Схема запасных частей (деталировка) для Торцовочная пила со столом Makita LF 1000

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
стрелка влево
1
из 2 стрелка вправо
Поз Наименование Код Кол-во
001 TAPPING SCREW 4X25 2 265999-8
002 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
003 Фіксуюча панель для кабеля 1 687054-0
003-1 Фіксуюча панель для кабеля 1 687149-9
004 POWER SUPPLY CORD 1.0-6-1.56 1 662971-5
005 Захист кабелю гумовий 12-90 1 682506-6
006 Фільтр 1 688140-0
007 Хомут 1 687010-0
008 Шумоподавлювач 1 645006-7
009 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
010 Важіль для деблокування 1 416356-5
011-1 Натискна пружина 4 LF1000, нова модель 1 233483-1
012 Кнопка вимкання 1 416404-0
013 Вимикач TG70B 1 651923-1
014 Вимикач V-15-2A5 1 651941-9
015 Важіль перемикача 1 416357-3
016-1 Корпус перемикача (правий + лівий) 1 188063-7
↑* Наклейка з інструкціями 1 810087-2
016-1 містить позиції 263
017 Самонарізний гвинт 4x18 4 265995-6
018 LF1000 NAME PLATE 1 861365-3
019 Гвинт M6x60 4 911383-2
020-1 Контроллер 1 631947-3
021 Самонарізний гвинт 4x18 1 265995-6
022 Кришка корпусу двигуна 1 416362-0
023 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
024 Ковпачок тримача щітки 6,5x18 2 643650-4
024-1 Ковпачок тримача щітки 6,5x18 2 643650-4
025 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-153 1 181044-0
026 Комплект деталей корпусу двигуна 1 154569-7
026 Тримач щітки 6.5-13.5 2 643653-8
026 Наклейка з інструкціями 1 810086-4
027 Статор у зборі 220-240V 1 596273-6
↑* Кругла клема 2 654020-2
027 З'єднувач P-2 2 654502-4
028 Самонарізний гвинт 5x60 2 266044-2
029 Обтічник 1 416361-2
030 Шарикопідшипник 6000LLB 1 211061-7
031 Ізоляційна прокладка 1 681642-5
032 Якір у зборі 220-240V 1 516748-9
032 містить позиції 30,31,34,35,264
033 Фіксатор шпинделя 1 345574-7
034-1 U-подібна шайба 15 1 267320-7
035 BALL BEARING 6202LLB 1 211206-7
036-1 Натискна пружина 9 LF1000, нова модель 1 233467-9
037 Гвинт M4x10 1 911113-1
038 Важіль 100 1 416006-2
039 Гайка М10-17 1 252192-3
040-2 Пружина стиснення 5 1 231266-3
041 Розпірне кільце 1 331691-9
042-1 Шестигранна гайка M10-17 1 264005-6
043 U-подібна шайба 10 1 253197-6
044 Гвинт M4x10 1 911113-1
045 Стрілка для градусів кутів 1 816825-0
046-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 265551-2
047-1 Шайба 6 LF1000, нова модель 1 267325-7
048 Кільце 6 1 257270-4
049-1 Плата 1 141540-0
050 Гвинт М10 1 265532-6
051-1 Шайба 16 1 267323-1
052-1 Кронштейн 1 141133-3
↑* BEVEL SCALE LABEL 1 816833-1
053 Зворотна пружина 34 1 231681-1
054 Втулка 2 416358-1
055 Штифт 7 1 256488-4
056 Натискна пружина 7 1 233429-7
057 Ручка 20 1 271601-3
058 Пружинний штифт 3-16 1 951063-8
059 Фіксуюча панель для кабеля 1 687049-3
060 Гвинт M4x10 1 911113-1
061 Ручка 40 1 271319-6
062-1 Сталева кулька 6 LF1000, нова модель 2 216030-3
063 Втулка 13 1 257750-0
064 Втулка 6 1 257748-7
065-1 Ущільнювальна шайба 6 LF1000, нова модель 1 267313-4
066-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 265552-0
067 Регулювальна гайка 1 331689-6
068 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922557-0
069 Пружинна шайба 10 1 942251-8
070 Пласка шайба 10 1 941252-3
071 Втулка 10 1 257747-9
