Схема запасных частей (деталировка) для Торцовочная пила Makita LS 0714 FL

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
стрелка влево
1
из 2 стрелка вправо
Поз Наименование Код Кол-во
001 Гвинт M5X18 1 911228-4
001-1 H.S. BUTTON HEAD BOLT M5X16 1 265491-4
002 Шайба 5 1 267136-0
003-2 Рухомий захисний щиток 1 453299-0
004 Гвинт M5 1 265008-3
005-1 Болт шестигранний M6x16 1 266733-9
006-1 Внутрішній фланець 40 1 224370-5
007 Сепаратор підшипника 55 1 285715-2
008 SPINDLE 1 323798-5
009 Шарикопідшипник 6201DDW 1 211129-9
010 BEARING BOX 1 317037-3
011 Кільце круглого перетину 42 1 213565-5
012 Кільце 12 1 257010-0
013 Зубчасте колесо 62 1 226497-7
014 Шарикопідшипник 607LLB 1 211021-9
015 Гумовий штифт 6 1 263005-3
016-2 BLADE CASE 1 188245-1
↑* Попереджувальна наклейка 1 810968-0
016-2 Попереджувальна наклейка 1 817667-5
016-2 LASER BEAM LABEL 1 810354-5
016-2 містить позиції 15,34,75
017 Спиральна пружина 26 1 231934-8
018-1 Шайба серія LS0714, нова модель 1 345589-4
019-1 HEX. SOCKET HEAD BOLT M6X16 1 266732-1
020 Центральний кожух 1 344641-5
021-1 Плита серія LS0714, нова модель 1 345585-2
022-1 Зовнішній фланець 40 1 224275-9
023 Гвинт M5x16 2 911223-4
024 HEX. SOCKET HEAD BOLT M6X20 1 922331-6
025 Шайба 6 1 253804-1
026 Кільце 6 1 257163-5
027-1 Шарнірна плита, серія LS0714, нова модель 1 154643-1
028 Кільце 6 1 257163-5
029 Шайба 6 1 253804-1
030 Запобіжне кільце E-5 1 961018-5
031 Самонарізний гвинт.4X8 1 266061-2
032 Кільце круглого перетину 35 1 213460-9
033-1 Сопло пилозбірника 1 419277-0
034-1 MAKITA LOGO LABEL 1 819197-2
035-1 HEX. SOCKET HEAD BOLT M6X16 1 266757-5
036 Кільце уретанове 5 1 262001-8
037 Гвинт M6X43 1 265717-4
038-1 Захисна пластина, нова модель 1 165414-1
039 Гвинт M4x10 1 911113-1
040-1 Захисна пластина, нова модель 1 421626-9
041 Самонарізний гвинт CT 4x12 1 266026-4
042 LEAD COVER A 1 418109-8
043 Тримач для кришки 1 418111-1
044 LEAD COVER B 1 418110-3
045 Лінза 1 418104-8
046-1 Етикетка на лазер LS0714L/FL/1013L 1 804293-9
047 Гвинт з буртиком М5 1 266306-8
048 Стопорний гвинт M5x8 2 266229-0
049-1 Блок С LS0714FL/L/1013L, нова модель 1 419379-2
050 Фіксувальний гвинт М4х6 1 266318-1
051 Зворотна пружина 9 1 231664-1
052-1 Гвинт M3X6 1 911003-8
053-1 Блок В LS0714FL/L/1013L, нова модель 1 419378-4
054-1 Гвинт M3X6 1 911003-8
055 Зворотна пружина 9 1 231664-1
056 Фіксувальний гвинт М4х6 1 266318-1
057-1 Блок лазера LS0714L/FL/1013L 1 638442-4
058-1 TOP COVER 1 419380-7
059 U-подібна шайба 5 1 253807-5
060 Барашковий гвинт M5x24 1 265753-0
061 Самонарізний гвинт CT 4x20 2 266042-6
062 Стопорний штифт 1 324455-8
063 Тримач штока 1 418655-1
064 Самонарізний гвинт CT 4x16 2 266034-5
065 Пружина стиснення 7 1 231316-4
066 ROD 8 1 324456-6
067 Ковпачок 1 421589-9
068-1 Фіксаторний важіль 1 345807-0
069 Гвинт M4x10 2 911113-1
070 Стопорна пластина 1 345436-9
071 Гвинт M4x10 2 911113-1
072 Самонарізний гвинт 5x50 2 266046-8
073 Гумовий штифт 4 1 263002-9
074 Шарикопідшипник 6001LLB 1 211101-1
