Схема запасных частей (деталировка) для Торцовочная пила Makita LS 1016 L

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
У нас есть все данные! В ближайшее время для Вас будет активная схема!
Поз Наименование Код Кол-во
001 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
002 REAR COVER 1 450999-3
003 Контроллер 1 631866-3
004 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
005 Кабель живлення 1,0-2-2,5 1 665865-3
006 Фіксуюча панель для кабеля 1 687052-4
007 LS1016L NAME PLATE 1 866470-1
008 Самонарізний гвинт 5X55 2 266095-5
009 MOTOR BRACKET 1 318399-2
010 Обтікач 1 451001-5
011 Запобіжне кільце S-17 1 961057-5
012 BALL BEARING 6003DDW 1 211275-8
013 Вентилятор 80 1 240001-8
014 Ротор 1 517824-2
014 містить позиції 13,15,16
015 Ізоляційна прокладка 1 681642-5
016 Шарикопідшипник 6000ZZ MT240/952 1 210067-2
017 Статор 1 596349-9
↑* Кругла клема 2 654020-2
017 З'єднувач P-2 2 654502-4
018 MOTOR HOUSING COMPLETE 1 158958-8
↑* Тримач щітки 6.5-13.5 2 643660-1
019 Ковпачок тримача щітки 6,5x18 2 643650-4
019-1 Ковпачок тримача щітки 6,5x18 2 643650-4
020 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-153 1 181044-0
021 Гвинт 4 911948-0
022 Вимикач лезеру 1 638652-3
023 Самонарізний гвинт 4x18 6 265995-6
024 HANDLE COVER COMPLETE 1 158981-3
↑* SWITCH INDICATION LABEL 1 808641-4
025 Трансформатор LS1016 1 631908-3
026 Важіль перемикача 1 451003-1
027 Вимикач C3TA 1 650618-3
028 Важіль для деблокування 1 416356-5
029 Пружина стиснення 4 1 231026-3
030 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
031 HANDLE COMPLETE 1 140049-9
↑* CAUTION LABEL 1 810486-8
032 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
033 Кнопка вимикача 1 451037-4
034 LEAD COVER HOLDER 1 451000-7
035 Самонарізний гвинт 4x18 1 265995-6
036 LEAD COVER 1 451004-9
037 Пружинне кільце 8 1 231928-3
038 Штифт 6 1 256633-1
039 Пружина стиснення 7 1 231240-1
040 Гвинт M4x10 2 911113-1
041 Кільце уретанове 5 1 262001-8
042 Гвинт M6X43 1 265717-4
043 HEX SOCKET HEAD BOLT M8X20 1 266488-6
044 HEX. SOCKET HEAD BOLT M6X20 1 922331-6
044-1 HEX. SOCKET HEAD BOLT M6X20 1 922332-4
045 Фіксуюча панель для кабеля 1 687042-7
046 Самонарізний гвинт CT 4x12 1 266026-4
047 Сопло пилозбірника 1 419277-0
048 Кільце круглого перетину 35 1 213460-9
049 Гвинт М6х16 1 266321-2
050 HEX. SOCKET HEAD BOLT M6X20 1 922331-6
051 Шайба 6 1 253804-1
052 Кільце 6 1 257163-5
053 LINK PLATE COMPLETE 1 158960-1
054 Кільце 6 1 257163-5
055 Шайба 6 1 253804-1
056 Запобіжне кільце E-5 1 961018-5
057 Гвинт M4x10 1 911113-1
058 Тримач захиста LS1016L 1 346050-4
059 Зворотна пружина 11 1 231675-6
060 GUARD 1 451006-5
060-1 GUARD 1 453634-2
061 Захисний вал LS1016L 1 325645-6
062 HEX. FLANGE HEAD BOLT M8X12 1 265324-3
062-1 Гвинт з внутрішнім шестигранником M8x20 1 266283-4
063 BLADE CASE COMPLETE 1 140290-4
↑* Гумовий штифт 6 3 263005-3
063 LASER BEAM CAUTION LABEL 1 810064-4
063-1 BLADE CASE COMPLETE 1 140290-4
↑* Гумовий штифт 6 3 263005-3
063-1 LASER BEAM CAUTION LABEL 1 810064-4
063-2 BLADE CASE COMPLETE 1 140085-5
