Схема запасных частей (деталировка) для Монтажная пила Makita LW 1400

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
У нас есть все данные! В ближайшее время для Вас будет активная схема!
Поз Наименование Код Кол-во
001 Кільце 65 1 213858-0
002 Гвинт М5х20 4 265122-5
003 Фланець 90 MT242 1 224456-5
004 Безключовий фіксатор LW1400 1 123478-1
005 Ковпачок 1 418142-0
006 Ковпачок 1 418142-0
007 Захст L W1400 1 161401-8
008 Гвинт М6х52 1 265121-7
009 Винт M6*12 1 251488-9
010 Гвинт М6х52 1 265121-7
011 CENTER COVER 1 346968-9
011-1 Центральний кожух LW1400 1 347095-5
013 Кільце круглого перетину 14 1 213180-5
014 Кільце 17 1 257255-0
015 Фланець 90 MT242 1 224456-5
016 Кільце 17 1 257255-0
017 Захист LW1400 1 161400-0
018 Шарикопідшипник 6203ZZ MT240 1 211282-1
019 Підшипниковий щит LW1400 1 319393-7
020 Шестерня 50 LW1400 1 227811-0
021 Шпиндель MT240 1 324321-9
022 Шарикопідшипник 6000ZZ MT240/952 1 210067-2
023 Ручка LW1400 1 183C14-3
023 містить позиції 30
024 Вимикач TGC31B UC3041A 1 650716-3
025 Важіль перемикача 1 418140-4
026 Блокування перемикача 1 418139-9
027 Пружина стиснення 4 1 231397-8
030 Ручка LW1400 1 183C14-3
030 містить позиції 23
031 Кнопка відключення 1 411478-6
031-1 Запобіжний штифт для вмикання, нова конструкція 1 417113-4
032 TAPPING SCREW 4X18 4 266326-2
034 Гвинт М5х40 3 265104-7
036 Шумоглушник 1 645190-8
037 Фільтр DHS710 1 688163-8
038 TAPPING SCREW 4X18 2 266326-2
039 Фіксуюча панель для кабеля 1 687124-5
040 Шнур живлення 1.0-2-3.0 MT240 1 665872-6
041 Захист кабелю гумовий 9.3-90 1 682540-6
042 LW1400 наліпка з назвою 1 851S34-8
043 Корпус мотора LW1400 1 143463-8
↑* Тримач щітки 2 643712-8
044 Ковпачок тримача щітки 7-18 2 643700-5
045 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-203 1 191953-5
046 Гвинт М5х40 4 265104-7
047 Статор 220V LW1400 1 593908-0
↑* Кругла клема 2 654197-3
047 З'єднувач P-2 2 654502-4
048 Винт 5*85 2 265A13-6
049 Діафрагма 1 418143-8
050 Шарикопідшипник 6200ZZ 1 210070-3
051 Якір 220-240V LW1400 1 513463-6
051 містить позиції 50,52-54,97
052 Крильчатка 80 LW1400 1 240164-0
053 Шайба 15 1 267714-6
054 Шарикопідшипник 6202ZZ 1 211240-7
055 Фіксатор 1 324322-7
056 Натискна пружина 7 1 233372-0
057 Корпус редуктора LW1400 1 143464-6
↑* Гумовий штифт 6 1 263029-9
057-1 Корпус редуктора LW1400 1 143464-6
↑* Гумовий штифт 6 1 263029-9
058 Пружинний штифт 5-20 1 951163-4
059 Пускова ручка 120 1 272027-2
060 Шпиндель лещат 1 324323-5
063 Гвинт М6х16 1 266321-2
065 Тримач лещат 1 313114-9
066 Пластина МТ240 1 345311-9
067 Напрямна для гвинта 1 317662-0
068 Пружинний штифт 5-36 1 951175-7
069 Просічний штифт 4-16 1 951110-5
070 Гвинт М8х20 2 265125-9
071 Болт M10X20 LW1400 1 266996-7
072 Кнопка 40 LW1400 1 271331-6
073 Пластина LW1400 1 346970-2
074 Шестигранна гайка M10 1 931503-2
074-1 Гайка М10-17 1 252183-4
075 Пружинна шайба 10 1 942251-8
076 U-подібна шайба 10 1 253197-6
077 Труба 20-128 1 331648-0
078 Пружина 33 LW1400 1 233633-8
081 Захист від іскр LW1400 1 161399-9
082 Гвинт М6х12, нова модель 1 265144-5
083 Розпірна деталь 3 421834-2
084 U-подібна шайба 10 1 253197-6
085 Гвинт М10х140 1 265509-1
086 Основа LW1400 1 161432-7
087 Запобіжне кільце S-8 1 961004-6
088 Шайба 8 1 267257-8
089 Штифт 16 MT242 1 256545-8
090 Запобіжне кільце S-16 1 961056-7
091 Шайба 8 1 267257-8
092 Пластина MT242 1 346636-4
093 Затисна шайба 6 1 253903-9
094 Пласка шайба 6 1 941152-7
097 Ізоляційна прокладка 1 681630-2
098 Гвинт M4X6 2 911103-4
099 Кришка LW1400 1 346971-0
100 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5x6 1 266264-8
101 Важіль 125 LW1400 1 272286-8
102 U-подібна шайба 10 1 253197-6
103 Втулка 11 LW1400 1 257389-9
104 Шайба 10 1 253180-3
105 Упорний голчастий роликопідшипник 1024 1 216413-7
106 Шайба 10 LW1400 1 253353-8
107 Шайба 10 LW1400 1 253353-8
108 Упорний голчастий роликопідшипник 1024 1 216413-7
109 Шайба 10 LW1400 1 253353-8
110 Запобіжне кільце E-8 1 961014-3
111 Направляюча основи LW1400 1 161402-6
112 Втулка 20 LW1400 2 257390-4
113 Запобіжне кільце E-8 1 961014-3
114 Кільце круглого перетину 7 1 213011-8
115 Фіксатор LW1400 1 326624-7
116 HEX. SOCKET HEAD BOLT M6X12 1 922311-2
116-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922312-0
117 Пружинна шайба 6 1 942151-2
118 Шестигранна гайка M6 1 931302-2
119 Обмежувач 1 135708-8
119 містить позиції 58-60,65-69,87-92
A01 14"CUT-OFF WHEEL 1 B-19881