075 Гумовий штифт 4 1 263002-9
076 COMPRESSION SPRING 5 1 233092-6
077 Фіксатор шпинделя 1 344642-3
078 Робоче колесо вентилятора 70 1 240030-1
079 Якір у зборі 1 510061-7
079 містить позиції 74,78,80,81
080 Ізоляційна прокладка 1 681644-1
081 Шарикопідшипник 608LLB 1 211031-6
082 URETHANE WASHER 18 1 261110-0
083 Обтічник 1 416537-1
084-1 Статор серія LS0714, нова модель 1 634558-3
086-1 Корпус перемикача (правий + лівий) 1 188118-8
↑* CAUTION LABEL 1 810966-4
086-1 містить позиції 109
087 POWER SUPPLY CORD 1.0-2-3.3 1 665870-0
088 Захист кабелю гумовий 9.3-90 1 682540-6
089-1 Фіксуюча панель для кабеля 1 687124-5
090 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
091 Комплект деталей корпусу двигуна 1 151900-8
↑* Тримач щітки 5-11 2 643708-9
091 Попереджувальна наклейка 1 810964-8
091 містить позиції 73
092 UPPER COVER 1 416538-9
093 Гвинт M5X50 3 911273-9
094 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-303 1 191963-2
095 Ковпачок тримача щітки 2 643750-0
096-1 NAME PLATE LS0714FL 1 862823-2
097 Вимикач TG71B 1 651922-3
098 NOISE SUPPRESSOR 1 645105-5
099 Важіль перемикача 1 416534-7
100 Блок електроживлення 1 631608-5
101 Контактна колодка 1P 1 654532-5
102 Штифт 5 1 256098-7
103 Важіль відключення 1 416533-9
104 Пружина стиснення 4 1 231026-3
105 Гвинт M5X50 3 911273-9
106 Вимикач LS0714FL/L/LH1040F 1 651522-9
107 Кнопка відключення 1 411478-6
108 SWITCH BOX COMPLETE 1 153523-8
↑* LASER BEAM LABEL 1 817540-9
109-1 Корпус перемикача (правий + лівий) 1 188118-8
↑* CAUTION LABEL 1 810966-4
109-1 містить позиції 86
110 Самонарізний гвинт 4x18 5 265995-6
111 З'єднувальний дріт 1 638068-2
112 Блок освітлення 1 125222-2
112 FLUORESCENT LIGHT SET 1 193730-1
112 LAMP BOX COMPLETE G0121300100 1 152923-9
113 Самонарізний гвинт 4x40 2 266048-4
114-1 Паралельний упор 1 317948-2
114-2 GUIDE FENCE 1 319191-9
114A_ GUIDE FENCE 1 317039-9
115-1 H.S.H.BOLT M6X25 WITH WG 3 922344-7
116 Барашковий гвинт M6x10 1 251887-5
117 SLEEVE 17 1 416535-5
118 Зворотна пружина 28 1 231638-2
119 SLEEVE 17 1 416535-5
120 Гвинт 6х33, серія LS0714 1 251897-2
121 Натискна пружина 6, серія LS0714 1 231325-3
122 Кільце 26, серія LS0714 1 257214-4
123 Тримач труби 1 317617-5
124 H.S.SET SCREW(CUP POINT)M6X8 2 266208-8
125 Фіксуюча панель для кабеля 1 687042-7
126 Самонарізний гвинт CT 4x12 1 266026-4
127-1 STRAIN RELIEF 1 687045-1
129 Гвинт M4x10 1 911113-1
130 Важіль 100 1 416006-2
131 SET SCREW M4X8 1 913106-4
132 Шестигранна гайка M10-17 1 252144-4
133 Пружина стиснення 5 1 231266-3
134 Шайба 10 1 253024-7
135 Ковпачок 16 1 286236-7
136 ARM COMPLETE 1 153463-0
137 RELEASE PIN 1 324295-4
138-1 HEX. SOCKET HEAD BOLT M6X16 2 266757-5
139 STOPPER PLATE 1 345299-3
140 Шайба 6 1 253726-5
141 TORSION SPRING 8 1 231663-3
142 +PAN HEAD SCREW M5 1 265113-6
143 POINTER 1 343678-9
144 Самонарізний гвинт CT 4x12 1 266026-4
145 Передній кронштейн 1 153462-2
146 STOPPER ARM 1 344643-1
147 WAVE WASHER 8 1 253948-7
148 Шайба 8 мала 1 253835-0
149 Гвинт M6 1 251267-5
