6 5 JM23000018
019 Цапфа MLS100 1 JM23000019
020 Пластина ковзання LS0800/0810 1 JM23000141
021 Поворотний диск 1 JM23000021
022 Захисна деталь MLS100 1 JM23000022
023 Паралельний упор 1 JM23000023
023-1 Направляюча MLS100 нова 1 JM23000204
024 Гвинт з шестигранною головкою M8x30 4 JM23000024
025 Пружинне стопорне кільце 8 4 JM23000003
026 Шайба 8 4 JM23000026
027 Гвинт з шестигранною головкою M8X20 2 JM23000027
028 Шестигранна гайка М8 2 JM23000028
029 Стрілка для градусів нахилу MLS100 1 JM23000029
030 Шайба 5 1 JM23000030
031 Пружинне стопорне кільце 5 1 JM23000031
032 Гвинт M5x10 1 JM23000032
033 Гвинт із шестигранною головкою M8X16 1 JM23000033
034 Шестигранна гайка М8 1 JM23000028
035 Заклепка з напівкруглою головкою 3х12 2 JM23000034
036 SCALE LABEL 1 JM23000035
037 Кронштейн 1 JM23000036
037 містить позиції 35,36
038 Вал 1 JM23000037
039 Напрямна плита MLS100 1 JM23000038
040 Гвинт M6X16 3 JM23000039
041 Пружинне стопорне кільце 6 3 JM23000040
042 Шайба 6 3 JM23000041
043 Затискач 1 JM23000042
044 Шайба 5 1 JM23000030
045 Пружинне стопорне кільце 5 1 JM23000031
046 Гвинт M5x10 1 JM23000032
047 Ручка фіксатора 1 JM23000143
048 Шайба 10 1 JM23000013
049 Гайка М12, яка стопориться автоматично MLS100 1 JM23000044
050 U-подібна шайба 12 1 JM23000045
051 Ковпак стопорного штифта MSL100 1 JM23000046
052 Кільце круглого перетину 24х6 1 JM23000047
053 Штифт 1 JM23000048
054 Обмежувальний штифт MLS100 1 JM23000049
055 Зворотна пружина MLS100 1 JM23000050
056 Кільце, D=12 1 JM23000051
057 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 4 JM23000052
058 Пружинне стопорне кільце 6 4 JM23000040
059 Шайба 6 4 JM23000041
060 Шайба 5 2 JM23000030
061 Пружинне стопорне кільце 5 2 JM23000031
062 Гвинт M5x10 2 JM23000032
063 Захисна кришка 1 JM23000053
064 Болт MLS100 1 JM23000054
065 Болт з виточкою M5 MLS100 1 JM23000055
066 Втулка/Заслінка 1 JM23000056
067 Болт з виточкою M6 MLS100 1 JM23000057
068 Шарнір 1 JM23000058
069 DUST NOZZLE 1 JM23000059
069-1 Пиловідвід MLS100 1 JM23000178
070 Гвинт М4 MLS100 1 JM23000060
070-1 Гвинт М4 MLS100 2 JM23000060
071 Корпус пиляльного полотна 1 JM23000146
071 містить позиції 72-74
071-1 Корпус пиляльного полотна new 1 JM23000180
071-1 містить позиції 72-74
072 Етикетка MAKITA 1 JM23080002
073 Попереджувальна наклейка 1 817667-5
074 Попереджувальна наклейка 1 810968-0
075 Обмежувальне кільце MLS100 1 JM23000063
076 SCREW 1 JM23000064
077 Фланцеве кільце 2 JM23000065
078 Фіксуюча пружина MLS100 1 JM23000066
079 Фіксатор шпинделя 1 JM23000067
080 Кожух 1 JM23000068
081 Шайба 5 2 JM23000030
082 Пружинне стопорне кільце 5 2 JM23000031
083 Гвинт M5x12 2 JM23000069
084 Шайба 16 1 JM23000070
085 Гайка М16, яка стопориться автоматично MLS100 1 JM23000071
086 Пристрій для захисту від торкання 1 JM23000072
087 Зворотна пружина 1 JM23000073
088 Гвинт M6x10 MLS100 1 JM23000074
089 Колесо 1 JM23000075
090 Запобіжне кільце E MLS100 1 JM23000076
091 Болт з виточкою M6 MLS100 1 JM23000077
092 Гумова втулка 1 JM23000078
093 Фіксуюча пластина 1 JM23000079
