Схема запасных частей (деталировка) для Монтажная пила Makita LC 1230

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
стрелка влево
1
из 2 стрелка вправо
Поз Наименование Код Кол-во
001A_ Корпус двигуна 1 151641-6
↑* Опора 1 632799-5
001A_ Тримач щітки 2 643707-1
001A_ Попереджувальна наклейка 1 810964-8
001A_ Попереджувальна наклейка 1 810968-0
002 NAME PLATE LC1230 1 851537-8
003 TAPPING SCREW BIND CT 5X40 4 266028-0
004 Шайба 16 1 253749-3
005-2 Шарикопідшипник 629LLB 1 210042-8
006 Ізоляційна прокладка 1 681633-6
006-1 Спеціальна шайба ES-2130A 1 681666-1
007A_ Статор 220V 1 636168-2
008 Самонарізний гвинт 5x75 2 266059-9
009 Обтічник 1 415475-4
010A_ Якір у зборі 220V 1 516573-8
↑* Вентилятор 92 1 241514-2
010A_ містить позиції 5,6
010A1 ARMATURE ASS'Y 220V 1 510283-9
↑* Вентилятор 92 1 241514-2
010A1 містить позиції 5,6
011 Шайба 15 1 267714-6
012 BALL BEARING 6202LLB 1 211206-7
013A_ Корпус редуктора L 1 317147-6
014 Зубчасте колесо 16-44 1 226122-0
015 Шарикопідшипник 6000 1 211064-1
016 Пружина стиснення 9 1 231418-6
017 Фіксатор шпинделя 1 322678-2
018 Запобіжне кільце E-8 1 961014-3
019 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-203 1 191953-5
020 Ковпачок тримача щітки 7-18 2 643700-5
021 TAPPING SCREW BIND CT 5X30 1 266032-9
022 Самонарізний гвинт 4x18 4 265995-6
023 Корпус перемикача 1 182628-7
023 містить позиції 33
024 Кнопка відключення 1 411478-6
025 TAPPING SCREW BIND CT 5X50 2 266033-7
026 Підвіска 1 281207-9
026-1 Підвіска МТ240 1 281216-8
027 Штифт 6 1 256012-3
027-1 Штифт 6 1 268101-2
028-1 Ланцюг нова модель 1 282016-9
029 Пружина стиснення 4 1 231397-8
030 Вимикач TG71B 1 651922-3
031 Блокіратор вмикання 2414B/NB/LC123 1 415366-9
032 Важіль перемикання 1 152463-7
033 Корпус перемикача 1 182628-7
033 містить позиції 23
034 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
035 Фіксуюча панель для кабеля 1 687052-4
035-1 Фіксуюча панель для кабеля 1 687124-5
036B_ Захист кабелю гумовий 9.3-90 1 682540-6
037C_ Кабель живлення 1,0-2-2,5 1 665865-3
038 Шарикопідшипник 6000 1 211064-1
039 Зубчасте колесо 38 1 226427-8
040 Шарикопідшипник 6000LLB 1 211061-7
041A_ Корпус редуктора R 1 317226-0
042 Самонарізний гвинт CT 4x16 2 266034-5
043 Протектор 1 416869-6
044 Пружина стиснення 11 1 231226-5
045 Направляюча леза 1 415474-6
046 SCREW M6 1 266030-3
047 Кільце 20 1 257139-2
048 Шарикопідшипник 6204DDW 1 211329-1
049 Шпонка 5 1 254229-2
050 Шпиндель 1 323828-2
051 Внутрішній фланець 70 1 224308-0
052-1 Зовнішній фланець 69 нова модель 1 224379-7
053 Гвинт з фланцем M1 1 265414-2
054 Корпус пильного полотна 1 183089-4