150 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6x10 1 251961-9
151 Гвинт М6х16 1 266321-2
152 Ручка 20 1 271601-3
153 Кільце круглого перетину 5 1 213021-5
154 Стопорний штифт нова модель 1 324183-5
155-1 PIN 16-90 1 331350-5
156 Тримач кронштейна 1 153482-6
↑* BEVEL SCALE LABEL 1 816392-5
157 PIN 5 1 256100-6
158 SCREW M10 1 266320-4
159 Шайба 10 1 253024-7
160 Упорний голчастий роликопідшипник 1024 1 216413-7
161 Шайба 10 1 253024-7
162 Шестигранна гайка M10-17 1 252130-5
163 Кільце 26, серія LS0714 1 257214-4
164 Гвинт 6х33, серія LS0714 1 251897-2
165 Шестигранна гайка M8-13 1 252105-4
166 Шайба 8 1 253731-2
167 INDICATION PLATE 1 416355-7
168 Самонарізний гвинт CT 4x12 1 266026-4
169 Самонарізний гвинт CT 4x12 2 266026-4
170 Самонарізний гвинт CT 4x12 2 266026-4
171 Напрямна пластина ковзання 1 417993-8
172 Напрямна пластина ковзання 1 417993-8
173-1 Поворотний круг, нова модель 1 154659-6
↑* LINEAR BALL BEARING 2560 2 211376-2
173-1 FELT RING 25 4 262077-5
173-1 Гумовий штифт 6 1 263005-3
173-1 CAP 35 2 344638-4
173-1 CAUTION LABEL 2 817283-3
174 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922111-0
175 SQUARE ROD COMPLETE 1 153580-6
↑* Гумовий штифт 6 1 263005-3
176 Гвинт М5х30 2 925251-3
177 Самонарізний гвинт CT 4x16 2 266034-5
178 LOCK PLATE 1 344601-7
179 Тримач штифта 1 317616-7
180 Штифт 3 1 256158-5
181 Фіксатор 1 324288-1
182 Натискна пружина 6, серія LS0714 1 231325-3
183 Штанга, серія LS0714 1 324289-9
184 Блокуючий важіль 1 416450-3
185 Пластина затискного важеля 1 345272-3
186 Самонарізний гвинт CT 4x16 2 266034-5
187 Пружина стиснення 9 1 231418-6
188 Шайба 8 1 253731-2
189-1 ADJUST BOLT M8X27 1 266432-3
190 Ручка 32, серія LS0714 1 273515-2
191 Ковпачок 20 5 286212-1
192 HEX. BOLT M8X50 1 921472-5
193 Барашковий гвинт M6x10 2 251887-5
194 BASE COMPLETE 1 153950-9
↑* MITER SCALE PLATE 1 816339-9
194 CAUTION LABEL 1 810965-6
194 LASER BEAM CAUTION LABEL 1 810064-4
195 Підпора 1 344646-5
196 Підпора 1 344646-5
197 Зворотна пружина, нова модель 1 231690-0
198 Гвинт M4x10 1 911114-9
199-1 Захист 1 346550-4
A01 DUST BAG ASS'Y 1 122523-9
↑* FASTENER 1 410602-8
A01-1 DUST BAG ASS'Y 1 122852-0
↑* FASTENER 1 410602-8
A02 VICE ASS'Y 1 122571-8
↑* VISE ARM 1 316938-2
A02 Барашковий гвинт M6x10 1 251887-5
A02 Затискний стержень 1 322313-2
A02 THUMB SCREW M10X60 1 265733-6
A02 Шайба 6 1 253804-1
A02 Щічки лещат 1 343651-9
A02 + PAN HEAD SCREW M5 1 251370-2
A03 Кнопка відключення 2 411478-6
A04 TRIANGULAR RULE 1 762001-3
A05 HOLDER 2 322312-4
A06-1 TCT SAW BLADE 190X20X24T 1 B-04298
A07-1 HEX. WRENCH 5 1 783203-8
A08 HEX. WRENCH 2.5 1 783208-8
E03 SUB LEVER 1 345809-6
E04 Гвинт M4x10 2 911113-1
E05 Натискна пружина 6 1 233471-8
E06-1 GUARD ASS'Y 1 135511-7
E06-1 містить позиції 38,40,197,198,199
E07 SUB FENCE COMPLETE 1 142810-0
E08 Шестигранна гайка M6-10 1 252014-7
E09 Самонарізний гвинт.4X8 1 266061-2
E10 SUB FENCE PLATE 1 345359-1
E11 Гвинт з потайною голівкою 6X35 912357-6 1 912357-6
E12 Шайба 6 1 253804-1