072 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6 1 265984-1
073-1 Шайба 7 LF1000, нова модель 1 267326-5
074 Упорна плита 1 345553-5
075 Сталева кулька 7.9 1 216004-4
076-1 Натискна пружина 6 LF1000, нова модель 1 233466-1
077 Гвинт M4x10 1 911113-1
078 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6 1 266085-8
079 Шестигранна гайка M10 1 931502-4
080 Пружинна шайба 10 1 942251-8
081 Пласка шайба 10 1 941252-3
082 З'єднувальна деталь 1 317889-2
083-1 Сопло пилозбірника 1 419277-0
084 Кільце круглого перетину 35 1 213460-9
085 U-подібна шайба 10 1 253197-6
086 Шестигранна гайка M6 1 931302-2
087 Гвинт із внутрішнім шестигранником M6X25 1 921342-8
088 Втулка 5 1 257746-1
089-1 HEX. SOCKET HEAD BOLT M5X20 1 265550-4
090 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6 2 266085-8
091 Додатковий кронштейн 1 317887-6
092 Гвинт М10 1 266377-5
093 Гвинт з потайною голівкою 4x10 912112-6 2 912112-6
094 Зворотна пружина 4 1 231836-8
095-1 Захисний кожух 1 453711-0
096-1 BALL BEARING 608LLB 1 210043-6
097 Запобіжне кільце S-15 1 961055-9
098 Зубчасте колесо 28 1 226600-0
099 Шпонка 4 1 254202-2
100 Кільце 15 1 257266-5
101 Кільце круглого перетину 46 1 213623-7
102-1 BEARING RETAINER 25-36 1 285846-7
103 BALL BEARING 6202LLB 1 211206-7
104 Підшипниковий щит 1 317888-4
105 Гвинт з потайною голівкою M5x16 4 912222-9
106 Запобіжне кільце S-42 1 961201-4
107 Фланець 53 1 224333-1
108-1 Розпірне кільце 16 1 257295-8
109 Шпиндель 1 324543-1
110 Гайка з фланцем 53 1 224400-2
111-1 HEX. SOCKET HEAD BOLT M8X22 1 266762-2
112-1 HEX. SOCKET HEAD BOLT M8X97 1 266763-0
113 Пружинна шайба 8 1 942201-3
114-1 Шайба 8 LF1000 , нова модель 1 267312-6
116 Розклинювальний диск 1 163461-6
117 Тримач розклинювального ножа 1 331690-1
118-1 Шайба 8 LF1000 , нова модель 1 267312-6
119 Барашкова гайка M8 1 252641-0
120 Запобіжне кільце E-4 1 961011-9
121 Кожух пиляльного полотна 1 154571-0
↑* Штифт 6 2 268076-5
121 Попереджувальна наклейка 1 817667-5
121 MAKITA LOGO LABEL 1 819174-4
121 Пружинний штифт 5-20 1 951163-4
122-1 GUARD SHAFT 1 324664-9
123 Напрямна 1 345554-3
124 Тримач напрямної 1 345558-5
125 Гвинт M5x12 1 911213-7
126-1 Шайба 10 LF1000, нова модель 1 267327-3
127 Зворотна пружина 11 1 231675-6
128 Гвинт з шестигранною головкою M6 1 265533-4
129-1 BALL BEARING 608LLB 1 210043-6
130-1 Ущільнювальна шайба 6 LF1000, нова модель 1 267313-4
131 Запобіжне кільце E-6 1 961012-7
132 Ковпачок 1 421589-9
133 Фіксаторний важіль 1 345552-7
134-1 Натискна пружина 9 LF1000, нова модель 1 233467-9
135 Шток 8 1 256855-3
136 Гвинт M4x10 2 911113-1
137 Гвинт з потайною голівкою 4x10 912112-6 9 912112-6
138 Гвинт з потайною голівкою 4x10 912112-6 9 912112-6
139 Напрямна пластина ковзання, ліва 1 345541-2
140 Напрямна пластина ковзання, права 1 345542-0
141-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 4 265551-2
142-1 TURN TABLE COMPLETE 1 141631-7
↑* Штифт 5 1 256253-1
143 Установочий гвинт M6x25 1 251815-0
144 Штифт 4 1 268068-4
147 Гвинт M4x10 2 911113-1
148 Шкала кутів 1 816827-6
149 Шкала кутів 1 816826-8
150 Гвинт M4x10 2 911113-1
153-1 GUIDE FENCE COMPLETE 1 141586-6
↑* Штифт 5 2 256253-1
153-2 GUIDE FENCE COMPLETE 1 142820-7
↑* Штифт 5 2 256253-1