↑* Гумовий штифт 6 3 263005-3
063-2 LASER BEAM CAUTION LABEL 1 810064-4
064 Шарикопідшипник 608DDW 1 210005-4
065 Запобіжне кільце S-12 1 961052-5
066 Шайба 12 1 253744-3
067 Гумова шайба 1 261104-5
068 Шайба 12 1 253744-3
069 Шестірня редуктора 1 227550-2
070 Шпонка 4 1 254001-2
071 Самонарізний гвинт CT 4x12 2 266026-4
072 Ущільнювач 1 451002-3
073 Зубчасте колесо 1 227701-7
074 Шестірня редуктора 1 227702-5
075 Сталева кулька 4 1 216024-8
076 Вал редуктора 1 325643-0
077 Шарикопідшипник 6000ZZ MT240/952 1 210067-2
078 Шарикопідшипник 608DDW 1 210005-4
079 Запобіжне кільце S-15 1 961055-9
080 Шестірня редуктора 1 227703-3
081 Ущільнювач 1 442147-8
082 Гвинт M5x16 3 911223-4
083 Шарикопідшипник 608DDW 1 210005-4
084 Шайба 5 1 267010-2
085 Пружинна шайба 5 1 942101-7
086 Шестигранна гайка M5 1 931202-6
087 Запобіжне кільце 14-23 1 285847-5
088 Щит підшипника LS1016L 1 158957-0
↑* Гумовий штифт 4 1 263002-9
089 Шарикопідшипник 6002DDW нова модель 1 211236-8
090 Шпиндель 1 325644-8
091 Тримач підшипника 1 285732-2
092 Гвинт з потайною голівкою 2 265034-2
093 Внутрішній флянець 53 LS1016 1 224431-1
093-1 Внутрішній флянець 53 LS1016 1 224431-1
094 Зовнішній флянець 53 LS1016 1 224432-9
095 Гвинт із фланцем М10х20 1 265405-3
095-1 Болт М6х16 1 266755-9
096 Захисний кожух A LS1016L 1 158959-6
096-1 Захисний кожух A LS1016L 1 158959-6
097 TORSION SPRING 45 1 231634-0
098 CUSHION 1 424190-9
099 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6 1 265985-9
100 CENTER COVER 1 346048-1
101 Затисна шайба 10 1 253932-2
102 CENTER WASHER 1 344539-6
103 Центральна пластина LS1016L 1 346047-3
104 Самонарізний гвинт CT 4x16 1 266034-5
105 Самонарізний гвинт 4x12 2 266020-6
106 Пласка шайба 4 2 941051-3
107 Ролік LS1016L 2 424193-3
108 SAFETY COVER B 1 451005-7
108-1 Захисний кожух для LS1016L 1 451754-6
109 Самонарізний гвинт CT 4x12 3 266026-4
110 Лінза 1 418104-8
111 Блок В LS0714FL/L/1013L, нова модель 1 419378-4
112 Гвинт M3X6 2 911003-8
113 Зворотна пружина 9 1 231664-1
114 Фіксувальний гвинт М4х6 1 266318-1
115 Гвинт з буртиком М5 1 266306-8
116 Блок С LS0714FL/L/1013L, нова модель 1 419379-2
117 Натискна пружина 6 1 233471-8
118 Ланцюг лазера в зборі LS1016 1 638651-5
119 Зворотна пружина 9 1 231664-1
120 Фіксувальний гвинт М4х6 1 266318-1
121 Стопорний гвинт M5x8 2 266229-0
122 LASER COVER 1 451014-6
123 Самонарізний гвинт CT 4x16 2 266034-5
124 PROTECTOR 1 451038-2
125 Барашковий гвинт M5x24 1 265753-0
126 U-подібна шайба 5 1 253807-5
127 Гвинт М4 2 265026-1
128 Пласка шайба 5 2 941102-2
129 Натискна пружина 7 2 233267-7
130 Пласка шайба 5 2 941102-2
131 Упор 45 2 272261-4
132 Гайка 2 325651-1
133 Шайба 6 2 253804-1
134 Упор верхній LS1016L 1 140070-8
↑* CAUTION LABEL 1 810503-4
134-1 UPPER FENCE R COMPLETE 1 142813-4
↑* CAUTION LABEL 1 810503-4
135 Пластина направляюча 2 346058-8
136 LOWER FENCE R 1 318415-0
136-1 LOWER FENCE R 1 318596-0
136-2 LOWER FENCE R 1 318596-0
137 Винт 6х18 1 265783-1
138 Направляючий упор 1 318411-8
138-1 Направляючий упор 1 318411-8
138-2 Направляючий упор 1 318411-8
