Схема запасных частей (деталировка) для Рубанок Makita KP 312 S

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001 Ковпачок тримача щітки 7-18 2 643700-5
002 Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-203 1 191953-5
003 Гвинт M5x65 4 911288-6
004 NAME PLATE KP312S 1 850360-8
005 MOTOR HOUSING COMPLETE 1 153593-7
006 Статор 230-240V 1 636244-2
007 Гвинт M5x28 4 911248-8
008 Гвинт M4x60 2 911188-0
009 Гвинт M4x28 2 911153-9
010 HANDLE SET 1 183585-2
010 містить позиції 17
011 Вимикач TG71CL-2 1 651057-0
012 Кабель живлення 1.5-2-10.0 1 695140-3
013 Захист кабелю гумовий 1 682564-2
014 Фіксуюча панель для кабеля нова модель 1 687053-2
015 Самонарізний гвинт 4x18 2 265995-6
016 NOISE SUPPRESSOR 1 645200-1
017 HANDLE SET 1 183585-2
017 містить позиції 10
018 Гвинт M5x28 4 911248-8
019 Блок програмованого старту 1 631529-1
020 Реле перевантаження 1 652766-4
021 Пласка шайба 5 2 941102-2
022 PAN HEAD SCREW M5X95 2 911942-2
023 BAFFLE PLATE 1 418156-9
024 Шарикопідшипник 6000LLB 1 211061-7
025 Ізоляційна прокладка 1 681640-9
026 Якір у зборі 220-240V 1 516878-6
026 містить позиції 24,25,27,47
027 Вентилятор 82 1 241868-7
028 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 2 922251-4
029 MOTOR BRACKET 1 317674-3
030 Штифт 4 1 256251-5
031 Запобіжне кільце E-12 1 961062-2
032 Шайба 6 2 253010-8
033 Гвинт M5x12 2 911211-1
034 TORSION SPRING 15 1 231668-3
035 FOOT 1 418155-1
036 Гумовий штифт 6 1 263005-3
037 LEAF SPRING 1 232068-0
038 Самонарізний гвинт CT 4x12 2 266026-4
039 Шпиндель 1 153578-3
040 Запобіжне кільце S-25 1 961105-0
041 Шарикопідшипник 6005LLB 1 211351-8
042 Шарикопідшипник 6004LLB 1 211301-3
043 Запобіжне кільце S-20 1 961060-6
044 O RING 14 1 213154-6
045 COUPLING 1 331650-3
046 O RING 14 1 213154-6
047 Шарикопідшипник 6002DDW нова модель 1 211236-8
048 BLAST DISK 1 345320-8
049 Гвинт M5x45 3 911268-2
050 Кришка корпусу 1 317673-5
051 Ведучий ролик 9-23L 1 222140-6
052 HEX. NUT M10-17 1 252085-4
053 Клиноподібний ремінь 9-355 1 225061-1
054 BRACKET COVER 1 317676-9
055 BELT COVER 1 317672-7
056 HEX. SOCKET HEAD BOLT M8X20 2 922431-2
057 FRONT GRIP 1 273522-5
058 Гумовий штифт 6 1 263005-3
059 Гвинт M5x28 5 911248-8
060 Гвинт M5x65 1 911288-6
061 Гвинт M5x12 2 911211-1
062 BEARING COVER 1 285023-1
063 Шарикопідшипник 6002DDW нова модель 1 211236-8
064 Головна плита основи 1 183570-5
064 містить позиції 103
065 Шестигранна гайка M8 1 931403-6
066 Шестигранна гайка M8-13 1 252105-4
067 Пласка шайба 8 1 941201-0
068 Шайба 8 1 253877-4
069 Ручка 1 418177-1
070 Гвинт з шестигранною голівкою 1 265511-4
071 Кожух кнопки 1 417249-9
072 Кінцева направляюча 1 345338-9
073 Гвинт M5x12 2 911211-1
074 FRONT BASE 1 317675-1
075 + PAN HEAD SCREW M5X16 2 251259-4
076 ROD 10 1 256853-7
077 Тримач ролика правий 1 317668-8
078 PLANE BEARING 10 1 214054-3
079 ROLLER 26-203 1 331368-6
080 PLANE BEARING 10 1 214054-3
081 + PAN HEAD SCREW M5X16 2 251259-4
082 Тримач ролика лівий 1 317667-0
083 Стопорний гвинт M5x8 1 266229-0
084 Втулка 10 2 257589-1
085 FLAT WASHER 14 2 267198-8
086 LEAF SPRING 2 232076-1
087 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 2 922562-7
088 Запобіжне кільце E-12 1 961062-2
089 GUIDE RULE SHAFT 1 324334-0
090 Направляюча пластина F 1 345322-4
091 Стопорний гвинт M5x8 1 266229-0
092 Пружина стиснення 3 1 231386-3
093 Сталева кулька 4 1 216008-6
094 Запобіжне кільце E-12 1 961062-2
095 INDICATION LABEL 1 812074-7
096 SCALE PLATE 1 816393-3
097 + SCREW M5X12 2 251381-7
098 BALL BEARING 6202LLB 1 211206-7
099 Корпус підшипника 1 317671-9
100 + PAN HEAD SCREW M5X16 2 251259-4
101 Ведучий ролик 9-39.7 1 222162-6
102 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6x12 1 265854-4
103 Етикетка MAKITA 1 819084-5
104 Сталева кулька 4 1 216008-6
105 Пружина стиснення 3 1 231386-3
106 Стопорний гвинт M5x8 1 266229-0
107 GUIDE RULE SHAFT 1 324334-0
108 GUIDE PLATE R 1 345321-6
109 Запобіжне кільце E-12 1 961062-2
110 Ножевий вал 1 161139-5
111 Шпонка 4 1 254221-8
112 Установочий гвинт M5x13 4 251212-0
113 HSS PLANER BLADE 312MM 1 B-02870
114 Притискна пластина для ножів 310 мм 2 345328-2
115 Гвинт M4x10 4 911113-1
116-1 Натисна плита (напівкругла) нова модель 1 183621-4
117 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6x18 нова 16 265484-1
A01 NOZZLE SET 1 193733-5
↑* Гвинт M5x28 2 911248-8
A02 TRIANGULAR RULE 1 762001-3
A03 JOINT 70 1 410300-4
A04 HEX. WRENCH 4 1 783219-3