154-1 H.S.SET SCREW(FLATPOINT)M10X12 1 266392-9
155-1 Натискна пружина 6 LF1000, нова модель 1 233466-1
156 Сталева кулька 7.9 1 216004-4
157 Барашковий гвинт М6х33 1 265710-8
158-1 Рама 1 188862-7
158-1 містить позиції 273
159 Гачок 1 345547-0
160 Напрямна труба 32-510 1 331687-0
161 Шестигранна гайка M6 3 931302-2
162 Ніжка 3 418927-4
163 Опорна пластина 1 154592-2
↑* INDICATION LABEL 1 816831-5
164 Гвинт із шестигранною головкою М6х45 4 921367-2
165 Фіксуюча панель для кабеля 1 687049-3
166 Гвинт M4x10 1 911113-1
167 Фіксуюча панель для кабеля 1 687049-3
168 Гвинт M4x10 1 911113-1
169 Шестигранна гайка M10 4 931502-4
170 Пружинна шайба 10 4 942251-8
171-1 Шайба 10 LF1000, нова модель 4 267328-1
172-1 Гвинт з внутрішнім шестигранником M8x20 8 265553-8
173 Напрямна труба 32-475 1 331686-2
174-1 Шайба 8 LF1000, нова модель 2 267321-5
175 Запобіжне кільце E-6 2 961012-7
176 Втулка 8 4 257749-5
177 Запобіжне кільце E-6 4 961012-7
178 Запобіжне кільце E-6 4 961012-7
179-1 Шайба 8 LF1000, нова модель 4 267321-5
180 Хомут 4 345543-8
181-1 Шайба 8 LF1000, нова модель 4 267321-5
182 Штифт 8 4 268127-4
183 Фіксаторний гачок 2 345548-8
185 Штифт 8 4 268127-4
186-1 Шайба 8 LF1000, нова модель 2 267321-5
187 Штифт 8 2 268141-0
188-1 Шайба 8 LF1000 , нова модель 4 267312-6
189 Шестигранна гайка M6 4 931302-2
190 Гвинт з буртиком 1 418925-8
191-1 Натискна пружина 13 LF1000, нова модель 1 233468-7
192 Гайка з буртиком 1 418926-6
193 Самонарізний гвинт 4x18 4 265995-6
194 Пас 1 687209-7
195 Захист кабелю гумовий 9.3-90 1 682540-6
196 Реле 1 652772-9
197 Кришка корпусу перемикача 1 418924-0
198 Гвинт M4x25 3 911148-2
199 Контактна колодка 1 654561-8
200 Шумоглушник 1 645206-9
201 Штекер для прапорця 5 686035-1
202 Штифт 1 418618-7
203-1 Натискна пружина 8 LF1000, нова модель 1 233464-5
204 Фетрове кільце 1 443103-1
205-1 Шайба 7 LF1000, нова модель 1 267322-3
206 Кнопка вимикання 1 418617-9
207 Кнопка вмикання 1 418616-1
208-1 Шайба 7 LF1000, нова модель 1 267322-3
209 Фетрове кільце 1 443103-1
210-1 Натискна пружина 8 LF1000, нова модель 1 233464-5
211 Штифт 1 418618-7
212 Кришка перемикача 1 418929-0
213 Зворотна пружина 5 1 231682-9
214 Напрямна труба 32-475 1 331686-2
215 Корпус перемикача 1 418923-2
216 Ізоляційне кільце 1 682511-3
217 Фіксуюча панель для кабеля 1 687054-0
217-1 Фіксуюча панель для кабеля 1 687149-9
218 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
219 Кабель живлення 1,0-2-2,5 1 665865-3
220 Фіксуюча панель для кабеля 1 687052-4
220-1 Фіксуюча панель для кабеля 1 687124-5
221 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
222 Шестигранна гайка M6 4 931302-2
223-1 Шайба 8 LF1000 , нова модель 4 267312-6
224 Напрямна труба 32-475 1 331686-2
225 Стопорна пластина 1 345546-2
226 Гвинт із шестигранною головкою М6х45 4 921367-2
227 PIPE 32 COMPLETE 2 154593-0
↑* MAKITA LOGO LABEL 2 819212-2
228 TABLE COMPLETE 1 154572-8
↑* Наклейка з інструкціями 1 810086-4
228 CAUTION LABEL 1 810965-6
229 SCREW M10 2 266360-2
231-1 WRENCH HOLDER 5.6 1 410047-0
232-1 SHOULDER SCREW M6 2 266391-1
233-1 HEX. SOCKET HEAD BOLT M8X25 1 265554-6
234 Втулка 8 1 257749-5
235 Ковпачок 2 418931-3
236-1 Стрілка для кутових градусів LF1000 1 816856-9
237 Гвинт M4x8 1 911108-4