094 Гайка М6, яка стопориться автоматично MLS100 1 JM23000080
095 Болт з виточкою M5 MLS100 1 JM23000081
097 Попереджувальна наклейка 1 810964-8
098 NAME PLATE 1 JM23080055
099 Шпиндель 1 JM23000084
100 Клин 5х10 MLS100 1 JM23000085
101 Шарикопідшипник 6304-RZ MLS100 1 JM23000086
102 Затискне кільце 20 MLS100 1 JM23000087
103 Зубчасте колесо 1 JM23000088
104 Затискне кільце 16 MLS100 1 JM23000089
105 Гвинт M6 1 JM23000090
106 Корпус передачі 1 JM23000091
107 Гвинт M5x20 1 JM23000092
108 Обмежувальна плита MLS100 1 JM23000093
109 Обмежувальний диск MLS100 1 JM23000094
110 Регулювальний диск MLS100 1 JM23000095
111 Шестигранна гайка M4 6 JM23000096
112 HANDLE COVER 1 JM23000195
112-1 Кожух ручки 1 JM23000149
113 Напрямна вентилятора 1 JM23000098
114 Шарикопідшипник 6201Z MLS100 1 JM23000099
115 Якір MLS100 1 JM23000100
115 містить позиції 114,117
116 Гвинт самонарізний ST4.8x70 2 JM23000101
117 Шарикопідшипник 6001Z MLS100 1 JM23000102
118 Гумове кільце 1 JM23000103
119 Статор MLS100 1 JM23000104
119 містить позиції 120
120 Патрон для прапорця 2 JM23000105
120-1 Патрон для прапорця 1 JM23000105
121 Гвинт самонарізний ST4.2x12 2 JM23000106
122 Фіксуюча панель для кабеля 1 JM23000107
123 Мережний кабель 1 JM23000156
124 Захист кабелю гумовий 1 JM23000109
125 Шумоглушник 1 JM23000110
126 Затискач для кронштейна 1 JM23000111
127 Перемикач MLS100 1 JM23000112
128 Гвинт самонарізний ST3x8 2 JM23000113
129 Важіль перемикача 1 JM23000114
130 Гвинт самонарізний ST4.2x12 2 JM23000115
131 Опорна плита модель клемної коробки 1 JM23000116
132 MOTOR HOUSING COMP. 1 JM23000194
132 містить позиції 97,136,137
132-1 Вузол корпусу двигуна 1 JM23000151
132-1 містить позиції 97,136,137
133 Гвинт M4x30 6 JM23000118
134 Гвинт самонарізний MLS100 1 JM23000119
135 Ковпачок тримача вугільної щітки 2 JM23000120
136 Тримач вугільних щіток 2 JM23000121
137 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5x8 2 JM23000122
138 Вугільні щітки MLS100 1 JM23000123
139 Гвинт самонарізний ST5.2x12 2 JM23000124
140 Кришка корпусу двигуна 1 JM23000125
141 Баранцевий гвинт MLS100 1 JM23000126
142 Кронштейн 1 JM23000132
143 Блокуючий важіль 1 JM23000133
144 Пружина для важеля 1 JM23000134
145 Гвинт M5 MLS100 1 JM23000135
146 Ущільнювальна шайба 4 2 JM23000136
147 Розпірне кільце 4 MLS100 2 JM23000137
148 Гвинт M4x8 2 JM23000138
149 Гайка М5, яка стопориться автоматично MLS100 1 JM23000139
150 Шайба 5 1 JM23000030
151 CAPACITOR 1 JM23000183
152 KNOCK SPRING CAP 1 JM23000185
153 Фіксуюча пружина 1 JM23000005
A01 Тримач для MT230 2 JM23000127
A02 Бічний упор 2 JM23000128
A03 Баранцевий гвинт MLS100 1 JM23000129
A04 Гайковий ключ 1 JM23000130
A05 Затиск для MT230 1 JM23000131
A06 Вузол мішка для пилу 1 122523-9
A06-1 Пилозбірник для LS1016 1 122852-0
A07 Трикутна лінійка для LS800DWB/2030/BLS820 1 762001-3
E01 Додатковий упор 1 JM23010001
E02 Винт MT230 1 JM23000201
E03 ГайкаM6 LS1017L 1 JM23100110
E04 Гровер MT230 1 JM23000202
E05 Винт M4X12 LS1017L 1 JM23100033
E06 Розпірне кільце 4 MLS100 1 JM23000137
E07 Пласка шайба 6 1 JM23100071