Схема запасных частей (деталировка) для Листовые ножницы Makita JS 1000

Содержание заказа
Модель   Поз  Код   Название Сумма, грн.     Цена, грн. Кол-во
Итого:0грн.
Деталировка модели
Поз Наименование Код Кол-во
001 Самонарізний гвинт 4x50 4 266091-3
002 Гвинт із внутрішнім шестигранником під ключ торцев 1 922147-9
003 Запобіжне кільце E-4 1 961011-9
004 SLIP PLATE R 1 346131-4
005 Пластина ліва 1 343480-0
006 Прокладка 1 343481-8
007 SIDE BLADE SET 1 792536-0
009 Гвинт з внутрішнім шестигранником M5 2 251951-2
010 Тефлонова модель шайба 7 1 261065-9
011 Шайба 7 1 253338-4
012 CENTER BLADE 1 792537-8
013 Шайба 7 1 253338-4
014 Тефлонова модель шайба 7 1 261065-9
015 Шайба 5 1 267010-2
016 Шайба 5 1 267010-2
017 Штифт 5 1 256155-1
018 Штифт 5 1 256155-1
019 З'єднання 1 331329-6
020 DUST COVER 1 423118-4
021 Корпус редуктора JS1601 1 140506-7
022 Блок, нова модель 1 325727-4
023 Шестигранна гайка M4-7 1 252083-8
024 Гвинт з внутрішнім шестигранником M6 1 266085-8
025 Штифт 7 1 256733-7
026 Запобіжне кільце E-6 1 961012-7
027 Шарикопідшипник 627ZZ 1 211027-7
028 Шайба 7 1 253133-2
029 ROD 1 331273-7
030 Шарикопідшипник 6000ZZ MT240/952 1 210067-2
031 Вал 1 325948-8
032 SEALING SCREW 1 325949-6
033 Зубчасте колесо 1 227731-8
034 Шарикопідшипник 696ZZ 1 210033-9
035 GASKET 1 442161-4
036 GEAR HOUSING COMPLETE 1 140507-5
037 Шарикопідшипник 608DDW 1 210005-4
038 Робоче колесо вентилятора 56 1 240076-7
039 Якір 1 517674-5
039 містить позиції 37,38,40,41
040 Ізоляційна прокладка 1 681636-0
041 Шарикопідшипник 607ZZ 1 210062-2
042 Лаберинтне резинове кільце 1 421868-5
043 Обтічник 1 450796-7
044 Дифузор 1 452073-3
045 Статор 1 623549-9
046 Самонарізний гвинт 2 266004-4
047 Самонарізний гвинт PT3x8 2 265954-0
048 Тримач вугільної щітки 6x9 2 643839-4
049 Вугільна щітка, CB-459 1 194722-3
050 MOTOR HOUSING 1 450795-9
051 Кнопка перемикача 1 418016-5
052 Кнопка перемикача 1 450797-5
053 JS1000 NAME PLATE 1 868091-5
054 Натискна пружина 4 1 233121-5
055 Вимикач 1 650621-4
056 Прижим 1 687682-1
057 Самонарізний гвинт 4x18 1 265995-6
058-1 Конденсатор 1 638739-1
059 Захист кабелю гумовий 10 1 682566-8
060 Кабель 1.0-2-4.0 1 665890-4
061 Самонарізний гвинт 4x18 1 265995-6
062 Задня кришка 1 450794-1
A01 HEX. WRENCH 3 1 783201-2