238-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 9 265551-2
239 Втулка 8 1 257749-5
240-1 HEX. SOCKET HEAD BOLT M8X25 1 265554-6
241-1 Рама 1 188862-7
241-1 містить позиції 235
242 Зворотна пружина 17 1 231680-3
243 Гвинт M6X20 4 911333-7
244 Гвинт M6X20 2 911333-7
245 Амортизатор 2 421906-3
246 Упорна пластина R 2 345550-1
247 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6 2 265984-1
248-1 Шайба 7 LF1000, нова модель 2 267326-5
249 Важіль LF1000 1 345551-9
250 Гвинт M6X20 2 911333-7
251 Амортизатор 2 421906-3
252 Упорна пластина R 2 345550-1
253 Гвинт M6X20 4 911333-7
254 Гвинт M6X20 2 911333-7
255 Амортизатор 2 421906-3
256 Упорна пластина F 2 345549-6
257 Гвинт M6X20 4 911333-7
258-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 2 265555-4
259-1 FLAT WASHER 8 2 267399-8
260 Втулка 8 2 257751-8
261-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 265549-9
262 Шестигранна гайка М4 1 931103-8
262-1 Шестигранна гайка M4 1 931102-0
263-1 Корпус перемикача (правий + лівий) 1 188063-7
↑* Наклейка з інструкціями 1 810087-2
263-1 містить позиції 16
264 Вентилятор 80 1 240003-4
265 Пласка шайба 6 4 941152-7
266 Пласка шайба 6 4 941152-7
267 Упорний голчастий роликопідшипник 1024 1 216413-7
268 Шайба 10 1 253024-7
269-1 FLAT WASHER 6 2 267319-2
271-1 FLAT WASHER 6 3 267319-2
272-1 FLAT WASHER 6 3 267319-2
273 Ковпачок 2 418931-3
A01-1 Направляюча для LF1000 1 122729-9
↑* Барашковий гвинт M6X15 1 251858-2
A01-1 Барашковий гвинт М6х35 1 265730-2
A01-1 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6 1 266085-8
A01-1 Напрямна пластина, нова конструкція 1 345692-1
A01-1 NUT PLATE 1 346628-3
A01-1 RULER A 1 331692-7
A01-1 містить позиції A15
A02-1 Пилозбірник для LF1000 1 122732-0
↑* Гайка M5-8 LF1000, нова модель 1 264004-8
A02-1 THUMB SCREW M5X37 1 265746-7
A03 Вузол мішка для пилу 1 122523-9
↑* FASTENER 1 410602-8
A03-1 Пилозбірник для LS1016 1 122852-0
↑* FASTENER 1 410602-8
A04-1 Вертикальна затиск для LF1000 1 122728-1
↑* Барашковий гвинт M6x10 1 251887-5
A04-1 Шайба 6 LF1000, нова модель 1 267325-7
A04-1 + PAN HEAD SCREW M5 1 265153-4
A04-1 KNOB 40 1 271303-1
A04-1 VISE ARM 1 317892-3
A04-1 Шток лещат LF1000, нова модель 1 324663-1
A04-1 Губка лещат 1 345575-5
A05-1 Кутовий обмежувач для LF1000 1 122730-4
↑* Напрямна пластина 1 163454-3
A05-1 Гвинт M6 1 252631-3
A05-1 FLAT WASHER 6 1 267319-2
A05-1 KNOB 32 1 271401-1
A05-1 RULER B 1 331693-5
A05-1 CUP SQUARE NECK BOLT M6X18 1 266371-7
A06-2 TOP COVER ASS'Y 1 123104-2
↑* Натискна пружина 7 LF1000, нова модель 1 233469-5
A06-2 Штифт 8 1 268129-0
A06-2 Запобіжне кільце E-6 1 961012-7
A06-2 CAUTION LABEL 1 817283-3
A07 Стопорна пластина 3 345555-1
A08 Шлангове коліно для LF1000/KP0810/KP0810C/KP0800/BKP180 1 416368-8
A09 PUSH STICK 1 419043-5
A10 Трикутна лінійка для LS800DWB/2030/BLS820 1 762001-3
A11 Гвинт із шестигранною головкою М6х16 3 921322-4
A12-1 Шестигранний ключ 6 мм 1 783204-6
A14-1 TCT SAW BLADE 260 X 30 X 60T 1 D-46408
A15 Тримач напрямної 1 154580-9
↑* CAUTION LABEL 1 810191-7
A17 Шестигранний ключ 3 мм 1 783201-2
A18 SUB FENCE ASSEMBLY 1 123262-4
↑* SUB FENCE COMPLETE 1 142819-2
A18 Кільце круглого перетину 5 1 213021-5
A18 Барашковий гвинт M5x24 1 265753-0