054 містить позиції 56
055 PIN 6-7 2 256405-4
056 Етикетка MAKITA 1 819064-1
057 Центральний кожух 1 344737-2
058 Гвинт CT 5X 2 266035-3
059 Гвинт M6x60 4 911383-2
060 Гвинт з фланцем M1 1 265414-2
061-1 Гвинт М6х52 1 265121-7
062 Самонарізний гвинт CT 4x16 2 266034-5
063 Центральна опора 1 344735-6
064 Центральна шайба 1 344734-8
065 Центральна пластина 1 344736-4
066 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 2 922107-1
067 Поворотна пружина 38 1 231643-9
068 Рухомий захисний ковпак 1 317152-3
069 Штифт 5 1 256098-7
070 Вал з буртиком 12 1 323882-6
071 Шайба 12 1 253843-1
072 Гвинт M4X6 1 911103-4
073 Фіксатор 1 816128-2
074 Щічки лещат 1 310086-9
075 PIN 12 1 256453-3
076 Пружина стиснення 45 1 233103-7
077 Тримач пружини 1 165066-8
078 Гвинт з шестигранною голівкою M8X20 1 265412-6
079 Самонарізний гвинт CT 4x16 1 266034-5
080 Пласка пружина 1 232075-3
081 Гвинт із внутрішнім шестигранником M16 1 265413-4
082 FLAT WASHER 16 1 253771-0
083 HEX. NUT M16-24 1 252044-8
084 DUST BOX 1 344740-3
085 Гумова пастина 1 421671-4
086 CUSHION 1 421670-6
087 RING 8 1 257222-5
088 Шайба 8 2 253731-2
089 Штифт 16 1 268040-6
090 Щічки лещат 1 344118-0
091-1 LINK PLATE 1 346633-0
092-1 FLAT WASHER 8 2 267236-6
093-1 Гвинт M6 нова модель 2 265089-7
094 Гвинт з потайною голівкою M5x12 3 912212-2
095 Направляюча пластина 1 344119-8
096 Нижня пластина 1 344739-8
097 Самонарізний гвинт CT 4x12 3 266026-4
098 Ковпачок 20 5 286212-1
099A_ BASE COMPLETE 1 151624-6
↑* CAUTION LABEL 1 810965-6
100 Ковпачок 16 1 286236-7
101 Запобіжне кільце E-8 2 961014-3
102 Вал важіля 10 1 323883-4
103 Шайба 10 1 253024-7
104 HEX. NUT M10-17 1 252161-4
105 LEVER HOLDER COMPLETE 1 151622-0
106 Пласка шайба 6 1 941152-7
107-1 Гвинт з шестигранною голівкою M6X16 1 265381-1
108 Пружинний штифт 3-16 1 951063-8
109 Затискний гвинт 1 322679-0
110 Затискна гайка 1 322209-7
111 Гвинт M8X30 2 911451-1
112 ГКотушкана направляюча 1 311949-2
113-1 Ручка срібляста 100 нова модель 1 271072-4
114 Пружинний штифт 5-24 1 951166-8
115 RING 8 1 257157-0
A01 SOCKET WRENCH 17 1 782210-8
A02 SAFETY GOGGLE 1 192219-6
A03B_ T.C.T.SAW BLADE 305X60TX25.4 1 A-86723
A04 Кнопка відключення 2 411478-6
E01 NOISE SUPPRESSOR 1 645200-1
E05 Стержень 12 для розблокування 1 151642-4
E06 Пружина стиснення 7 1 233197-2
E07 RING 6 1 257078-6
E08 Гвинт з шестигранною голівкою M6X16 1 265381-1
E09 Шайба 6 1 267133-6
E10 Запірний штифт 12 1 323885-0
E11 Стопорна пластина 1 344742-9
E12 LOCK LEVER 1 344743-7
E13-2 STOPPER PLATE 1 346632-2
E14 Гвинт M4x12 2 911118-1
E15 HEX. SOCKET HEAD BOLT M6X20 2 922331-6
E16 Запобіжне кільце E-8 1 961014-3