139 Болт 8х25 4 922443-5
140 PIN 4 2 256226-4
141 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5x6 2 266264-8
142 Винт 6х18 1 265783-1
143 LOWER FENCE L 1 318413-4
143-1 Нижній упор лівий 1 318595-2
143-2 Нижній упор лівий 1 318595-2
144 Верхній упор лівий L LS1016L 1 140069-3
↑* CAUTION LABEL 1 810503-4
144-1 UPPER FENCE L COMPLETE 1 142812-6
↑* CAUTION LABEL 1 810503-4
145 STOPPER ARM 1 346049-9
146 WAVE WASHER 8 1 253948-7
147 Шайба 8 мала 1 253835-0
148 Гвинт M6 1 251267-5
149 SLEEVE 17 1 451036-6
150 ROD 16 1 323740-6
151 Ручка 20 1 271601-3
152 Кільце круглого перетину 5 1 213021-5
153 Стопорний штифт нова модель 1 324183-5
154 Пружина ножевого вала 1 233537-4
155 Самонарізний гвинт CT 4x12 1 266026-4
156 Обмежувач LS1016L 1 158962-7
↑* Гумовий штифт 4 1 263002-9
157 FRONT ARM COMPLETE 1 158961-9
157-1 FRONT ARM COMPLETE 1 158961-9
158 Винт 6х18 1 265783-1
159 Пружина стиснення 7 1 231240-1
160 Самонарізний гвинт CT 4x16 1 266034-5
161 Кронштейн 1 158963-5
↑* FELT RING 25 4 262077-5
161 Гумовий штифт 6 1 263005-3
161 CAP 35 3 344638-4
162 HOLDER 1 318403-7
162-1 HOLDER 1 318403-7
163 H.S.SET SCREW(CUP POINT)M6X8 2 266208-8
164 Самонарізний гвинт CT 4x12 1 266026-4
165 Фіксуюча панель для кабеля 1 687042-7
166 Гвинт M4x10 1 911113-1
167 Шестигранна гайка M10-17 1 252130-5
168 Шайба 10 2 253024-7
169 Упорний голчастий роликопідшипник 1024 1 216413-7
170 Упор 105 LS1016L 1 451019-6
171 Болт M10 LS1016L 1 265589-7
172 Шайба 10 1 253024-7
173 Кнопка LS1016 1 415208-7
174 Пружина стиснення 12 1 233031-6
175 HEX SOCKET HEAD BOLT M8X20 1 266488-6
176 Упор LS1016L 1 318405-3
177 Запобіжне кільце S-12 1 961052-5
178 Шайба 12 1 253744-3
179 TORSION SPRING 14 1 231646-3
180 Гумове кільце 9 1 262051-3
180-1 RUBBER RING 9 1 262158-5
181 PLATE 1 346071-6
182 HEX SOCKET HEAD BOLT M8X20 1 266488-6
183 ARM COVER 1 451008-1
184 Самонарізний гвинт CT 4x16 1 266034-5
185 POINTER 1 343678-9
186 Самонарізний гвинт CT 4x16 1 266034-5
187 Тримач кронштейна 1 158964-3
↑* Гумовий штифт 6 1 263005-3
187 BEVEL SCALE LABEL 1 816927-2
187 INDICATION LABEL 1 816937-9
188 HEX SOCKET HEAD BOLT M8X20 1 266488-6
189 Запобіжне кільце E-4 1 961011-9
190 CAM 1 451044-7
191 ROD 6 1 325656-1
192 Упор 22 LS1016L 1 272262-2
193 Гвинт M4x10 1 911113-1
194 COMPRESSION SPRING 6 1 234122-6
195 LOCK PIN 8 1 325655-3
195-1 LOCK PIN 8 1 325865-2
196 LEAF SPRING 1 232250-1
197 CENTER SHAFT 1 325646-4
198 Пластина LS1016L 1 451039-0
199 Кришка LS1016L 1 451070-6
200 Самонарізний гвинт CT 4x16 1 266034-5
201 SQUARE ROD COMPLETE 1 158967-7
↑* Гумовий штифт 6 1 263005-3
202 Гвинт М5х30 2 925251-3
203 Самонарізний гвинт CT 4x12 4 266026-4
204 Вставка пиляльнохо столу LS1016L 2 451013-8
205 HEX BOLT M8X45 1 265585-5
206 Шайба 8 1 253762-1
207 TURN BASE COMPLETE 1 140142-9
↑* INDICATION LABEL 1 816930-3
208 Самонарізний гвинт CT 4x12 1 266026-4
209 INDICATION PLATE 1 451009-9
210 ПланкаLS1016L 1 451011-2
211 Самонарізний гвинт 4x14 1 266385-6
212 Пласка шайба 4 1 941051-3
213 Самонарізний гвинт CT 4x12 1 266026-4
214 SLIDE LOCK PLATE 1 346052-0
