Схема запасных частей (деталировка) для Угловая шлифмашина Makita M 9003

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Поз Наименование Код Кол-во
001 Ковпачок 1 417771-6
002 Натискна пружина 8 GA5020/6020, нова модель 1 234057-1
003 Самонарізний гвинт 5x25 4 266459-3
004 Корпус редуктора 1 319178-1
005 Кільце круглого перетину 26 1 213445-5
006 Гайка M7 GA5020/6020 1 264010-3
007 Шестірня 11A GA6021C 1 227529-3
008 BALL BEARING 6000DDW 1 210059-1
009 Запобіжне кільце R-26 1 962105-3
010 Робоче колесо вентилятора 70 1 240094-5
011 Ротор 1 513929-6
011 містить позиції 10,12,13
012 Ізоляційна прокладка 1 681644-1
013 Шарикопідшипник 608ZZ 1 210029-0
014 Дифузор 1 455301-5
015 Статор 1 594669-5
↑* термінал 2 654220-4
015 З'єднувач P-1.25 2 654501-6
016 Самонарізний гвинт 5x60 2 266329-6
017 Корпус мотора M9002 1 143133-9
↑* BRUSH HOLDER 5X11 2 644501-4
018 Кришка тримача 2 644500-6
019 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-303 1 191963-2
020 Шильда M9003 1 850Y40-6
021 HANDLE SET 1 183B10-5
021 містить позиції 28
021-1 Ручка 1 187951-5
021-1 містить позиції 28
022 конденсатор 1 645240-9
023 Вимикач MT904 1 650116-7
024 Фіксуюча панель для кабеля 1 687124-5
025 TAPPING SCREW 4X18 2 266326-2
026 Захист кабелю гумовий 9.3-90 1 682540-6
027 Шнур живлення 1 665852-2
027-1 Шнур живлення MT940 1 695454-0
028 HANDLE SET 1 183B10-5
028 містить позиції 21
028-1 Ручка 1 187951-5
028-1 містить позиції 21
029 TAPPING SCREW 4X18 4 266326-2
030 Штифт із буртиком 5 1 256505-0
031 Гумовий штифт 4 1 263002-9
032 Шарикопідшипник 696ZZ 1 210033-9
033 рружинне кільце, д13 1 233925-5
034 Спіральна шестерня 38 1 227638-8
035 Захисний кожух шарикопідшипника 39 1 285728-3
036 Гвинт M3X6 3 911003-8
037 Шарикопідшипник 6202DDW MT601/811 1 211241-5
038 Шайба 15 1 267274-8
039 Корпус підшипника 1 319179-9
040 Гвинт M5X18 4 265131-4
041 Шпиндель 1 326434-2
042 Кожух колеса 1 123230-7
↑* Кільце круглого перетину 4 1 213009-5
042 Гвинт M5x16 1 265180-1
043 Внутрішній фланець для шліфувальних машин ?115-230 мм 1 224415-9
043-1 INNER FLANGE 14-45 1 224490-5
044 Гайка з фланцем для шліфувальних машин ?115/125/150 мм 1 224554-5
045 Прозора етикетка 1 804V25-6
A01 Бічна ручка 36 1 153504-2
A02 Ключ для контргайки 35 мм 1 782423-1