Схема запасных частей (деталировка) для Листовые ножницы Makita JS 3200

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001 PAN HEAD SCREW M5X45 4 911266-6
002C1 Корпус редуктора (нова модель) 1 157643-0
↑* Голчатий роликопідшипник 1212 1 212104-8
002C1 PLANE BEARING 8 1 214001-4
002C1 CAUTION LABEL 1 817786-7
003 Шайба 12 1 253759-0
004 Повзун 1 331166-8
005 Голчатий роликопідшипник 1816 1 212252-3
006 Шайба 18 1 253198-4
007 Редуктор в зборі 1 153141-2
↑* Шестерня 41 1 221879-8
007 Шпонка 4 1 254011-9
008 Шайба 10 1 253758-2
009 Кришка корпусу редуктора 1 156833-2
↑* NEEDLE BEARING 1010 1 212061-0
009 Голчатий роликопідшипник 1012 1 212063-6
009 містить позиції 51
010 Шарикопідшипник 608LB 1 211033-2
011-1 Вентилятор 70 1 241517-6
012C_ Якір у зборі 220V 1 512758-4
012C_ містить позиції 10,11,14,15
013-2 PAN HEAD SCREW M5X60 2 911681-4
014 Ізоляційна прокладка 1 681613-2
015 Шарикопідшипник 608LB 1 211033-2
016-1 Обтічник 1 411876-4
017B_ Захист кабелю гумовий 9.3-85 1 682516-3
018A_ Кабель живлення 1,0-2-2,5 1 665865-3
019 Корпус перемикача 1 181441-0
019 містить позиції 50
020 Зубчасте колесо 18-46 1 226058-3
021 Шайба 8 1 253215-0
022 Штифт 8 1 256118-7
023 Гвинт M6X14 JS3200 1 913322-8
024 Направляюча повзуна 1 321405-4
025 Тримач ножевого полотна 1 321404-6
027-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922216-6
028 Плита основи 1 331165-0
029-1 Шестигранна гайка M5 1 931203-4
030 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922232-8
032-1 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922216-6
033 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 2 922452-4
034E_ Статор у зборі 200V 1 528703-9
↑* З'єднувач P-1.25 2 654501-6
034E_ Кругла клема 2 654019-7
035 Гвинт M5X25 3 911243-8
036G_ Шумоподавлювач 1 645253-0
037B_ Піногума 1 685700-9
038G1 SWITCH SGEL215C 1 651225-5
039C_ Фіксуюча панель для кабеля 1 687031-2
040-1 Гвинт M4X18 2 911133-5
041 Гвинт M5X25 4 911243-8
042C_ Вугільні щітки (комплект 2 шт.) CB-100 1 181030-1
043 Ковпачок тримача щітки 6-10 2 643600-9
045 NAME PLATE JS3200 1 854498-1
046 Корпус двигуна 1 156734-4
↑* BRUSH HOLDER 6-10 2 643609-1
046 містить позиції 52
047 Хомут 1 687010-0
050 Корпус перемикача 1 181441-0
050 містить позиції 19
051 Гумовий штифт 4 1 263002-9
052-1 Гумовий штифт 4 1 263014-2
400 Комплект ріжучих ножів (2 шт.) JS3200 1 792287-5
402 Товщомір 1-1,5-2 мм JS3200 1 762007-1
900-4 Сталевий кейс для транспортування JS3200/JN3200 1 181797-1
903 Етикетка MAKITA 1 819001-5