215 Ковпачок 1 286275-7
216 Запобіжне кільце E-7 1 961013-5
217 Втулка LS1016L 1 313165-2
218 COMPRESSION SPRING 11 1 231131-6
219 Шайба 10 1 267047-9
220 Ручка 50 LS1016L 1 273666-1
220-1 Ручка 50 LS1016L 1 273666-1
221 ТримачТримач 1 318410-0
222 Самонарізний гвинт CT 4x16 4 266034-5
223 Ричаг фіксатора 1016 1 451010-4
224 Пластина затискного важеля 1 345272-3
225 Самонарізний гвинт CT 4x16 2 266034-5
226 Винт М6 1 266505-2
228 Фіксуюча пластина LS1016L 1 346051-2
229 Пружина 1 234104-8
230 Гвинт з буртиком М5 1 266306-8
231 Натискна пружина 6, серія LS0714 1 231325-3
232 Штифт 3 1 256158-5
233 LOCK PIN 6 1 325649-8
234 Лінійний підшипник LS1016L 1 158968-5
235 Шестерня 43 LS1016L 1 451018-8
236 LEAF SPRING 1 232249-6
237 Самонарізний гвинт CT 4x12 1 266026-4
238 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 3 922441-9
239 FOOT 4 421845-7
240 Шайба DCS230T, серія UC3020A 4 267195-4
241 Самонарізний гвинт CT 4x12 4 266026-4
242 BASE COMPLETE 1 140054-6
242 містить позиції 243,246,252
242-1 BASE COMPLETE 1 140054-6
242-1 містить позиції 243,246,252
243 CAUTION LABEL 1 810495-7
246 CAUTION LABEL 1 817283-3
247 Шкала LS1216 1 816920-6
248 Диск ковзання 1 451012-0
249 Самонарізний гвинт CT 4x12 3 266026-4
250 Самонарізний гвинт CT 4x16 1 266034-5
251 Пласка пружина 1 232075-3
252 CAUTION LABEL 1 817283-3
254 SLEEVE 6 1 257785-1
255 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922226-3
256 Сталева кулька 4 2 216024-8
257 Шайба 4 1 253874-0
258 Самонарізний гвинт CT 4x20 1 266042-6
259 Корпус поз.259 LS1016L/1216L 1 451412-4
260 LOCK LEVER 1 346075-8
261 Гвинт M4x10 2 911114-9
261-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 2 922111-0
262 ROD 8 1 325664-2
263 Поворотна пружина 8 1 231633-2
264 ROD HOLDER 1 451129-9
265 Запобіжне кільце E-6 1 961012-7
266 Самонарізний гвинт CT 4x16 2 266034-5
267 Пружина EBH250U 1 233540-5
268 HEX.HEAD BOLT M5 1 266514-1
269 FRONT GUARD 1 346123-3
270 Шестигранна гайка M5 1 931203-4
271 Ковпачок 1 421589-9
272 Пружинна шайба 6 1 942151-2
275 Шайба 14, серія 4340Т, нова модель 1 253313-0
276 Фіксувальний гвинт М4х6 1 266318-1
A01 DUST BAG ASS'Y 1 122852-0
↑* FASTENER 1 410602-8
A02 VISE ASS'Y 1 122854-6
↑* VISE ARM A COMPLETE 1 140037-6
A02 VISE ARM B COMPLETE 1 140038-4
A02 SET PLATE 1 168522-7
A02 + PAN HEAD SCREW M5 1 251370-2
A02 Барашковий гвинт M6x10 1 251887-5
A02 Шайба 12 1 253744-3
A02 Шайба 6 1 253804-1
A02 Самонарізний гвинт CT 4x12 1 266026-4
A02 KNOB 40 1 271328-5
A02 RELEASE NUT R 1 313163-6
A02 RELEASE NUT L 1 313164-4
A02 Щічки лещат 1 343651-9
A02 NUT HOLDER 1 346053-8
A02 PROTECTOR 2 346054-6
A02 Запобіжне кільце S-12 1 961052-5
A03 TRIANGULAR RULE 1 762001-3
A04 SCREW M5X16 2 251889-1
A04-1 SCREW M5X16 2 265786-5
A05 HOLDER 200 2 325673-1
A06 BOX WRENCH 13 1 782232-8
A06-1 HEX. WRENCH 6 1 783204-6
A07 HEX. WRENCH 2.5 1 783208-8
A08 TCT SAW BLADE 260X60TX30 1 B-11019
E01 RING 16 1 257262-3
E02 Вимикач V-15-2A5 1 651941-9
E03 Контактна колодка 2P 1 654531-7
E07 Пласка шайба 4 2 941051-3
E08 WRENCH HOLDER 5.6 1 410047-0